Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, izon napisał:

Po co w ogóle grać w grę nastawioną na fabułę żeby jak to nazwałeś ją rushować?:)

Nie wiem, ludzie są różni i różne rzeczy lubią. Może ktoś chce szybko poznać historię i lecieć dalej z gierkami. 

Odnośnik do komentarza

Druga misja, gdzie musimy przetransportować kogoś. Fajny patent z tym utrzymaniem równowagi, na początku kilka razy się wywaliłem, no i poszedł pierwszy lajk, dla jakiegoś Igora, ustawił drabinę przez rzekę. 

 

PS. Początek tej misji, znów ten widok i przygrywajacy do tego utwór. Mam nadzieję, że będzie takich momentów sporo, bo budują mocno klimat. 

Odnośnik do komentarza

W pierwszej misji tez mogles miec motyw z utrzymaniem rownowagi jak za duzo naladowales na siebie. Ja mialem chyba ponad 80kg to az mi sie zal chlopa zrobilo xd na szczescie zaraz baza byla.

 

Wiadomo ze to tylko namiastka co sie pogralo ale chyba w sumie od czasu tlou nie mialem tego uczucia po obejrzeniu cutscenek ze "hmmm wtf co jest chce wiedziec co bedzie dalej"

 

Jaka by nie byla pozniej ta gierka i tak fajnjie ze cos takiego wychodzi w czasach corocznego odcinania kuponow od farkrajow, nfsow czy assasinow

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wredny napisał:

Ten "Igor" to i u mnie budował, więc pewnie bot i wszyscy to mają.
No i lajków mogłeś dać nawet 90, jeśli odpowiednio szybko naciskasz touchpada :lapka:

Racja, to ten Igor po którym mamy dziecko (ale zabrzmiało xD). Długo trzeba grać, aby samemu rozstawać różne przedmioty? 

Odnośnik do komentarza

„Jakiś Igor”. Słuchacie tego co mówią w cutscenkach? Przecież to postać. 

 

Co do online. Jak złapał mnie deszcz to nie widziałem nigdzie żadnej jaskini czy schronienia, znaków żadnych, bo wiadomo premiera dziś. Znalazłem jedną fajną fikuśną do przeczekania ulewy, postawiłem znak i poszedłem dalej. Chwile potem dostałem kilka lajków, najs. 

 

Po drodze są jakieś porzucone paczki, zobaczyłem kilka, pozbierałem i wchodze w szczegóły - musze je dostarczyć tam, gdzie przed chwilą byłem :| za chwile obsrałem sie na koperkowo słysząc dziwny dźwięk. A to tylko... paczkomat xD można przekazać porzucone paczki albo swoje innym graczom aby je zanieśli dla ciebie. Spoko sprawa. Ktoś już skorzystał nawet z mojej drabiny, kurde fajny bajer. Przed chwilą zjechałem na pozostawionej przez innego gracza linie. Tylko koleżka heheszkowiec nie ogarnął, że lina ma max 30m więc puściłem sie jej w połowie zbocza będąc obładowanym. Je (pipi)e, przez przeciążenie prawie kloca postawiłem na łóżku, ledwo wyhamowałem przed urwiskiem. Można sie zlęknąć. 

 

Podziwiając skały i kamienie dookoła niechcący wcisnąłem taczpada, Sam rzucił „Jest tu kto?!” A po chwili usłyszałem „halo! Jestem tutaj”. Pobiegłem w strone głosu po kamieniach wywracając sie dwa razy a tam koleś drabine zamontował w dziwnym miesjcu na środku rzeki i woła do mnie xd dałem mu kilka lajków i to tyle. 

 

Jak zobaczyłem Kojimowskie występki to aż yebłem śmiechem na głos. 

noszenie swojej starej na plecach XDDDD

 

 

cutscenki to najwyższa liga z najwyższych dostępnych. Muzyka to inny wymiar. Fabuła wciąga jak bagno. Układanie paczek na sobie wedle wagi i środka ciężkości, to musi być przemyślane. Podoba mi sie to kurierowanie. Nie spodziewałem sie tego aż tak. 

 

Tylko to uspokajanie dziecka... Matka weszła na chwile do mojego pokoju, spojrzała w tv a ja w pełnym skupieniu bujam dzieckiem w słoiku symulując bujanko całym padem :| 

  • Lubię! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Ja myślę że mogłaby to być obowiązkowa gra na treningu pracowników DHL, Poczty Polskiej i innych firm kurierskich. Z dodatkowymi zajeciami praktycznymi jak skutecznie opsiukiwać gazem pieprzowym psy szczekające za bramą :)

Czy w DS waga niesionego towaru spowalnia bohatera, czy tylko ściąga go na boki?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Ja myślę że mogłaby to być obowiązkowa gra na treningu pracowników DHL, Poczty Polskiej i innych firm kurierskich. Z dodatkowymi zajeciami praktycznymi jak skutecznie opsiukiwać gazem pieprzowym psy szczekające za bramą :)

Czy w DS waga niesionego towaru spowalnia bohatera, czy tylko ściąga go na boki?

 

znosi na boki i lecisz na ryja. Spowalnia i to fest, oczywiście jest to uzależnione od kilogramów. Będąc w podróży napierdzieliłem porzuconych paczek na plecy po sam gwizdek. Poruszał sie jakby chciał a nie mógł.  Dla sprawdzenia realności zacząłem mashować kółko żeby (pipi)iec robił przysiady, no nie zmęczył sie, nadal ledwo sie podnosił. Ogólnie noszenie jest bardzo zaawansowane i dopracowane. 

 

Jara mnie noszenie walizek/paczek, w jednej lub w obu rękach jednocześnie przytrzymując L2/R2 lub oba na raz w zależności ile tego niesiemy. zayebiste to xD

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Kron997 napisał:

 

znosi na boki i lecisz na ryja. Spowalnia i to fest, oczywiście jest to uzależnione od kilogramów. Będąc w podróży napierdzieliłem porzuconych paczek na plecy po sam gwizdek. Poruszał sie jakby chciał a nie mógł.  Dla sprawdzenia realności zacząłem mashować kółko żeby (pipi)iec robił przysiady, no nie zmęczył sie, nadal ledwo sie podnosił. Ogólnie noszenie jest bardzo zaawansowane i dopracowane. 

 

Jara mnie noszenie walizek/paczek, w jednej lub w obu rękach jednocześnie przytrzymując L2/R2 lub oba na raz w zależności ile tego niesiemy. zayebiste to xD

No w choooj wciągające. Jakbym był ten sam rocznik to piałbym z zachwytu. Czy ta gra podpasuje 33 letniemu zgredowi?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GSPdibbler napisał:

No w choooj wciągające. Jakbym był ten sam rocznik to piałbym z zachwytu. Czy ta gra podpasuje 33 letniemu zgredowi?

 

to idź do sklepu, zagraj, a jak sie nie spodoba to sprzedaj, proste. Chyba, że wyjście do sklepu jest dla 33latka tym samym co dla Sama noszenie za dużego ładunku i chwieje Cie na wszystkie strony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...