Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, Dandelion said:

Dobra rada, jeśli zaczniecie quest "Ja, Automat" to doprowadźcie go do końca przed robieniem innych aktywności. Misja buguje telefon i nie dostajemy połączeń, przed i po skończeniu kontraktu. Nie wiem czy buguje też połączenia z questami fabularnymi, ale lepiej jest ją zrobić jak najszybciej po otrzymaniu. Ja niestety tego nie zrobiłem i mi się zbugowały ostatnie kontrakty w Heywood. Znikały one z dziennika jako ukończone, ale nie dostawałem połączeń od Padre i gra ich nie zaliczała, przez co musiałem powtarzać czyszczenie całego Heywood od nowa bo mi trofka nie chciała wpaść. Na szczęście miałem save niedaleko, ale i tak z 2h poszły na monotonne powtarzanie tego samego.

Jaka platforma? U mnie na PC nic sie nie zepsulo takiego.

Odnośnik do komentarza

 

 

11 minut temu, Figuś napisał:

 

 

 

tenor.gif

 

To samo PRowe tłumaczenie co poprzednio.

Przekonują że byli pewni że zdążą z premierą w 100% działającej gry przed gwiazdką, ale teraz potrzebują kilku miesięcy na poprawki? Dobrze wiedzieli co robili i że gra wymaga jeszcze miesięcy pracy na warsztacie, tylko trzeba było spieniężyć okres świąteczny więc wypuścili dziurawe early access.

Odnośnik do komentarza

https://www.cyberpunk.net/en/news/37298/our-commitment
 

Cytat

Q: Didn’t you test old-gen consoles to keep tabs on the experience?

A: We did. As it turned out, our testing did not show many of the issues you experienced while playing the game. As we got closer to launch, we saw significant improvements each and every day, and we really believed we’d deliver in the final day zero update.


Na miejscu testerów rzuciłbym papierami i zapomniał że coś takiego jak cedep istniało xd No chyba że mają najgorsze QA na świecie, a z tego co wiem :cool2: to nie mają.

 

Odnośnik do komentarza
https://www.cyberpunk.net/en/news/37298/our-commitment
 
Q: Didn’t you test old-gen consoles to keep tabs on the experience?
A: We did. As it turned out, our testing did not show many of the issues you experienced while playing the game. As we got closer to launch, we saw significant improvements each and every day, and we really believed we’d deliver in the final day zero update.


 
"Dziwne, u mnie działa". Serio? Najstarszą wymówkę supportu użyli? No turbo beka wnusiu.
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Observer said:

 

 

 

 

tenor.gif

 

To samo PRowe tłumaczenie co poprzednio.

Przekonują że byli pewni że zdążą z premierą w 100% działającej gry przed gwiazdką, ale teraz potrzebują kilku miesięcy na poprawki? Dobrze wiedzieli co robili i że gra wymaga jeszcze miesięcy pracy na warsztacie, tylko trzeba było spieniężyć okres świąteczny więc wypuścili dziurawe early access.

Lepiej aby zajelo im to pare miesiecy i bylo w dobrym stanie, a nie na szybko latane byle jak.

Odnośnik do komentarza

jestem prawie pewny ,że łatka pod next geny wyjdzie wraz z pierwszym DLC tak aby mogli wydać wersję pudełkową na nowe konsole :) 

 

Mam nadzieje ,że Sony będzie ich blokować ze sprzedażą aż połatają tą gierkę. Plusem tej całej sytuacji jest to ,że nikt więcej nie da im kredytu zaufania i każdy będzie patrzył na to co robią bez taryfy ulgowej. 

Odnośnik do komentarza

Po tym wystąpieniu Iwańskiego wesoło to oni w tym CeDePie Red nie mają. Zarząd bezwstydnie wyciera sobie mordę działem QA i nawet nie wspomina o obietnicach powtarzanych przez ostatnie lata. Człowiek z jajami i jakimiś strzępkami honoru po czymś takim rzuciłby papierami i przeszedł do poważniejszej firmy. A Wieśka 4 to CDPR będzie robić, na mobilki w formie MMORPG, produkowanego przez jakąś outsourcingową firmę z Chin. 

Normalnie szkoda ryja, żeby to wszystko ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza

Co by nie zrobili z W4 to bez Geralta to i tak nie będzie to samo. To tak jakby God of War zrobić bez Kratosa.

Co do samej firmy, to w tej branży łatwo spaść z wysokiego konia. Zadziwia mnie jedynie fakt jak w tej branży można lecież w kulki z graczami, a oni jeszcze zadowoleni.

Może premiera CP to jakiś przełom w naszej branży i tego potrzebowaliśmy, a może dalej będzie tak samo, bo gracze i tak wszystko kupią. Czego im nie bronię, ale jest jak jest.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...