Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda że wiekszosc wspolczesnych gier opiera sie na walce, zwlaszcza w segmencie AAA.

 

Ale budowanie fałszywej narracji jakoby Death Stranding było czymś wyjątkowym i niespotykanym na rynku, bo gra polega na dostarcza paczek i nie jest strzelanką jest troche zabawna. Bo jest wiele gier niepolegajacych na walce jak i gier polegajacych na przemieszczaniu się z punktu a do b i fetchquestach

Odnośnik do komentarza

Ale co, w Death Stranding nie "neutralizuje się przeciwników" niby? A bossowie, w których trzeba rzucać granatami? A te typy z MULE, którzy próbują zatrzymać Sama? A fragment z WWI, w którym Sam strzela do zjaw?

 

Nie róbmy z tej gry dziewicy w burdelu, proszę. Jeszcze to stwierdzenie, że w innych grach to tylko mord, zabijanie i pif paf... Rozumiem kult Kojimy, ale nie rozumiem prób zrobienia na siłę z DS jakiegoś tworu totalnie unikatowego pod kazdym względem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Giant Bomb, Edge czy IGN zmieszały grę z błotem, zarzucając jej nude, monotonnie, słabą eksploracje i irytujące mechaniki.

 

Z drugiej strony są recenzje takie jak Famitsu rozpływające się nad geniuszem Kojimy. Jaka jest prawda? Chyba każdy ma własną. Najlepiej samemu zagrać i się przekonać bo dawno nie bylo tak mocno polaryzującej gry

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, wszystko zależy od tego, czego oczekuje sie po grze.

Ja oczekuję, "osobistej" podroży przepełnionej uczuciem osamotnienia, problemów po drodze. Po gamepleyu, spodziewam się fimowości ale nie takiej jak DBH, a takiej w której czujemy jakbyśmy w nim uczestniczyli. Uwielbiam filmy SF, nastawione na fabułę a nie tylko na akcje więc mam nadzieje, że dostanę to na co liczę.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bzduras napisał:

Ale co, w Death Stranding nie "neutralizuje się przeciwników" niby? A bossowie, w których trzeba rzucać granatami? A te typy z MULE, którzy próbują zatrzymać Sama? A fragment z WWI, w którym Sam strzela do zjaw?

 

Nie róbmy z tej gry dziewicy w burdelu, proszę. Jeszcze to stwierdzenie, że w innych grach to tylko mord, zabijanie i pif paf... Rozumiem kult Kojimy, ale nie rozumiem prób zrobienia na siłę z DS jakiegoś tworu totalnie unikatowego pod kazdym względem.

Bardziej chodzi mi o to ze w DS musisz opanować balans i rozłożenie paczek plus zaplanować pewnie dużo innych rzeczy związanych z podróżą i wg mnie jest to coś nowego w stosunku do nabywania umiejętności strzeleckich i pakowania postaci pod zabijanie.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ListuniO napisał:

Bardziej chodzi mi o to ze w DS musisz opanować balans i rozłożenie paczek plus zaplanować pewnie dużo innych rzeczy związanych z podróżą i wg mnie jest to coś nowego w stosunku do nabywania umiejętności strzeleckich i pakowania postaci pod zabijanie.

No spoko, ale to jest jeden z elementów gameplayu. Ignorowanie innych by pasowały do postawionej tezy ("inne gry to tylko piuf piuf pif paf i trupy, a tutaj to nie jest tak") podpada pod jehowizm, po prostu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Square napisał:

Jesteś pewien, że to OST a nie zwykła playlista z utworami? W grze ma grać Alan Walker - Faded podczas eksploracji czy innych aktywności?

 

fO1uTms_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

Może będziemy ich słuchać z jakiegoś odtwarzacza podczas wędrówki? Podczas cutscenek i innych ważnych wydarzeń przygrywają zupełnie inne utowry, tak jakby prawdziwy soundtrack

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...