Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Wypiłem za to wszystkie portery, a przynajmniej chciałem, bo

za drugim opryskał ekran, a za trzecim się chyba nawalił i zrzucił wszystko ze stołu XD

 

Polecam czasami zostawić Sam w Private Roomie w bezczynności

jak jest uwalony, to zwraca się do Was, żebyście wzięli prysznic, boże, co za gra!

 

Końcówka trzeciego chaptera, początek czwartego -

Wejście Madsa, I wojna światowa O_O

giphy.gif

 

Jak ktoś wątpił w Kojime, to XD Takich cut-scenek i realizacji pomysłów jeszcze nie było w historii gier wideo.

Odnośnik do komentarza

No o tym pisalem. Scenka przed drugim wynurzonobossem tez zobaczysz jak miazdzy galki oczne. 

U mnie bylo kolejny raz wow kiedy wyjezdzam z bazy patrze a tam

żyraf z horizona jako hologram sie majestatycznie przechadza

No az mnie w michalku zamrowilo

 

Kmiot no wiesz tak jak piszez z motorkiem to pol biedy ale u mnie bylo ze wioze pincet kilo zywnosci i tego to juz na plery nawet ultra dooms Sam Brydżes nie wezmie ;D 

Odnośnik do komentarza

Koledzy kurierzy mam problem z jednym zadaniem w 3cim rozdziale

Spoiler

Muszę zanieść przesyłke od śmieciarza jakąś delikatną figurke czy uj wie co. Problem jest taki, że musze nieść ją w ręce, cały czas trzymająć którys ze spustów dodatkowo po drodze trafiam na wynurzonych. Jaką drogę obrać, jak sobie z tym poradzić ? Raz wpadłem w smołe to ładunek się rozwalił i od sejwa... dzięki za pomoc

Generalnie giereczka jest pryma sort nie mogę się doczekać aż odblokuje tyrolki. Mam problem z tymi wynurzonymi.. nie do końca jeszcze kminię mechanike i prawie zawsze muszę z nimi walczyć tzn. wyrywać się ze smoły. Mam oczywiście wszelkie granaty itp.. 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

 

Odnosnie wynurzonych - jak się pojawi odradek to wtedy najlepiej kucnąć. Jak się nie ruszysz przez chwile to obracaj kamera i wszystkich w okolicy zobaczysz. Jak się zbliżasz i odradek wskazuje kierunek to wstrzymaj oddech i przechodź powoli. Jak będziesz mieć wyrzutnie bolasow to będzie bajka. Teraz tez możesz granatem rzucić z krwią i wtedy tez unicestwisz. Zasada żeby być opanowanym pomaga

Edytowane przez ListuniO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, orion50 napisał:

Koledzy kurierzy mam problem z jednym zadaniem w 3cim rozdziale

  Ukryj zawartość

Muszę zanieść przesyłke od śmieciarza jakąś delikatną figurke czy uj wie co. Problem jest taki, że musze nieść ją w ręce, cały czas trzymająć którys ze spustów dodatkowo po drodze trafiam na wynurzonych. Jaką drogę obrać, jak sobie z tym poradzić ? Raz wpadłem w smołe to ładunek się rozwalił i od sejwa... dzięki za pomoc

Generalnie giereczka jest pryma sort nie mogę się doczekać aż odblokuje tyrolki. Mam problem z tymi wynurzonymi.. nie do końca jeszcze kminię mechanike i prawie zawsze muszę z nimi walczyć tzn. wyrywać się ze smoły. Mam oczywiście wszelkie granaty itp.. 

Tak jak mowi listunio. Idziesz powoli jak wiatraczek przyspiesza stajesz w miejscu wtedy je lepiej widac. Rzucasz granatem i idziesz dalej powoli. Tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet nie trzeba używać broni, tylko wstrzymać oddech i szybciutko przekicać obok nich. Staram się unikać konfrontacji z nimi, chociaż dwa razy już musiałem skonfrontować się w smole. Jak skończę grę, to poeksperymentuje z ich niszczeniem.

 

Cameo Conana O'Briena XD

Odnośnik do komentarza

Już są dziwni ludzie co przechodzą grę na czas skacząc z każdej krawędzi wyuczonymi drogami przez góry i rzeczki. Wygląda to naprawdę kiepsko, tak jak w grach typu quake czy halo szybsza akcja wygląda nawet widowiskowo, tak bieganie na głupa przez tereny mułów i wynurzonych z tym wielkim skokiem z krawędzi to widok niesmaczny. Ich życie, niech robią z nim co chcą, gorzej że youtube podpowiada takie kabarety. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Michał_K napisał:

Już są dziwni ludzie co przechodzą grę na czas skacząc z każdej krawędzi wyuczonymi drogami przez góry i rzeczki. Wygląda to naprawdę kiepsko, tak jak w grach typu quake czy halo szybsza akcja wygląda nawet widowiskowo, tak bieganie na głupa przez tereny mułów i wynurzonych z tym wielkim skokiem z krawędzi to widok niesmaczny. Ich życie, niech robią z nim co chcą, gorzej że youtube podpowiada takie kabarety. 

Ja nie oglądam DS na tubie to mi nie podpowiada

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...