Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Jeśli będzie te 1440p/60 z ustawieniami dorównującym dobremu PCtowi to jutro będę pierwszy w kolejce po swoją kopię. :obama:Mam niesamowitą chrapkę na ten tytuł, ale nie chciałem go ogrywać jak zwierze w 20klatach na One S.

Zobacz sobie jakiego PC potrzeba do takich ustawień (nawet rtx 2080 ma problemy żeby w 1080p utrzymać stałe 60 fps bez RT). Co prawda na ultra, ale to dobrze pokazuje wymagania. A next genom trochę do rtx 2080 brakuje.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, tjery napisał:

Zobacz sobie jakiego PC potrzeba do takich ustawień (nawet rtx 2080 ma problemy żeby w 1080p utrzymać stałe 60 fps bez RT).

 

RTX 2060 wyciąga ok. 40 klatek na wysokich w 1440p. Myślę, że na mocniejszych konsolach da radę wyciągnąć te 60 przy takiej rozdzielczości. Na ustawienia ultra nie liczę, miks średnio/wysokich - ważne żeby było płynnie i ostro.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

RTX 2060 wyciąga ok. 40 klatek na wysokich w 1440p. Myślę, że na mocniejszych konsolach da radę wyciągnąć te 60 przy takiej rozdzielczości. Na ustawienia ultra nie liczę, miks średnio/wysokich - ważne żeby było płynnie i ostro.

20 klatek więcej to jest przyrost wydajności o 50% w stosunku do 40fps, to nie jest tak, ze to tylko 20kls, to aż 20 kls. A konsole to co najwyżej rtx 2070/s.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

No @Mejm, ale gra mała już premierę i wiadomo czego się spodziewać pod względem fabuły i narracji. Mnie tylko interesuje teraz ile będą w stanie wycisnąć z current-genów.

 

a płacze konsolowców którzy na bazowym PS4 i One liczyli na jakość z materiałów prasowych z wypasionych pecetów śmieszą tak samo dzisiaj jak i na gwiazdkę 2020 ;) 

Teraz, Labtec napisał:

Przecież to nawet nie działa w natywnym 4K/60

 

Nie no, jakie 4K? 1440p lub jakiś inny checkerboarding. Z resztą, jak pokazał przykład Ratcheta graczom nie przeszkadza już nawet FullHD jak grafika dostarcza. :lapka: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał:

EDIT: jednak niemożliwe, bo oferta Game Passa na druglą połowę lutego już wyciekła i nie ma cyberpunka

 

Gdzie wyciekła? Widzę na razie jedynie stare zapowiedzi na pierwszą połowę lutego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...