Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ponad 30h na SeXie i 0 (slownie: zero) crashow do dasha albo zwisow gry. 
Kilka pomniejszych bugow na pewno bylo (pasek bossa wyswietlany non stop albo zwloki gangusa wpadly w zaparkowany samochod co spowodowalo dziwna reakcje tego drugiego). 
Sama gierka poki co sredniaczek zdecydowanie, skupiam sie na razie na subquestach, glowny watek nijaki fhui jest (poki co). 
Keanu drewniany jak IRL wiec do minusow tego nie wliczam. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, _Red_ napisał:

Juz oficjalnie po 179 zł nówka xD Zjazd z 269 zł w miesiąc. Oby ten zafoliowany steelbook za parę lat przełożył się chociaż na tę kawalerkę pod miastem. Az szkoda sprzedawac, polezy do czasu apgrejdu pod PS5, wtedy z przyjemnością wymęcze wszystkie questy.

 

Była promka w neonet i można było jeszcze taniej kupić. Mi się udało kupić nowy egzemplarz z transportem za 170 zł bez paru groszy po wykorzystaniu kodu na newsleater. Teraz cena poszła w górę. Używana najtaniej na allegro była za 150 zł więc nie była to taka zła okazja, choć to będę wiedział w przyszłym tygodniu. W razie czego na pewno będzie to łatwiej sprzedać niż Yakuze 7 ;)

Odnośnik do komentarza
Juz oficjalnie po 179 zł nówka xD Zjazd z 269 zł w miesiąc. Oby ten zafoliowany steelbook za parę lat przełożył się chociaż na tę kawalerkę pod miastem. Az szkoda sprzedawac, polezy do czasu apgrejdu pod PS5, wtedy z przyjemnością wymęcze wszystkie questy.
W Finlandii na premiere byla po 40 euro więc jeszcze taniej. Kupilem przez to i ku.rwa żałuję jak cholera. Największe rozczarowanie growe w zyciu. Moglem olac, poczytać o błędach i poczekać az polataja. Potem bym odpalił na ps5 za ten rok czy dwa i byl co najwyżej lekko rozczarowany ze giera w sumie tylko dobra ale wtedy mialaby juz dwa lata wiec czegon oczekiwac po grze z ostatniej generacji. A tak to zagrałem , ukończyłem i niesmak pozostanie na zawsze...
Odnośnik do komentarza

Akurat ta wypowiedź Badowskiego rozsądna, Schreierowi to bym sam dał w mordę za całokształt - jeden z najbardziej irytujących growych dziennikarzyn - więc trochę szkoda że to akurat on przyjął postawę orędownika antycedepowego.

Ta przypierdolka o język w firmie to xddd 

Odnośnik do komentarza
Mnie tylko zastaniawia jedna rzecz, czy oni mają zamiar ten tytuł dokończyć? Czy tylko załatać żeby nie wywalało co chwilę i zaraz po tym zapowiedzieć Wiedźmina 4 z nadzieją że syf po Cyber(pipi)e popadnie w zapomnienie?
Na starej generacji zrobią tylko, żeby się to dało przejść bez crashy, a na nowej to nie wiem... Tutaj trzeba by pisać grę od nowa praktycznie. Dodadzą pewnie jakieś pierdoły w darmowym dlc, coś tam naprawią, potem story dlc 1 & 2 i zamykamy szopkę. Jeśli przywrócą ten tytuł do stanu jak w zapowiedziach to z miłą chęcią wszystko odszczekam.
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że cudów nie będzie. Doprowadzenie tej gry do porządku oraz, żeby nie wywalało do menu konsoli będzie sukcesem. Jeśli po lutowym w miare już ogarną i poprawią ostrość na PS5, to można atakować, bo ten nextgenowy update to będzie co najwyżej jakiś RT lekki i to wszystko z ich talentem do konsol.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Patricko napisał:
15 godzin temu, Dalhi napisał:
Mnie tylko zastaniawia jedna rzecz, czy oni mają zamiar ten tytuł dokończyć? Czy tylko załatać żeby nie wywalało co chwilę i zaraz po tym zapowiedzieć Wiedźmina 4 z nadzieją że syf po Cyber(pipi)e popadnie w zapomnienie?

Na starej generacji zrobią tylko, żeby się to dało przejść bez crashy, a na nowej to nie wiem... Tutaj trzeba by pisać grę od nowa praktycznie. Dodadzą pewnie jakieś pierdoły w darmowym dlc, coś tam naprawią, potem story dlc 1 & 2 i zamykamy szopkę. Jeśli przywrócą ten tytuł do stanu jak w zapowiedziach to z miłą chęcią wszystko odszczekam.

Z tego co pamiętam to Iwański w samych superlatywach wypowiadał się o wersji na PC.

Skoro więc w CDPR uważają tą wersję za najbliższą ich wizji CP2077, można zakładać że patchami będą chcieli jakościowo dogonić ją wersjami na konsole obecnej i poprzedniej generacji. O długiej liście zapowiedzi rzeczy, które gdzieś tam się przewinęły w trakcie całej kampanii marketingowej możemy zapomnieć. Tak jak piszecie, coś tam dorzucą w DLC, choćby może w końcu tą thermal katanę, na którą czekałem od dawna i się nie doczekałem, ale na cuda bym nie liczył. Priorytetem wg. mnie jest jako takie działanie na PS4 / Xbox One i przybliżenie wersji XSX i PS5 do tego co mamy na PC na kartach GF 20xx.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Donatello1991 said:

Wiadomo, że cudów nie będzie. Doprowadzenie tej gry do porządku oraz, żeby nie wywalało do menu konsoli będzie sukcesem. Jeśli po lutowym w miare już ogarną i poprawią ostrość na PS5, to można atakować, bo ten nextgenowy update to będzie co najwyżej jakiś RT lekki i to wszystko z ich talentem do konsol.

To chyba przypadłość PS5, na XSX nie wywaliło mnie do dasha ani razu przez 40 godzin gry.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Texz napisał:

Z tego co pamiętam to Iwański w samych superlatywach wypowiadał się o wersji na PC.

Skoro więc w CDPR uważają tą wersję za najbliższą ich wizji CP2077, można zakładać że patchami będą chcieli jakościowo dogonić ją wersjami na konsole obecnej i poprzedniej generacji. O długiej liście zapowiedzi rzeczy, które gdzieś tam się przewinęły w trakcie całej kampanii marketingowej możemy zapomnieć.

 

Dokładnie, dlatego bardzo wątpię w nadzieje niektórych że to będzie polskie NMS, gdzie będą tę rozbudowywać przez lata aż w końcu dostaniemy to co zapowiedzieli. Oni oficjalnie powiedzieli że na PC gra zebrała same 9 i 10 i są z niej bardzo dumni, nic nie wspominał o brakujących tam mechanikach i placeholderach więc nic nie wskazuje że będą grę uzupełniać o coś więcej niż naprawa rzucających się w oczy bugów.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...