Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi



Odechciało mi sie poki co grac w to. Robisz jedna misje a tu zaraz spam 10 telefonow i wyskakuje 20 dodatkowych misji wiecej. Mapa tez nasrana znacznikami jak typowa ubi giera, chyba wiadomo skad brali inspiracje.


No już bez przesady. Na początku aktu 2 trochę tych telefonów i SMS się dostaje, ale potem już w miarę spoko. Ot co jakiś czas coś przychodzi albo jak do nowej dzielnicy wjezdzasz. Co innego że jadąc wozem odbierasz telefon i gra czeka 10 s aż załaduje rozmowę, a w tym czasie wpadasz w sciane... Serio? Nie można było załadować tego przed dzwonkiem?
Mapa fakt zaśmiecona mocno i nie ma porządnego filtra by było tylko to co chcesz.

Ogolnie chyba normalnym jest oczekiwać że po w3 nauczyliby się już jak funkcjonalność zapewnić.
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, qraq_pk napisał:

Nie. Dalej Za dużo. Chce wybrac konkretnie co ma być. Duzo?

A w której grze tego tylu wybierasz sobie co chcesz a czego nie chcesz widzieć? Chyba zawsze masz filtry określone przez twórców, co nie?

 

Moge się mylić bo nigdy nie zwracalem tak na to wcześniej uwagi. 

 

4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Jest po tym paczu już 4k i niedoczytujące się tekstury na PS5? Dalej z gry wywala co godziene-dwie?

Cztery co? :D

 

Oni na bazowych konsolach walczą z 15 klatkami a ty chcesz niż update do 4K? To dopiero w next genowym patchu :P

Odnośnik do komentarza

To fakt ze te filtry są zjebane prawie w każdej grze. Nie pamiętam dokładnie w jakiej grze ale kiedyś było takie rozwiązanie że mogłeś zaznaczyć dokładnie jedną ikonkę i wybrać żeby tylko dokładnie tego typu ikonka się pojawiała na mapie, ale mało kto to stosuje. A to najlepsze rozwiązanie jak szukasz czegoś konkretnego, np. chcesz wyświetlić wszystkie sklepy albo jeden typ znajdźki.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Observer napisał:

To fakt ze te filtry są zjebane prawie w każdej grze. Nie pamiętam dokładnie w jakiej grze ale kiedyś było takie rozwiązanie że mogłeś zaznaczyć dokładnie jedną ikonkę i wybrać żeby tylko dokładnie tego typu ikonka się pojawiała na mapie, ale mało kto to stosuje. A to najlepsze rozwiązanie jak szukasz czegoś konkretnego, np. chcesz wyświetlić wszystkie sklepy albo jeden typ znajdźki.

Mysle ze moze chodzic o rdr 2...zgadlem? Nie wiem czy mad max nie mial takiej z filtrami. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bzduras napisał:

Tyle samo. To nie jest tak, że dobierasz ciągle po X GB do tego, co już siedzi na dysku - patch modyfikuje niektóre pliki, więc waga finalnie nie jest sumą "instalka + jeden patch + drugi patch + trzeci patch".

 

Na Xboxie po tych hotfixach jest 63

 

U mnie na XSX zajmuje 59 GB, po patchu 1.05.

 

Gram teraz jakąś misję w nocy i obraz jest tak rozmazany, że szok. Na ścianach i w tle widać plamy. To samo na twarzy Judy w jednej z misji. Przed patchem było ładnie. Żeby na XSX pogarszać grafikę celem zyskania paru klatek? To co zmieni patch pod nexgeny? Przywróci grafikę z wersji 1.04?

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Emtebe napisał:

U mnie na XSX zajmuje 59 GB, po patchu 1.05.

 

33 minuty temu, Faka napisał:

Wydaje mi się, że cyfrowe wersje mają te 63 gb, a wersje płytowe 59 gb i tyle też mam.

XSX, płytówka - jak w ryj strzelił 63,7GB. Czyżby CDPR nie umiało też ustandaryzować rozmiaru gierki? :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...