Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu wjechałeś z postem, że Ci gra usunęła piorun nad pizdą po patchu, taka jest poprawna politycznie na co bluber napisał Ci, że wszędzie wpierdalasz politykę i LGBT tak samo jak w temacie TLOU II biegałeś ze screenami tęczowych pasów na przejściach dla pieszych. I zapewne exactowi o to chodziło.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ps. dzieje się:

 

https://strefainwestorow.pl/artykuly/gaming/20201220/kancelaria-prawna-cdprojekt


 

Cytat

 

Kancelaria prawna Wolf Haldenstein Adler Freeman & Herz ogłasza dochodzenie w imieniu amerykańskich akcjonariuszy CD PROJEKT.

 

Sprawa dotyczy wprowadzania akcjonariuszy w błąd dotyczącego faktycznego stanu gry, krytykowanego na całym świecie. W kontrze do ogólnoświatowej opinii stoi tylko małe forum o grach psxextreme.info, gdzie Grześ lat 15 i Mateuszek lat 14, grający na pirackiej wersji z torrentów, stwierdzili że "gra nie ma żadnych błędów, a na pewno nie więcej niż każda inna", a jak ktoś ją krytykuje to po prostu jest "zawistnym polaczkiem". Sprawa jest w toku.

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Voytec napisał:

Jakiś czas temu wjechałeś z postem, że Ci gra usunęła piorun nad pizdą po patchu, taka jest poprawna politycznie na co bluber napisał Ci, że wszędzie wpierdalasz politykę i LGBT

 

Kolejne kłamstwo, jedyną osobą jaka się zesrała na ten zartobliwy post byłeś ty, za co wyłapałeś słusznie same minusy. Bluber nic nie pisał. Dowód:

 

https://www.psxextreme.info/topic/112736-cyberpunk-2077/page/277/?tab=comments#comment-4680914

 

Czy wy myślicie że na tym forum nic się nie zapisuje i po kilku dniach posty resetują się jak ustawienia opcji w Cyberpunku i można tak sobie kłamać? Typie sam jako jedyny skomentowałeś mój post, a po kilku dniach będziesz pisać że to nie ty, tylko bluber. Styki przepalone mocno, biorąc pod uwagę że to było dopiero dwa dni temu.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gregorius napisał:

Staram się zbierać i czytać wszystkie chipy/drzazgi, zgłębiając wiedzę o świecie, ale serio mogli sobie darować wielokrotne rozrzucanie tego samego.Kto to widział takie zjebane praktyki?Jakość nie ilość

No jakby dali jedna na całe miasto to może w hooj graczy by nie przeczytało? Ludzie to niedługo będą się czepiać że słońce za mocno świeci w grze. Coraz bardziej debilne te najazdy na cyberglitcha.

Odnośnik do komentarza

Czy granie stealth ma sens...?

 

Na początku grałem stealth i starałem się nikogo nie zabijać, ale teraz zastanawiam się, czy to w ogóle ma sens... Tracę czas na skradanie i omijanie wrogów, których rozwaliłbym rewolwerem w 20 sekund. Mało tego, nie zdobywam tyle doświadczenia, co posługując się bronią, mam wrażenie. Hacki bardzo mało już dają.

 

Na początku było fajnie, ale teraz mi się dłuży. Tym bardziej, że niektóre bronie mają taki 'power', że aż chce się łeb odstrzelić. Czy mój styl gry ma na cokolwiek później wpływ? Bo na chwilę obecną mam wrażenie, że nikogo to nie obchodzi, co ja zrobię. Tak a propos 'braku życia' w tym całym mieście...

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, GSPdibbler napisał:

No jakby dali jedna na całe miasto to może w hooj graczy by nie przeczytało? Ludzie to niedługo będą się czepiać że słońce za mocno świeci w grze. Coraz bardziej debilne te najazdy na cyberglitcha.

Pograj trochę,poczytaj a następnie wróć po tych minimum 40h godzinach gry i wypowiedz się raz jeszcze czy nie jest to irytujące na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, Voytec napisał:

Mówiąc szczerze ja olałem skradanie jak w Deus Ex na rzecz strzelanin z dwóch powodów. Raz, że AI owiec nie zachęca, a dwa - strzelanie opanowali naprawdę zacnie. Kilka broni ma zajebisty power i mega dobrze mi się strzela. 

No niby tak, tylko w Deus Ex jednak miało to wpływ na interakcje z postaciami, oraz kilka achievementów. A tutaj... im dłużej się skradam, tym bardziej mnie to już męczy i wcale nie uważam, żeby to był wynagradzający styl rozgrywki. Jak już wykryje nas jeden wróg, to wszyscy w okolicy się na nas rzucają. Jest kilka przydatnych hacków, którymi można to ograniczyć, ale i tak łatwiej odstrzelić komuś łeb.

 

Dlatego jestem ciekaw, czy ma to tak naprawdę na cokolwiek wpływ, czy po prostu "skoro można, to tak sobie niektórzy mogą grać...".

Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego ze nie zabijanie wrogow nie wplywa na nic, w Deusie gra premiowala skradanie i nie zabijanie. Jezeli grasz na normalu albo easy to mozesz wjezdzac z buta smialo zeby zginac to trzeba sie postarac. Ja grajac na hardzie w ogole nie rozwijalem zadnych umiejetnosci i szedlem jak burza, mialem problem tylko z jednym bossem bo 15fps na malej powierzchni.

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Voytec napisał:

Mówiąc szczerze ja olałem skradanie jak w Deus Ex na rzecz strzelanin z dwóch powodów. Raz, że AI owiec nie zachęca, a dwa - strzelanie opanowali naprawdę zacnie. Kilka broni ma zajebisty power i mega dobrze mi się strzela. 

Czy Snajpa typu Tech nie jest według Was OP? Headshoty bez celowania to trochę przesada.Bez żadnych punktów zainwestowanych w snajperki mogę sobie pykać wszystkich zza zasłony. Jak raz założyłem to już tylko z tym latam, ale frajda z tego średnia.

Odnośnik do komentarza

Również olałem skradanie. Co prawda jak chce to pobawię się w hackowanie i skręcanie karków, jednak strzelanie jest znacznej lepsze. Zrobiłem crafting na maxa i dzięki temu można wyciągnąć każdą broń na legendę i zrobić z niej potwora. Założyłem tłumik do rewolera Overture, zrobiłem go na maxa + perki na głowę i po cichu ściąga wszystko. Na dalszy dystans mam Widow Makera, który potrafi walić przez ściany (nie wiem czy tak ma być swoją drogą).

Irytuje mnie zaś inna rzecz. Mamy ikoniczne bronie, które można dostać tylko i wyłącznie w jednym miejscu. Niestety, jeśli taką broń usuniemy albo sprzedamy to koniec, nie ma szans na jej odzyskanie co jest dużym przeoczeniem. Powinniśmy dostać automatycznie przepis na zrobienie sobie takiej broni, a tu tylko możliwość ulepszenia, jeśli ją masz rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Voytec napisał:

To by wymagało przebudowania AI, nie ma opcji, żeby pojawiło się to w patchu. Może jakieś pojedyncze reakcje policji będą mogli zaimplementować, ale ogólnych poprawek AI bym się nie spodziewał. Sztuczna inteligencja w tej grze ssie, wręcz nie istnieje.

Czyż nie od tego są właśnie patche? Żeby naprawiać błędy w grze. Łatką mogą całą grę zmienić jak tylko będą chcieli, nie tylko AI, ale nawet wygląd całego miasta. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Również olałem skradanie. Co prawda jak chce to pobawię się w hackowanie i skręcanie karków, jednak strzelanie jest znacznej lepsze. Zrobiłem crafting na maxa i dzięki temu można wyciągnąć każdą broń na legendę i zrobić z niej potwora. Założyłem tłumik do rewolera Overture, zrobiłem go na maxa + perki na głowę i po cichu ściąga wszystko. Na dalszy dystans mam Widow Makera, który potrafi walić przez ściany (nie wiem czy tak ma być swoją drogą).

Irytuje mnie zaś inna rzecz. Mamy ikoniczne bronie, które można dostać tylko i wyłącznie w jednym miejscu. Niestety, jeśli taką broń usuniemy albo sprzedamy to koniec, nie ma szans na jej odzyskanie co jest dużym przeoczeniem. Powinniśmy dostać automatycznie przepis na zrobienie sobie takiej broni, a tu tylko możliwość ulepszenia, jeśli ją masz rzecz jasna.
Możesz każda ikoniczną broń wytworzyć przecież.
Odnośnik do komentarza

Skończone. 53h z czego max 3h walesania się reszta 50h nonstop robienie misji fabularnych/pobocznych fabularnych (2 poboczne zostawilem) takze wynik slaby i chce sie drugie tyle bo gralo sie zajebiscie. Świetna gra przy której jest masa rzeczy do poprawy( nie mówię o bugach itp.). Niech dobrze przysiada do dlc bo wkurwie się jak zmarnuja ten potencjał ( A moje zakończenie już chyba zdradza gdzie ono może byc).

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę po nowym patchu i poprawa jest znaczna jeśli chodzi o płynność, dodatkowo zniknął ten irytujacy efekt gdzie obraz pływał i co jakiś czas się rozmazywał - jednym słowem gra nie wygląda już jak gówno na starych konsolach, tylko jak zwykły przeciętny Far Cry (a nie pamiętam zeby tam ktoś się do grafiki dopierdalał). 

 

W zamian mam teraz za każdym razem błąd że wsiadając na motor V nie ma włosów przez kilka sekund, a jak za szybko jedziesz ulicą na asfalcie pojawia się trawa (to już było wcześniej, ale dziś miałem kilka razy), natomiast jak odebrałem sms podczas jazdy to motor nie chciał potem ruszać do przodu, mogłem tylko cofać.

 

Z plusów jeszcze ta hologramowa ryba w centrum co unosi się nad małym parkiem jest teraz animowana :potter:

 

Odnośnik do komentarza

Mi się gra z godziny na godzinę coraz lepiej. Nie wiem czy to kwestia tego że przysiadłem do gry najbardziej po patchu 1.05 ale nie zauważyłem żadnych błędów dzisiaj poza jakimiś pierdołami jak zawieszony papieros Johnny'ego xD

 

pytanie do was:

 

1. Jak najlepiej karmić komponenty do ulepszania broni? Chodzi głównie o rzadkie i epickie

2. Jak najszybciej kasę zarobić? Tylko bez glitchy

3. Które radio najlepsze dla fana metalu i elektroniki?

4. Czy te misje mające na celu kupowania aut mają sens?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MaZZeo napisał:

2. Jak najszybciej kasę zarobić? Tylko bez glitchy

4. Czy te misje mające na celu kupowania aut mają sens?

Kontrakty i te zapychacze na niebiesko na mapie, ja posiłkowałem się glitchem bo jednak za wolno to idzie.

raczej na 99.9% tylko jeśli o calaka/platynę chodzi (quadra avenger :fsg: )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...