Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Kron997 napisał:

Coraz bardziej zniesmaczają mnie te przesadnie seksualne reklamy na billboardach, ścianach, tv. Ja pierdolę, troche przesadzili. Jak to wygląda w materiale źródłowym?

 

Albo szyld PeePee. Gra poza poprawnością seksualną.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem grę na XSX z patchem 1.05 i grało mi się bardzo dobrze. Fantastyczny klimat miasta, wizualia całkiem w porządku. Testowałem zarówno tryb Quality jak i Performance, w obu trybach gra śmiga jak żyleta. Nie widzę dużej różnicy w grafice, więc chyba będę grał w trybie Performance - 60 klatek robi różnicę w strzelaniu i gra się bardziej komfortowo - motion blur w 30 klatkach trochę przeszkadzał (wiem, że można wyłączyć). Wprowadzenie do gry jako Corpo trochę długie, być może w innych ścieżkach jest inaczej. Model jazdy całkiem niezły jak na tego typu grę, strzelanie bardzo miodne. Zawiodła mnie natomiast jedna rzecz, autorzy poszli na łatwiznę i zamiast sekcji grywalnej pokazują w formie filmiku jakie przygody z Jackiem miał V na początku swojej przygody.

 

Jeśli chodzi o bugi, niczego nie stwierdziłem przez te kilka godzin. Immersje za to psują niewidzialne ściany na końcach mapy. Mogli to rozwiązać w łatwy sposób np postawić roboty drogowe na autostradach, barykady czy cokolwiek innego. No i policja respawnujaca się na środku drogi albo w krzakach. 

 

Do Night City wrócę dopiero w niedzielę bo wyjeżdżam na święta, ale już chce wrócić i eksplorować ten świat. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Czoperrr napisał:

Wczoraj odpaliłem grę na XSX z patchem 1.05 i grało mi się bardzo dobrze. Fantastyczny klimat miasta, wizualia całkiem w porządku. Testowałem zarówno tryb Quality jak i Performance, w obu trybach gra śmiga jak żyleta. Nie widzę dużej różnicy w grafice, więc chyba będę grał w trybie Performance - 60 klatek robi różnicę w strzelaniu i gra się bardziej komfortowo - motion blur w 30 klatkach trochę przeszkadzał (wiem, że można wyłączyć). Wprowadzenie do gry jako Corpo trochę długie, być może w innych ścieżkach jest inaczej. Model jazdy całkiem niezły jak na tego typu grę, strzelanie bardzo miodne. Zawiodła mnie natomiast jedna rzecz, autorzy poszli na łatwiznę i zamiast sekcji grywalnej pokazują w formie filmiku jakie przygody z Jackiem miał V na początku swojej przygody.

 

Jeśli chodzi o bugi, niczego nie stwierdziłem przez te kilka godzin. Immersje za to psują niewidzialne ściany na końcach mapy. Mogli to rozwiązać w łatwy sposób np postawić roboty drogowe na autostradach, barykady czy cokolwiek innego. No i policja respawnujaca się na środku drogi albo w krzakach. 

 

Do Night City wrócę dopiero w niedzielę bo wyjeżdżam na święta, ale już chce wrócić i eksplorować ten świat. 

Jednak w quality grafa wyraźnie ostrzejsza. 

Odnośnik do komentarza

Też macie tak ze jak jedziecie przez miasto to samochody z nieba zlatują(wygląda jakby dachowały)? Raz nawet miałem tak że te statki co latają w powietrzu to mi po jezdni szorowały. Do tego NPC. Potrafią się powtarzać. Co najmniej trzy razy zdarzyło mi się że w tej samej alejce spotkałem trzy kopie tego samego NPC.

 

Lore, fabuła i klimat pierwsza klasa, ale te niedoróbki techniczne naprawdę kują w oczy.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pauli87 napisał:

Też macie tak ze jak jedziecie przez miasto to samochody z nieba zlatują(wygląda jakby dachowały)? 

To "norma", raz jak jechałem motorem przez ulicę to spadł przede mną samochód, trochę zdezorientowany zjechałem z drogi i wpadłem prosto w grupkę NPC która wyraźnie była zaangażowana w jakiś protest. Rozjchałem chyba z trzech czy czterech i zaraz policja wyrosła pod nogami i mnie zdjeli zanim się zorientowałem się co się odpindoliło.

Gra zwrócona, nie tykam aż to skończą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Il Brutto napisał:

W oczekiwaniu na refund zaczalem od nowa i przebieglem fabule i tym razem dostalem ostatnia misje, moim problemem byla najwyrazniej zbugowana misja Tapeworm. Dzisiaj skoncze gre, mam jeszcze 3 dni minimum to moze nawet platyne by sie udalo wbic a pieniazki beda zwrocone, tak trzeba zyc :cool:

A do mnie się srają że na piracie smigam.

Teraz, GSPdibbler napisał:

A do mnie się srają że na piracie smigam.:cebula:

 

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój. FIrma złamała wszelkie zasady etyki postępowania na linii sprzedawca - klient. 

Niech sobie teraz nawet wieszają płyty z PS4 z Cyberpunkiem w Golfach Trójkach i jeżdżą na dyskoteki. 

A potem żądają zwrotów. 

Mają prawo. 

 

Swoją drogą: Cyberpunk będzie u mnie taką grą, w którą będę grał, kiedy nie będę miał pomysłu na cokolwiek, co stymuluje mózg. Poprzednio traktowałem tak Assassin's Creed: Odyssey. Gra się przyjemnie i można przy tym zasnąć. Nooby, które nie widziały Wiedźminów, a złapały się na marketing, wejdą w to jak w masło. Jeszcze na easy... ho ho ho.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, BrandonLee_z_TheCrow said:

Dajcie spokój. FIrma złamała wszelkie zasady etyki postępowania na linii sprzedawca - klient. 

Niech sobie teraz nawet wieszają płyty z PS4 z Cyberpunkiem w Golfach Trójkach i jeżdżą na dyskoteki. 

A potem żądają zwrotów. 

Mają prawo. 

 

Swoją drogą: Cyberpunk będzie u mnie taką grą, w którą będę grał, kiedy nie będę miał pomysłu na cokolwiek, co stymuluje mózg. Poprzednio traktowałem tak Assassin's Creed: Odyssey. Gra się przyjemnie i można przy tym zasnąć. Nooby, które nie widziały Wiedźminów, a złapały się na marketing, wejdą w to jak w masło. Jeszcze na easy... ho ho ho.

Plyty na ps4 może tak ale na XSX gra się świetnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...