Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Cyberpunk 2077 ukończony! Co to była za gra :banderas:

Dobrze zrobiłem trzymając grę ponad rok w folii. Z okolic premiery kojarzę więcej negatywnych opinii, które w tym momencie, po tylu patchach są już nieaktualne. I w związku z tym się pytam, jak można tak spierdolić premierę, mając taki świetny produkt. Podczas całej, prawie 60 godzinnej rozgrywki trafiłem może kilka razy na jakieś błędy, a wszystkie z nich nie miały wpływu na rozgrywkę. Szkoda, że CeDeP nie dopracował bardziej gry na premierę, bo osiągnęła by jeszcze większy sukces. 

 

Fabularnie przez te wszystkie godziny mocno trzyma za jajca i nie chce puścić do samego końca. Zdecydowanie udało się zbliżyć do poziomu Wiedźmina i aż szkoda, że główna oś fabularna jest tak krótka. Po dotarciu do punktu bez odwrotu miałem jeszcze questów pobocznych na jakieś 15 godzin. Zadania poboczne też były oczywiście świetne (dosłownie każde z nich - Judy, Peralezowie, River, Joshua, Samurai, Panam, do tego inne pomniejsze, szczególnie z automatem Brendanem) i ukończyłem wszystkie, ale w porównaniu z główną historią to można powiedzieć, że są w proporcjach 50:50. I jak pod koniec skupiłem się na ich dokończeniu, to trochę mi uciekła fabuła, aż trochę żałuję, że nie pociągnąłem od razu całej historii do końca, pomijając side questy. Ale zakończenie, które dostałem jest dla mnie satysfakcjonujące:

 

Spoiler

Przekazałem lejce Johnemu, a potem honorowo oddałem V jego życie, niestety Rogue zginęła :(

 

A jeśli chodzi o romansidła

 

Spoiler

to gdyby był możliwy wybór Judy vs Panam to #TeamPanam

 

O grze można pisać i pisać, do czego może się skłonię w Właśnie ukończyłem. Dla mnie topka gier i tylko można żałować, że zarząd CDP narobił grze tyle smrodu i gówna. Ale liczę jeszcze na dużo dobrego konwentu w postaci DLC.

Na koniec pokażę, swój elegancki outfit, jakże bardzo pasujący na spotkanie z sami wiecie kim pod koniec gry. Akurat te różowe majteczki miały największy amor spośród mojego ekwipunku. W ogóle robienie skrinów nie jest zbyt wygodne, wolałbym bardziej swobodne sterowanie (najlepiej coś jak w Forzy Horizon), a tak to nie chciało mi się za bardzo robić zrzutów, a było tyle pięknych widoczków.

 

image.thumb.jpeg.3724df65a8efc500cf4c6e3023ff005f.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Eh, miałem to samo zaskoczenie, ale możliwość ujebania ostatniego przeciwnika była cholernie satysfakcjonującą. Chciałbym aby to bydlę czuło każdy strzał aż do końca. 

 

Możliwość walki z tym przeciwnikiem jest także w 

Spoiler

w najlepszym, ukrytym zakończeniu, gdy idziemy sami do Arasaki, więc wtedy Rogue nie umiera.

 

I faktycznie, ostatni strzał w niego był satysfakcjonujący.

 

A no i zapomniałbym, gra ma genialną ścieżkę dźwiękową, szczególnie na słuchawkach robi robotę.

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Plugawy napisał:

Po zakonczeniu gry nie ma juz nic do roboty, jakiś losowych zlecen czy coś, żeby tą kase uzbierać? Czytałem, że można tworzyć legendarną Ashurę i potem ją sprzedawać, żeby kupić materialy i ileś tam kasy zostaje i tak dalej. TYlko jej sprzedaż to 2.5k gold xd

https://maps.piggyback.com/cyberpunk-2077/maps/night-city

 

Ja korzystałem z tej mapy. Na mapie jest dużo poukrywanych itemów . Można je wszystkie odkryć,  po drodze walcząc z gangami. Myślę że w ten sposob szybko i przyjemnie uzbierasz brakującą kaskę. Zwiedzanie miasta z tą mapą sprawiało że dobrze się bawiłem. Oczywiście tą opcja wchodzi w grę tylko jak masz wszystkie sidequesty zaliczone .

Edytowane przez Pauli87
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2022 o 19:16, Plugawy napisał:

w kartach tarota zniknęły mi dwa wizerunki a na mapie nie ma już aktywnych. Na szczęście trofke za tarota miałem wbitą już wczesniej

 

Trofka wpada po zebraniu kart z mapy, te dwa puste miejsca zostają do czasu zakończenia zadania z Misty, obczaj dziennik zadań.

 

Kurła mam już nabite ponad 50h i gra nie chce się znudzić XD powiem więcej, dopiero od niedawna zacząłem czerpać przyjemność ze zwiedzania świata, bawienia się wszczepami po odblokowaniu tych lepszych i ciekawszych, crafting po dodaniu perków też dopiero nabrał sensu. Chyba od trzech sesji nie ruszyłem głównego questa, żeby czasem za szybko nie skończyć gry :D 

Odnośnik do komentarza

Jakby zakończyli wsparcie jakimś dodateczkiem fabularnym to bym się nie obraził - gra jest w niezłym stanie obecnie, także mogą wrzucić co tam wysmażyli w DLC i ruszyć dalej do innych projektów. Plamy po premierze i plucia graczom w ryj nie wymażą, ale przynajmniej skończyliby w miarę dobrze z 2077.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ten OST to po prostu wrył mi się w banię, a wiem, że tych kawałków są tysiące... oficjalnych i inspirowanych...

Już się w tym gubię... Umówmy się, czy to jest oficjalny OST?
 

 

Jak coś to te nieoficjalne, chcące podpiąć się pod hype, ale zajebiste też wklejajcie śmiało... Masz kurde ten tu problem z remixami, za chu.ja nie wiesz, który jest najbliższy źródłu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...