Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Mija miesiąc od premiery, a gra dalej w early access, od razu powiem, że w jakiejś alfa wersji i typ mi każe zrobić rozbieg, bo się ośmieliłem skrytykować założyciela, że wypuścili gówno. Mam nadzieję, że te całe uokik zabierze te 10% hajsu, to im się na przyszłość odechce robienia takich praktyk.

Odnośnik do komentarza

A najlepsze że wejdziesz na ich FP to mamy w komentarzach całą armie Typowych Polskich Pecetowców ktorzy im liżą dupę "przeszedłem grę i nie miałem żadnych błędów". Najwyżej zalajkowanym komentarz pisze o tym że co sie dzieje z tym światem, że taki hejt spadł na twórców, którzy chcieli jak najlepiej dla graczy. Inni ich bronią pisząc że to wina producentów konsol że gra wyszła zabugowana. Mentalność niewolnika jednak jest tych ludziach głęboko zakorzeniona.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Wyjebane, napisałem, co mi na sercu leży i co sądzę o założycielu CDP. Większego świństwa to dawno nie było w giereczkowie od czasu NMS. Dla mnie to zwykły brak poszanowania dla graczy, robiąc takie praktyki, to czego ma oczekiwać taki cdp od graczy, czy ode mnie, że jadą z nimi jak chcą.

Odnośnik do komentarza

Na bethesde za fallouta 76 też się jakoś tak bardzo nie czepiali i nie wysyłali prawników, refoundów nie było, Sony z PSS gry nie usuwało. A gra nie dość że zbugowana to jeszcze bez zawartości wyszła, było kilka osób na forum co się zagrywali i nie czekali na patche co nie @Boomcio :)

Odnośnik do komentarza

O matulu, ale akcja :obama:

No szacunek, takiego obrzucania gównem to w gierkowej branży chyba nie było jeszcze w historii. Przywoływany NMS czy Bethesdowe bugi na premierę to pikuś w porównaniu z tym co odjaniepawlili CDPR. I nadal szkoda, że pomyje spadną na szeregowych pracowników za odgórne decyzje szefostwa. 

 

Wydawać grę early access i publicznie się przyznawać, że zjebali i może coś naprawią w 2021 :dafuq:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figuś napisał:

Na bethesde za fallouta 76 też się jakoś tak bardzo nie czepiali i nie wysyłali prawników, refoundów nie było, Sony z PSS gry nie usuwało. A gra nie dość że zbugowana to jeszcze bez zawartości wyszła, było kilka osób na forum co się zagrywali i nie czekali na patche co nie @Boomcio :)

Tylko jak dobrze pamiętam to Bethesda nie rzucała takich komętek przy każdej możliwej okazji:

 

image.png.d56bad7e52767f16ed4469a957e00dc9.png

 

I nie kreowała się na ziomala graczy, tego jednego sprawiedliwego w świecie złych korporacji gierkowych, którym zależy tylko na szmalu, a nie na zrobieniu graczowi dobrze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

kilka osób na forum co się zagrywali i nie czekali na patche co nie @Boomcio

O, przepraszam! 

 

Na żadne pacze nie czekałem, ponieważ w moim odczuciu była to gra najzwyczajniej w świecie "fajna" już w chwili wyjścia na świat. Takie 6+ i  setka miło spędzonych godzin wpadła. 

Do dzisiaj niekiedy godzinka, cxy dwie wpada ;)

 

Odnośnik do komentarza

Za to sam będę im jechać po rajtach, bo zwyczajnie nakłamali w żywe oczy graczom, nie dopuszczając do recenzji konsolowych wersji i wprowadzając embargo na pokazywanie w nich własnoręcznie nagranego gameplayu. To ostatnie to największa dynia tamtego roku xD "Ziomeczki wy nasze kochane, weźcie gierkę zrecenzujcie, ale pokażcie footage z trailerów, bo swojego nie wolno", no urwał nać. Plus do tego ten łeb, co to niby grał 175h na bazowym PS4 i chwalił się, że tak dobrze to działa i jeszcze fabuły nie skończył... Niestety, ale popłynęli w samozachwycie i teraz zbierają tego plony, może chociaż będzie to nauczką dla innych egocentrycznych firemek uzurpujących sobie prawo do "bycia dobrymi koleżkami" i zastanowią się trzy razy zanim odstawią taki teatrzyk.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Ten syf za nimi będzie się ciągnął jeszcze latami. Aż do następnego hitu, pytanie czy są w stanie jeszcze coś takiego dociągnąć. Ewidentnie mają problem z zarządzaniem firmą i działem PR. 

 

Myśleli pewnie ,że Cyberpunk 2077 będzie zarabiał latami od premiery jak W3 a tutaj zonk. Pewnie jeszcze plany na multi mieli, ciekawe czy ten pomysł będą ciągnąć dalej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Ukukuki napisał:

Myśleli pewnie ,że Cyberpunk 2077 będzie zarabiał latami od premiery jak W3 a tutaj zonk. Pewnie jeszcze plany na multi mieli, ciekawe czy ten pomysł będą ciągnąć dalej. 

I myślą tak dalej, nie po to ogłaszali anime na Netflixie i inne kooperacje, przebąkiwało się coś o wysokobudżetowym filmie, komiksy, ich merch z CP2077 przed premierą gry sprzedał się lepiej niż ten związany z Wieśkiem.

 

Grę naprawią, kwestia tylko kiedy i tego jak duża będzie rotacja w zasobach ludzkich, podobno wewnątrz najbardziej właśnie obrywa się w tym momencie liderom poszczególnych działów i mocno ma się zmienić zarządzanie. Multi wyjdzie później ale wyjdzie, jak już grę połatają pewnie dział PR będzie mocno działał żeby naprawić wizerunek. Zbiednieć nie zbiednieją i nie upadną jak to niektórzy tutaj piszą i im życzą ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Figuś napisał:

I myślą tak dalej, nie po to ogłaszali anime na Netflixie i inne kooperacje, przebąkiwało się coś o wysokobudżetowym filmie, komiksy, ich merch z CP2077 przed premierą gry sprzedał się lepiej niż ten związany z Wieśkiem.

 

Grę naprawią, kwestia tylko kiedy i tego jak duża będzie rotacja w zasobach ludzkich, podobno wewnątrz najbardziej właśnie obrywa się w tym momencie liderom poszczególnych działów i mocno ma się zmienić zarządzanie. Multi wyjdzie później ale wyjdzie, jak już grę połatają pewnie dział PR będzie mocno działał żeby naprawić wizerunek. Zbiednieć nie zbiednieją i nie upadną jak to niektórzy tutaj piszą i im życzą ;)

 

No wiadomo ,że nie padną. Nikt chyba tego nie chce bo to jednak polska firma z ogromnym potencjałem. Mam nadzieję tylko ,że wyciągną lekcję z tej porażki. 

Odnośnik do komentarza

Zanim wszystko połatają, to człowiek już zapomni, że była taka gra jak Cyberpunk 2077 to już będą w drodze lepsze gierki. Jestem ciekawy tego styczniowego patcha, co tam wyskrobują, a gadane, że coś w przeciągu 10-ciu dni mają wydać. Jedyne na co ta gra NIE MA PRAWA dostawać, to nagrody typu goty, czy inne poszczególne kategorie, bo śmiechnę z tego wszystkiego. Bo najzwyczajniej w świecie się jej nic nie należy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figuś napisał:

I myślą tak dalej, nie po to ogłaszali anime na Netflixie i inne kooperacje, przebąkiwało się coś o wysokobudżetowym filmie, komiksy, ich merch z CP2077 przed premierą gry sprzedał się lepiej niż ten związany z Wieśkiem.

 

Grę naprawią, kwestia tylko kiedy i tego jak duża będzie rotacja w zasobach ludzkich, podobno wewnątrz najbardziej właśnie obrywa się w tym momencie liderom poszczególnych działów i mocno ma się zmienić zarządzanie. Multi wyjdzie później ale wyjdzie, jak już grę połatają pewnie dział PR będzie mocno działał żeby naprawić wizerunek. Zbiednieć nie zbiednieją i nie upadną jak to niektórzy tutaj piszą i im życzą ;)

Dokładnie te życzenia upadku to jakiś przejaw frustracji chyba. No ni chuja, nawet gdybym stracił te 200 zeta żebym im czegoś takiego życzył. Bez przesady. Nie wiem może jestem jakiś dziwny ale gierki to hobby a nie jakaś tyrka i pole do frustracji, dobra stało się, zjebali (chociaż ja się dobrze bawiłem), idziemy dalej. A nie ciągłe wylewanie żali i jebanie za całe zło. 

A nawet jak ktoś nabył w pudle to spokojnie mógł pogonić z wcale nie jakąś ogromną stratą. Miłego dnia. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Faka napisał:

Zanim wszystko połatają, to człowiek już zapomni, że była taka gra jak Cyberpunk 2077 to już będą w drodze lepsze gierki. Jestem ciekawy tego styczniowego patcha, co tam wyskrobują, a gadane, że coś w przeciągu 10-ciu dni mają wydać. Jedyne na co ta gra NIE MA PRAWA dostawać, to nagrody typu goty, czy inne poszczególne kategorie, bo śmiechnę z tego wszystkiego. Bo najzwyczajniej w świecie się jej nic nie należy.

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_2077#Awards  :Coolface:

 

Best PC Game

Best Role-Playing Game

Best of Gamescom

Gamescom "Most Wanted" Consumer Award

Best Sony PlayStation Game

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Czas działa na naszą korzyść.

Może nie fizycznie, bo zmarszczki itp, ale świadomość, że ktoś każdego dnia i prawdopodobnie nocy, nawet nie ktoś, tylko armia informatyków - siedzi przy tym nieskończonym, przedwcześnie wydanym na świat projekcie, bo to nie jest jeszcze pełnoprawna gra i robi swoją robotę. Szlifuje trybiki, programuje npców, wstawia nowe mechaniki, a stare odświeża, wyrzuca precz błędy.

      Któregoś październikowego wieczoru 2021,2,3... wrzucimy płytkę do napędu mocnej, nowoczesnej konsoli i będziemy celebrować święto gracza. Takie osobiste, ponadprogramowe i bonusowe urodziny.

Naprawdę napawa optymizmem, co nie?

Odnośnik do komentarza

Już gracze życzyli Ubi, Ea Blizardowi i innym upadku, a nadal dyszą i mają się kapitalnie :D

CDP co najwyżej może zmienić system wydawniczy na coroczny, bo że w marketing potrafią to każdy wie, a to w 90% wystarcza. Przyzwyczaić ludzi do jakiejś dobrej marki i już. Gdybym był na ich miejscu i obchodziły mnie tylko pieniądze, to bym co rok nowe przygody Geralta wydawał. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Już gracze życzyli Ubi, Ea Blizardowi i innym upadku, a nadal dyszą i mają się kapitalnie :D

CDP co najwyżej może zmienić system wydawniczy na coroczny, bo że w marketing potrafią to każdy wie, a to w 90% wystarcza. Przyzwyczaić ludzi do jakiejś dobrej marki i już. Gdybym był na ich miejscu i obchodziły mnie tylko pieniądze, to bym co rok nowe przygody Geralta wydawał. 

Teraz to chyba niewielu stać żeby co roku aaa wydawać. Tylko jakieś sportówki i cody tak wychodzą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...