Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, creatinfreak napisał:

4k@60 to chyba za dużo wymagam, to tak realistycznie 1440@60 + brak doczytywanie poproszę. 

 

No jeśli zostawią ustawienia graficzne z past genów to jest jakaś szansa na 1440p 60, ale pewnie coś podniosą, żeby to jakoś wyglądało i będzie 1080p 60 plus dodadzą jakiś ruch na mieście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli będzie te 1440p/60 z ustawieniami dorównującym dobremu PCtowi to jutro będę pierwszy w kolejce po swoją kopię. :obama:Mam niesamowitą chrapkę na ten tytuł, ale nie chciałem go ogrywać jak zwierze w 20klatach na One S.

Odnośnik do komentarza
11 hours ago, Bigby said:

 

No mam nadzieję, że nie będzie to pokaz dynamicznego motywu do konsoli. Cyberpunk trzymam na dysku od premiery i czasem do niego wracam by pojeździć bo Nightcity i kończyć pozostałe po głównym wątku aktywności. Z patchem będzie jeszcze przyjemniej :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, szurubur napisał:

rok dodatkowego czasu dla wersji next gen to jednak sporo, więc oczekuję czegoś więcej niż skalowanego 4k i 60 klatek. 

 

No jeśli będize to po prostu wersja past-genowa w "4K"/60 to rozczaruję się potężnie. :( 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

No jeśli będize to po prostu wersja past-genowa w "4K"/60 to rozczaruję się potężnie. :( 

Nope, nie miałoby to sensu. Z dodanie 30stu klatek raczej nie robiono by takiej afery.

 

Wydaje mi się, że tryb Quality dostanie parę fajerwerków z PC w tym raytracing ale nadal będzie to 30 klatek.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bzduras napisał:

I tu popełniasz błąd - pamiętaj, czym skończył się hype na CP przed premierą.

 

No, ale CP obrywało się za bugi, kto grę skończył (i grał na PC) zachwala content który stworzyło CPR.

Odnośnik do komentarza

Tak, bo jeśli Cię złapie to jest tam sporo rzeczy, które mają prawo się podobać. To nie żaden mesjasz i rozpierdalator wszechświatów, jaki był reklamowany, tylko zwyczajnie solidna gierka. Fajnie będzie znowu wskoczyć do Night City, bo nadal jestem zdania, że bardziej imponującej miejscówki w gierce z open worldem chyba nie zaprojektowano. Czekam i troszkę się jaram, a troszkę podchodzę z rezerwą i powściągliwością.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O samej grze wiem niewiele. Tyle, że jest tam Keeanu Reeves i akcja w FPP ma miejsce w przyszłości, a wersja konsolowa nie miała jeszcze premiery patrząc jak porażająco różni się od wydania PC-towego. Do tego za dialogi i fabułę odpowiadają ludzie od Wiedźmina, więc tutaj jest z pewnością fantastycznie. Z przyjemnością sprawdzę to w wersji na sprzęty które są na poziomie niezłego PC-ta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...