Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być day1, ale jednak bezpiecznie odczekam przynajmniej z tydzień, dwa. Świeżo po RDR2 mam chyba trochę przesyt "powolnych, realistycznych" gier. (pipi)a, no nie wierze, że chińczyk nie wpakował tam - w ten ogromny, pusty świat - czegoś niesamowitego. Dawno nie miałem tak, że po zapoznaniu się z kilkoma recenzjami (tekstowe i video), nadal wiem o grze mniej niż więcej ... Poczekam na post w stylu teddiego i pewnie polecę do sklepu, albo kupię na pchlim od Kobika xd

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Wiolku napisał:

Miał być day1, ale jednak bezpiecznie odczekam przynajmniej z tydzień, dwa. Świeżo po RDR2 mam chyba trochę przesyt "powolnych, realistycznych" gier. (pipi)a, no nie wierze, że chińczyk nie wpakował tam - w ten ogromny, pusty świat - czegoś niesamowitego. Dawno nie miałem tak, że po zapoznaniu się z kilkoma recenzjami (tekstowe i video), nadal wiem o grze mniej niż więcej ... Poczekam na post w stylu teddiego i pewnie polecę do sklepu, albo kupię na pchlim od Kobika xd

 

Mam dokładnie to samo, nawet recenzje 10/10 mnie nie przekonały, boję się trochę gameplayu w tej grze. Gdyby Pan Kojima nie stworzył MGSa 5 to na pewno leciałbym w piątek do sklepu a tak jeszcze się waham..

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Jakim napisał:

W sensie ze gameplay w mgs5 był słaby?

Zupełnie się odbiłem, nudziło mnie to latanie po otwartym świecie bez poczucia żadnego celu. Gra obdarta z MGSoweg klimatu, w porównaniu do trójeczki to trudno uwierzyć, że wyszło spod tego samego dłuta. Może źle się wyraziłem, nie chodzi mi o mechanikę samą w sobie, wiem, że jest lepsza niż w starych MGSach, ale korytarzowy charakter rozgrywki powodował, że dostawałem emocjonalnego kopa w ryj na każdym kroku, tutaj tego nie było i boję się, że DS będzie mega rozwodnione tymi kilkugodzinnymi spacerami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja z jego twórczości najlepiej wspominam część trzecią: snake eatera. 

Tam była prawdziwa głębia, przynajmniej tak to wtedy odbierałem.

Aktualnie podejrzewam, że czasy są inne, to i odbiór gier inny. Ale wtedy to była magia.

Jeżeli chodzi o nadchodzącą produkcję, to nadal wielka niewiadoma.

Zawsze są kwestie typu: " czy mi podejdzie?", albo, czy jeżeli się wstępnie od niej nie odbiję to czy nie znudzi mnie, nie zniechęci mechaniką, schematem, powtarzalnością, ilością wstawek?

Decyzja jednak zapadła, bo hajp przechodzi wszelkie normy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:

Japończycy mają świetny steel box.

20191101103439-3248-88259.jpg

 

 

112dj11.jpg

:wub:

Ciągle mam w duchu nadzieję na dual cover, jak nie to trzeba będzie wydrukować na błyszczącym papierze. Ten oryginalny art jest tak generyczny przy tym, że no po prostu kuchnia no nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...