Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lpcl napisał:

Nie lepiej grać bez takich tipów? Potem walka i tak robi się strasznie łatwa. 

jak celujesz w calaka to grind jest okrutny, mając wyczyszczone miasto i końcówkę fabuły nie uzbierałbym na warte kupna wszczepy i bronie, nie wspominając o furach

 

 

dalej działa

Odnośnik do komentarza
Teraz, Czoperrr napisał:

Gram już ponad 25 godzin a z kasą kiepsko :)

Tam w uj śmieci jest tj. tej broni którą łatwo można spieniężać. Potem w tych pobocznych też jakby lepiej płacą, poza tym sporo kasy też w samych lokacjach jest tylko trzeba się rozglądać. 

1 minutę temu, Figuś napisał:

jak celujesz w calaka to grind jest okrutny, mając wyczyszczone miasto i końcówkę fabuły nie uzbierałbym na warte kupna wszczepy i bronie, nie wspominając o furach

 

 

dalej działa

W takim przypadku to wiadomo, że lepiej się wspomagać. 

Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, Figuś said:

jak celujesz w calaka to grind jest okrutny, mając wyczyszczone miasto i końcówkę fabuły nie uzbierałbym na warte kupna wszczepy i bronie, nie wspominając o furach

 

 

dalej działa

Póki co delektuje się każdą chwilą nie myśląc o calaku. Jak skończę fabułę i większość pobocznych to może sprawdzę tego exploita. 

Odnośnik do komentarza

Ja to czekam na zwrot jednej już 3 tygodnie i zero odpowiedzi. Kupiłem wersję pudełkową ale na PC a w formularzu nawet nie uwzględnili takiej opcji zakupu xD Wysłałem formularz, maila i zwrot na gogu i na tych 3 kanałach cisza. 

 

Mam nadzieje ,że im się dobiorą do dupy za takie zagrywki i przy następnej gierce nie będą sobie robić jaj z graczy. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem fabułę i większość wątków pobocznych. Koniec końców, po przyzwyczajeniu się do niskiego poziomu technicznego na ps4, jest to dobra gra. Tylko dobra. Takie 7/10 uczciwe. Pamiętając o błędach to spokojnie 6/10 a może i 5... No niesmak pozostał

Nie mogę się pozbyć poteżnego uczucia rozczarowania. To mogł być naprawdę rewolucyjny tytuł. Widać potężny potencjał i ogrom pracy włożony w świat, lore, postacie, animacje, dialogi itp. Zabrakło im czasu na całą resztę. Z ich winy oczywiście. To powinien być przykład dla innych studiów jak nie robić gier. Jak w końcu wyjdą na świat artykuły i reportaże o procesie produkcji to chętnie poczytam co tam się odwalało. 

 

Ostatnia misja meh. Wszyscy przeciwnicy na strzała, nawet nie musiałem celować w głowę. Ostatni boss bez polotu. Misje poboczne za to są ciekawsze od głownego wątku. Bardzo duży plus za to ze Johny został wpisany w prawie każdą misję. Szkoda tylko że Keanu nie powala. Daleko mu od zapierania tchu. Ani postać nie jest zbyt ciekawa, ani Keanu nie jest dobrym aktorem, a i technicznie jest to też najgorzej wykonana postać w grze. Inne postacie mają lepszą mimikę, a Johny ma martwe oczy i jest kukłą w porównaniu do reszty.   

 

Następnym razem przejdę może na PS5 za jakiś rok czy coś i zobaczymy jak to się trzyma po czasie i paczach.

 

 

Edytowane przez qraq_pk
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Generalnie tendencja jest oczywista:

 

- ludzie na forum, którzy po 10 h piszą, że gra jest genialna i nie mogą się od niej oderwać

- ludzie na forum, którzy ją ukończyli i piszą, że momentami było nieźle, ale ogólnie to liczyli na coś więcej. 

 

Podsumowując: spieszmy się kończyć gry, zanim zaczniemy ich bronić jak Częstochowy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moldar napisał:

Recka joe to w sumie 1 do 1 z moimi przemyśleniami na temat gry.

Mam podobnie. Poza błędami technicznymi z rzeczy, które wymienia to te, które mi najbardziej przeszkadzają jak np. kto wymyślił kucnięcie i unik pod tym samym przyciskiem? Walki bokserskie to buuuuuuulshit.

 

Myślę, że w tym tygodniu grę skończę i zostanie mi czyszczenie mapy i pozostałych zadań pobocznych i wtedy napiszę jakieś podsumowanie.

 

BTW. Zajebista jest ta kurtka AJ. To jest ta oryginalna za 1,5 kafla?

Odnośnik do komentarza

https://www.bankier.pl/wiadomosc/CD-Projekt-podtrzymuje-wydanie-patchy-do-Cyberpunk-2077-w-styczniu-i-lutym-prezes-8036031.html

 

Quote

"Nie mamy wiedzy odnośnie konkretnej daty powrotu do PlayStation Store. Pozostajemy w stałym kontakcie z przedstawicielami Sony Interactive Entertainment i pracujemy nad tym, by nasz tytuł wrócił jak najszybciej do sklepu Sony" - napisał.

 

Quote

"Pracujemy nad patchami zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i podtrzymujemy plan wypuszczenia łatek w styczniu i lutym" - napisał prezes w odpowiedzi na pytania PAP Biznes.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra rada, jeśli zaczniecie quest "Ja, Automat" to doprowadźcie go do końca przed robieniem innych aktywności. Misja buguje telefon i nie dostajemy połączeń, przed i po skończeniu kontraktu. Nie wiem czy buguje też połączenia z questami fabularnymi, ale lepiej jest ją zrobić jak najszybciej po otrzymaniu. Ja niestety tego nie zrobiłem i mi się zbugowały ostatnie kontrakty w Heywood. Znikały one z dziennika jako ukończone, ale nie dostawałem połączeń od Padre i gra ich nie zaliczała, przez co musiałem powtarzać czyszczenie całego Heywood od nowa bo mi trofka nie chciała wpaść. Na szczęście miałem save niedaleko, ale i tak z 2h poszły na monotonne powtarzanie tego samego.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Poniżej całkiem ciekawy wywiad z Żebrowskim.

Na razie gram z oryginalnym dźwiękiem, jednak chyba na próbę przełączę na Polski. Choć nie ukrywam, że angielski męski głos V bardzo mi pasuje, zaś Keanu po kilku pierwszych kwestiach nie zrobił super wrażenia a głównie ze względu na niego od początku gram po angielsku. Jakie są wasze wrażenia, ktoś gra po "naszemu"?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...