Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Mejm napisał:

Ej, to wez nagraj filmiki z twoich gameplayow i daj na yt. Tylko moze w piatek bo w czwartek kupie jeszcze tanio akcje CDP, ktore po takim objawieniu pewnie wyje.bia w kosmos. No, dzieki.

Akcje to trzeba było brać tydzień temu:€

 

21 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Nie wiem, jak Wam się trafiają te wersje bez bugów, ale co rusz ktoś z czymś takim wyskakuje. 

Zaczynam mieć podejrzenie, że może istnieć po prostu jakiś niezabugowany scenariusz. 

Pamiętam, że grając korpem miałem rzeczywiście ich stosunkowo mało przez pierwsze 10 h. Ale potem, jak ruszyła maszyna... Po przejściu fabuły to już w ogóle.

Nomad z kolei ma ich chyba najwięcej, pustynia to istny śmietnik.

Punkiem ostatnio zacząłem z dziewczyną, bo chciała, bym jej pokazał tę fabułę. Pomijając, że ten scenariusz porywa najmniej, to błędów też z początku było sporo. Zwłaszcza ten "zostający" ekran statystyk dla podświetlonej broni. Rany, jak ja tego nienawidzę. 

no ja gram właśnie korpem:) mój jedyny „Bug” to nie mogłem kucać i skakać w samouczku i musiałem raz zrestartować grę, narazie tyle :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Dobry tekścik jest tu: 

 

https://antyweb.pl/cyberpunk-2077-nie-potrafi-zatrzymac-przy-sobie-graczy/ 

 

W sumie to ja mam 76 h na liczniku, grę przetestowaną na wszystkich poziomach trudności i prawie wszystkie scenariusze wyjściowe ukończone. Do tego grałem w trzech językach (wciąż uważam, że w rosyjskim było najlepiej) i we wszystkich gra rozpadała się na moich oczach, przez co czasem płakałem, czasem śmiałem się do rozpuku. Ma coś w sobie tarzanie się w tym brudzie: czuję się momentami jak w czasach, gdy szwędałem się po squatowych rave'ach w Rumunii, a potem wracałem nad ranem przez brudny Bukareszt. Tak, Night City - to zdecydowanie środkowoeuropejskie miasto, nie żadne tam futurystyczne LA. Kto był w Budapeszcie, Bukareszcie albo Skopie - ten wie. Nawet błędy są tak wydupione, jakbym oglądał instagramowy profil LookAtThisRussia (polecam gorąco). 

 

No i właśnie - niby od kilu tygodni jadę po CP2077, ale swoje w grze przesiedziałem, więcej pewnie niż w tytułach, które notorycznie wychwalam (jak np. Control czy Disco Elysium). Tyle że znów rodzi się pytanie: czy to zasługa gry, czy tego, że jest gdzie o niej pogadać, bo hype jak był, tak dalej jest (co innego im zostało?).

 

 

Edytowane przez BrandonLee_z_TheCrow
przecinek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

72h jedno przejście jednym gościem zrobione wszytsko jakieś bugi były ale bez przesady po takim  AC Vall to już człowiek sie napatrzyl na takie rzeczy. 

Ale tu, właśnie jadę drugi raz poszło kolejne 30h wszytsko robię innaczej gram teraz punkiem wcześniej był nomad i wiecie co? Ciągle mi mało a to miasto jest piękne!

021c35c1-bdc5-4aec-8738-44ec27f79735.png

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.01.2021 o 11:36, Observer napisał:

Jak widać użytkownicy PC są bardziej przyzwyczajeni do bugów niż użytkownicy konsol i tak bardzo im nie przeszkadza że gra się sypie, a nawet tego nie widzą.

Tak jak użytkownicy konsol są przyzwyczajeni do grania 720p 24fps?

 

Ja tam mogę mówić tylko za siebie. Nie wiem, co się dzieje na konsolach. Widziałem różne filmy z bugami CP2077 i prawdę mówiąc nie spotkałem 90% pokazanych tam błędów.

Oczywiście skłamię mówiąc, że nie miałem ich wcale, bo miałem, w tym kilka poważniejszych. Ale nie uważam, żeby było ich w moim przypadku więcej, niż kiedy np. grałem w Skyrim na premierę, albo Fallout 3/NV.

 

Współczuję tym, którzy baboli mają więcej, lub grają na starych konsolach. Może kwestia sprzętu, albo szczęścia. Nie wiem. Ale na ten moment mnie osobiście bardziej od bugów razi niedopracowanie wielu fundamentalnych elementów gry, tj. balans rozgrywki, nieprzemyślany/niejasny rozwój postaci, UI etc.

 

I choć gra mi się w CP2077 dobrze, tak przyznaję otwarcie, że to jest wersja Beta/Early Access, niestety. Gra będzie lepsza i wierzę w to, ale CDP głupstwo zrobił wydając grę tak wcześnie. Nie wiem, co było tego powodem, ale raczej już się z tego nie podniosą, i to jest trochę przykre. Tj. żal mi szarych developerów i lat ich ciężkiej pracy i pasji, nie garniturów pociągających za sznurki.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Suavek napisał:

Tak jak użytkownicy konsol są przyzwyczajeni do grania 720p 24fps?

 

 

Gracze konsolowi nie latają po forum mówiąc że gra wygląda idealnie i nie widzą jej oczywistych wad.

 

27 minut temu, Suavek napisał:

 

Oczywiście skłamię mówiąc, że nie miałem ich wcale, bo miałem, w tym kilka poważniejszych. Ale nie uważam, żeby było ich w moim przypadku więcej, niż kiedy np. grałem w Skyrim na premierę, albo Fallout 3/NV.

 

 

 

Po prostu innymi słowami przyznałeś że jesteś przywyczajony do bugów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Observer napisał:

 

Gracze konsolowi nie latają po forum mówiąc że gra wygląda idealnie i nie widzą jej oczywistych wad.

No, logiczne. W końcu grają na konsolach... ;)

 

A tak poważnie, nie wiem co chcesz komu udowodnić tak usilnie. Tak Cię boli, że na PC gra może działać i chodzić lepiej, że musisz się zniżać do atakowania całej grupy graczy? Ostatnio gdy sprawdzałem, to CW było kilka działów niżej.

Odnośnik do komentarza

Ale czym atakuje, skoro przyznajesz to samo? Nikt nie przeczy że gra na PC wygląda i chodzi lepiej, ale jak co chwilę pada argument typu "no miałem kilkanaście błędów, sporo powazniejszych, kilka razy musiałem wczytać sejwa bo coś się zablokowało - ale mi to nie przeszkadza" to jak inaczej to nazwać niż przyzwyczajeniem do bugów? Ja tam ostatnio spędziłem 70 godzin w Ghost Of Tsushima i tam nie miałem żadnego błędu, w TLOUII też wszystko dopracowane do najmniejszego detalu, w RDRII na 120 godzin miałem może jeden lekki błąd jak koń się wtopił w kamień - jeden, kilkusekundowy, można wybaczyć. I takiej jakości oczekuje od nowych gier. Te twoje "miałem kilka poważniejszych błędów" to ja miałem może łącznie we wszystkich grach na obie poprzednie generacje razem wzięte, więc fakt że kilkanaście błędów w jednej grze pewnej grupie graczy nie przeszkadza chyba o czymś świadczy. O ich przyzwyczajeniu do bugów.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gra ma super klimat i historia na pewno wciągnie, dlatego dam jej szanse, której bym nie dał innej grze tak spartolonej technicznie. Szkoda na ten moment sobie psuć wrażenia. 10h testowania na premierę mi wystarczyło, żeby wiedzieć, że będzie mega, ale po patchach. Za dwa miesiące, albo pół roku, a i rok poczekam. Jeszcze bym przykmną oko na jakieś glicze, ale wywalanie gry, kiepska rodzielczość, doczytywanie obiektów nawet na PS5 jest niewybaczalne. 

Odnośnik do komentarza
On 1/6/2021 at 2:09 AM, BrandonLee_z_TheCrow said:

 

Ta świetny, dorabianie artykułu do swojej teorii. Nie to, że od premiery Wiesiek był 67 razy na promocji, wyszły 2 duże dodatki, odpalisz go na pierwszym lepszym laptopie, a Cyber jest w sprzedaży od miesiąca. Wątek jest na pewno krótszy od Wieśka, więc trudno oczekiwać, że gracze będą nabijać w tym momencie po 200h. Dla mnie totalnie z dupy porównanie pod tym względem do wieśka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To normalne, że w każdej grze nastawionej mocno na singla jest szybki spadek zainteresowania. Ludzie do gry będą wracać jak wyjdą dodatki, albo jak pojawi się wersja naprawiona na konsole. To nie gra usługa, że ma być na miesiące. Równie dobrze jutro może w nią grać 10 osób i spadek być o 99,9999999999999999999%.

Odnośnik do komentarza

"better replayability than with witcher 3" xd

 

swoja droga niezle sobie strzelili w stope, zaprzeczajac temu leakowi o planach ratowania gry. jezeli jedyny problem, jaki oni teraz widza to bugi, no to ja nie wiem, jaki oni maja pomysl na przyszlosc cp2077 - bo byloby ewentualnie troche ruchu jeszcze przy premierach fabularnych dlc, a potem smierc w odmetach zapomnienia (poza katastroficzna premiera, bo o tym to ludzie beda pamietac dlugo)

 

a w ten ich yebany multiplayer, co to kiedys pewnie za sto lat wysmaza na bazie night city to ja wbijam w hoy.

Edytowane przez Andżej
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.01.2021 o 14:48, Suavek napisał:

 

I choć gra mi się w CP2077 dobrze, tak przyznaję otwarcie, że to jest wersja Beta/Early Access, niestety. Gra będzie lepsza i wierzę w to, ale CDP głupstwo zrobił wydając grę tak wcześnie. Nie wiem, co było tego powodem, ale raczej już się z tego nie podniosą, i to jest trochę przykre. Tj. żal mi szarych developerów i lat ich ciężkiej pracy i pasji, nie garniturów pociągających za sznurki.

No nie sądzę.. Sprzedaż jest kosmicznie dobra, recenzje zajebiste, kurs akcji nie zleciał aż tak bardzo, a wystrzeli jak tylko pójdą patche i DLC, mają nadal w swoim portfolio Wiedźmina. Może lekko się zachwiali ale żeby mieli się nie podnieść to gruba przesada..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...