Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

ale zazdroszcze ogrywania tej perełki pierwszy raz <3 

ogrywałem na bieda ps4 ale i tak dawało radę i bawiłem się wysmienicie

 

czyszczenie miejscówek w C2077> czyszczenie miejscówek w GOT> czyszczenie miejscówek w dowolnym assasynie

 

A soundtrack i niektóre wątki mnie rozjebały i do dzisiaj sobie je przypominam.  Gdyby nie błędy techniczne i grafika to gra generacji.

 

Narzekanie ną tą grę przez @mejm uważam za niesmieszny żart xD 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@standby

Ja po tych Twoich wpisach wczoraj odpaliłem na PS4, żeby zobaczyć co ram zyebali, no i kurde ten brak ruchu na ulicach i chodnikach to jest straszna ch#jnia.

Jak dla mnie to ta gra była grywalna na PS4 w okolicach drugiego/trzeciego patcha i tak to powinni zostawić, a nie miasto duchów jak teraz.

Nawet zaliczyłem ostatnią misję z Judy (szkoda, że nie ją samą:frog:) i to był naprawdę fajny quest.

Zajebista dziewczyna, szkoda że woli piczki :sapek:

 

17efce792e368-5cd5C6579AA6AFC2EAB.691BAB3DD767C6AB_message_421098424468740_1644915720581.jpg

 

17efce7db6d55-5cd5C6579AA6AFC2EAB.691BAB3DD767C6AB_message_421098434773225_1644915760832.thumb.jpg.9a416a319e90acd0259333d9c2e36e9c.jpg

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Kiedy ja chcę sekszi alternatywkę w kolorowych włoskach :nosacz2:

Kruci, kolego, taka to się naćpa i Cię zostawi za rogiem dla chada dilera mefedronu. Wybierz stabilną przyszłość z jurną nomadką co to ci koło w pontonie wymieni jak dętka strzeli, a nie jakąś julkę od brejndensa!

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, blantman said:

Strzelam że stopi niektóre ps5 i xbox s x. Ciekawe czy burmistrz w końcu do mnie zadzwoni bo czekam i miałem 1/3 questów zabugowanych. Nigdy nie skończyłem całej historii silverhanda 

U mnie zabugował tylko jeden quest z tymi bogaczami co mieli podsłuchy na chacie. Wybiłem wszystkich przeciwników, a na mapie cały czas ktoś widnieje do ubicia i quest nie postępował :(

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bzduras napisał:

Kruci, kolego, taka to się naćpa i Cię zostawi za rogiem dla chada dilera mefedronu. Wybierz stabilną przyszłość z jurną nomadką co to ci koło w pontonie wymieni jak dętka strzeli, a nie jakąś julkę od brejndensa!

Nażycowanko z Judy mmmmhmmmm, ale drugie przejście już męskim V

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...