Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

8 rozdział , fabularnie i gameplay-owo gra mi siadła i największą wadą zdecydowanie jest dla mnie soundtrack. Uwielbiam ścieżki dzwiękowe z serii MGS a motywy przewodnie to coś pięknego , tutaj ścieżka wydaje mi się strasznie byle jaka .

  • WTF 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Prawda taka ze póki chce się używac motoru i autka do jazdy po  terenach na które te pojazdy są przeznaczone to wszystko jest cacy.

Gorzej jak gracz,  w tym ja, zapakowałem się i próbuję przebyć trasę pełną kamieni i rzeczek. I teraz pytanie, czy gra powinna mi pozwolić płynnie to przejechać i w zasadzie złamać swoją główną zasadę, czy właśnie pokazać mi że "o nienie kolego, możesz jechać tu motorem, ale się nie zdziw że się w(pipi)isz."

 

Parę razy mocno klnąłem jak mnie w te szczeliny wrzuciło z samochodem, auto zachowywało się jakby twórca nie przewidział że tam będę jechał... albo chciał mi dać nauczkę że tam wpadłem. Dlaczego zniszczenia po kraterze miałyby być robione pod podróż pojazdem?

 

Ale fakt że pojazdy czasami się blokują na małych kamieniach. Ale tez fajnie że nie wlatuje się wtedy pod tekstury, a dodatkowo jest przycisk "skok", co chyba jest wyjściem  z sytuacji.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Michał_K napisał:

Jak 20inch to obejrzy to będzie miał pełny obraz tego wspaniałego dzieła 10/10.

 

Pierwszy człowiek na forum korzystający ze streamingu gier na platformie YouTube, szanuję.

 

Powiedzcie mi, opłaca się wykonywać zamówienia tymi robocikami? Mam wrażenie, że nie, bo za każdym razem towar jest bardzo uszkodzony :(

Odnośnik do komentarza

Oplaca sie tymi bocikami bo jakby nie bylo zwiekszaja wieź z odbiorcami a nie zawsze o stan ladunku chodzi. 

 

Jesli chodzi o motorki to ja praktycznie wszedzie nimi wjade. Jak najedziesz an wiekszy kamien to lewa galka najpierw do tylu potem do przodu i wszystko lata.Ewentualnie skok jak juz nie idzie.

 

Choc raz jedyny musialem wczytac gre. Wyjezdzam z bazy ciezarowka po zdaniu ladunku, kamera taka ze nie widzialem wjazdu i najechalem centralnie na krawedziowy murek zjazdu i zawislem :dafuq:

 

O tak

560bb32e13a64_o_large.jpg

 

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, kanabis napisał:

Oplaca sie tymi bocikami bo jakby nie bylo zwiekszaja wieź z odbiorcami a nie zawsze o stan ladunku chodzi. 

 

Jesli chodzi o motorki to ja praktycznie wszedzie nimi wjade. Jak najedziesz an wiekszy kamien to lewa galka najpierw do tylu potem do przodu i wszystko lata.Ewentualnie skok jak juz nie idzie.

 

Choc raz jedyny musialem wczytac gre. Wyjezdzam z bazy ciezarowka po zdaniu ladunku, kamera taka ze nie widzialem wjazdu i najechalem centralnie na krawedziowy murek zjazdu i zawislem :dafuq:

 

O tak

560bb32e13a64_o_large.jpg

 

 

O Wroclaw !!! Musiałeś często wjeżdżać i zawisac na tych krawędziach bo aktualnie we Wrocławiu demontują te wiadukty:p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...