Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomek z czasów wymieniania pawnów w Dragon's Dogma już nawbijał trofików a gra w DS parę godzin. Znając jego skilla to za dni kilka/naście pewnie całą grę wyplatynuje. Cyborg jeden.

Z uwagą obserwuję wszelakie wieści i recenzje DS, tym razem kompulsywnego zakupu nie będzie. Już z dwiema grami się kropnąłem na premierę, wolę troszkę poczekać.

Odnośnik do komentarza

Cała fabuła i gameplaye są już w sieci. Z racji iż mam słabą wolę przeklikałem kilka filmików.

 

Jakość przerywników filmowych jest fenomenalna, Mads kradnie całe show.

Kojima również podnosi sobie poprzeczkę jeśli chodzi o balansowanie na granicy kiczu i wrażliwym osobom pewne zagrywki  i puszczanie oka może się nie spodobać

 

Przykład - poniżej link do chyba znanego wszystkim utworu muzycznego:

youtube.com/watch?v=hNMNZZQJkP0

 

i jak ktoś się nie boi to klika:

http://is2.4chan.org/v/1573154926687.webm

I może się zastanowić czy warto już teraz wydać prawie 3 stówy czy poczekać tydzień aż będzie wysyp na allegro i olx.

Ja proponuję tę drugą opcję

 

  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kanabis napisał:

Jak wydasz te 20zł mniej to gra juz bedzie ok?

 

Chryste panie co tutaj sie dzieje , tak jest we wszystkich tematach dla graczy?

Tu się dzieje to stary że oprócz tych co czekają na info o grze to sa jeszcze tacy którzy myślą że jak powiedzą że gry nie kupią na premiere tylko jak stanieje to nagle połowa ludzi napisze że zrobi to samo. Kilka stron temu prosiłem żeby poszli zjadać swoją kupę gdzie indziej ale może się skończyła i wrócili. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kanabis napisał:

Jak wydasz te 20zł mniej to gra juz bedzie ok?

 

Chryste panie co tutaj sie dzieje , tak jest we wszystkich tematach dla graczy?

Tylko tym od chińczyków styki się rozłączają przed premierami

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kolos28 napisał:

Wejdź na stronę empiku z poziomu ceneo a szybko przekonasz się że gra kosztuje ponad 260zl.
Dokładnie 263,99.

Gierka w Empiku kosztuje 239 PLN - tam zamówiłem. 

 

Standardowa cena 259 ale jest promka minus 20 PLN za posiadanie karty mójempik. Od ręki ją wyrabiasz.

 

BTW - warto ją mieć bo pamiętam że HZD kupiłem w dniu premiery 70 PLN taniej - czasem ostro obniżają. 

Odnośnik do komentarza

A ja mam zamówioną limitkę w mediamarktcie za 289 zł - 40 zł zazałożenie konta  necie. Zdecydowanie uważam, że lepiej dopłacić do limitki, nawet nie będąc kolekcjonerem, o czym przekonałem się z Days Gone, które sprzedałem za tyle, za ile kupiłem miesiąc po premierze.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Jutro w pracy będę czytał sobie Wasze wypociny. Ale grę i tak biorę, tak tylko będę sobie przeglądał.

10 minut temu, Kolos28 napisał:

Mnie standardowa cena pokazuje się jak pisałem wyżej ale nie istotne. Kupiłem za 259 z ME i czekam na kuriera emoji4.png

Załóż konto na empiku, zaloguj się na aplikacji i wtedy Ci pokaże promo.

Opcja : " mój empik".

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, 20inchDT napisał:

@nievil ten filmik to jakis fejk? Link z 4chana, o różnych rzeczy można się spodziewać

 

Na youtube ktoś wrzucił zmontowany film z wszystkich cutscenek z gry, ale krótkie filmiki z fragmentami są właśnie na 4chanie i jakkolwiek absurdalnie to zabrzmi to są one z gry.  Momentami aż przecierałem oczy ze zdumienia.

Jeśli nie boisz się kliknąć to fragment walki z bossem, który absolutnie nie jest fejkiem:

http://is2.4chan.org/v/1573159467979.webm

http://is2.4chan.org/v/1573160283697.webm

 

Ogólnie niepotrzebnie te nerwy odnośnie przerzucania się ceną gry. Każdy zrobi jak chce. Niemniej uważam, że Kojima poleciał strasznie w karola

 

Edit: widzę że dotarłeś do tego filmiku

 

Edytowane przez nievil
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, nievil napisał:

 

Na youtube ktoś wrzucił zmontowany film z wszystkich cutscenek z gry, ale krótkie filmiki z fragmentami są właśnie na 4chanie i jakkolwiek absurdalnie to zabrzmi to są one z gry.  Momentami aż przecierałem oczy ze zdumienia.

Jeśli nie boisz się kliknąć to fragment walki z bossem, który absolutnie nie jest fejkiem:

http://is2.4chan.org/v/1573159467979.webm

http://is2.4chan.org/v/1573160283697.webm

 

Ogólnie niepotrzebnie te nerwy odnośnie przerzucania się ceną gry. Każdy zrobi jak chce. Niemniej uważam, że Kojima poleciał strasznie w karola

 

Edit: widzę że dotarłeś do tego filmiku

 

Jezusmaria xD Wlasnie patrzalem na twitchu jak gosc walczy z dobrze znanym bossem i ten boss w ogole nie atakuje, on tylko sobie rzuca granatami z platform. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...