Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Kron997 napisał:

Tak jakby. Nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem gre na premiere


Kuźwa, muszę spróbować - kupuję rocznie z 40 gier, z czego pewnie 15-18 na premierę i niewiele z tego kończę :sapek:
Ale nie umiem inaczej, lubię kupować nowe gierki, więc oczywiście DS nie będzie tu żadnym wyjątkiem - z tym, że to na pewno ukończę (no chyba, że mnie zmęczy łażeniem, no i tydzień później SW Jedi Fallen Order, na które mam jednak większe ciśnienie).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:


Kuźwa, muszę spróbować - kupuję rocznie z 40 gier, z czego pewnie 15-18 na premierę i niewiele z tego kończę :sapek:
Ale nie umiem inaczej, lubię kupować nowe gierki, więc oczywiście DS nie będzie tu żadnym wyjątkiem - z tym, że to na pewno ukończę (no chyba, że mnie zmęczy łażeniem, no i tydzień później SW Jedi Fallen Order, na które mam jednak większe ciśnienie).

Pewnie zaraz będzie ze mnie "pojazd" ale wiecie że ja własnie na to łażenie liczę:). Mam ostatnio urwanie dupy ze wszystkim - w ch. roboty w robocie, roboty w domu, dwójka małych dzieci, zaczynam już wymyslać sobie akcje do czterdziestki (za 3 lata zmiana kodu) więc to połażenie z ładnymi widokami przez min. 50 godzin zrobi mi taką robotę że wrócę jak nowy do życia:)

Odnośnik do komentarza

Szczerze to ostatnie, o czym bym marzył mając zapier.dol i brak czasu na cokolwiek, to rozbudowany do 50h kolos z powolnym gameplay'em. Dlatego też do dziś nie odpaliłem RDR2, mimo, że przy takim Listunio to mam luzik w temacie wolnego czasu. 

 

A kupowanie na premierę na zapas i nie granie? Cóż, widocznie na poczcie jednak nie płacą tak źle xd. 

 

Ogólnie to czekam na recki zaufanych źródeł i opinie na forumie, ale zapowiada się przeintelektualizowana, pretensjonalna fabuła i monotonny gameplay. A co wyjdzie, to się okaże, w moim przypadku najwcześniej w okolicach Świąt. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zawsze to coś innego niż wieczne zbieranie ammo i prucie we wszystko co sie rusza. Mam na dysku najnowszego Coda i nie mam najmniejszej ochoty w niego grać. Siedze w Dreams albo w Mudrunnerze. Nawet R6 Siege nie ruszam. Dlatego tak bardzo wierze w wieści o symulatorze przedzierania sie przez krainę islandii z drabiną pod nogami i liną przy pasie.

 

Ostatnio myśląc nad gameplayem na mojej mapce w Dreams doszedłem do wniosku, że każda gra (typu AAA) opiera sie na walce i mordowaniu. To już jest dla mnie nudne. Wieczna rozróba i zabijanie. No ile można?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ListuniO napisał:

No to inaczej - jakie gry NIE opierają się na walce w celu zabicia przeciwnika (zabiciu, pobiciu czy cokolwiek co wyeliminuje przeciwnika)?

Jest wiele takich gier, nie będe tutaj offtopował.

 

Ale zachowujecie się jakby przestały istnieć gry przygodowe czy gry platformowe czy wiele innych gatunków które nie opierają się na strzelaniu i zabijaniu

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mejm napisał:

Po informacji, ze kojima productions bedzie robic filmy i pierwszych  doniesieniach o mialkosci gameplayu zaczynam podejrzewac, ze kojima zrobil sobie z DS demowke swoich rezyserskich skili i gierki go juz nie interesuja bo chce spelnic swoje marzenia o nakreceniu prawdziwego filmu.

 

zapewne przeczytane na ppe.

Dziś czytałem że Kojima pracuje już nad nową grą z gatunku horror

 

https://www.tweaktown.com/news/68417/kojima-working-new-game-horror-experience-similar-pt/index.html

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

Jest wiele takich gier, nie będe tutaj offtopował.

 

Ale zachowujecie się jakby przestały istnieć gry przygodowe czy gry platformowe czy wiele innych gatunków które nie opierają się na strzelaniu i zabijaniu

 

Przygodowa - Plague Tale. Zabijanie. Platformowa - Ratchet and Clank? ubijasz potworki. No nie wiem, może źle sie wyraziłem ale ogromna większość gier AAA jest o neutralizacji przeciwnika. Dlatego bardzo podobało mi sie podejście Deusa, czyli przejście gry bez zabijania ani jednego człowieka. Nie znam gry z pierwszych stron gazet w której nie chodziłoby o rąbanie wrogów (oczywiście nie mówie o Forzie czy innych sportowych)

 

Kojima rozpowszechnił gatunek skradankowy, niech Death Stringiem wypromuje niezabijanie albo element gameplayu niezwiązany z mordem

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Kron997 napisał:

 

"jak zacząłbym mówić to nigdy bym nie skończył" ;) Widzę świetna dyskusja na rzeczowe argumenty

Plague Tale niespecjalnie jest grą przygodową bliźej jej do gry akcji z elementami skradanki.  W razie czego odsylam do wikipedii https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Komputerowa_gra_przygodowa

 

Podobnie Ratchet który jest raczej strzelanką akcji, bo elementow platformowych jest tam jak na lekarstwo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Kron997 napisał:

W Piątek podmienię jeszcze w sklepie

 

JESZCZE W SKLEPIE :obama: Niesamowite poświęcenie dla Mistrza, wszyscy w kolejce będą Ci bić brawo, a mijani przechodnie spoglądać na Ciebie z podziwem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...