Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Jakim napisał:

Ruszylem troche do przodu z fabułą bo bawienie się w boba budowniczego trochę zmęczyło. Aktualnie wracam na węzeł górski z towarem na plecach i juz kombinuje jak by tu opróżnić zapasy terrorystów z wiecznie brakującej do budowania ceramiki. 

No kozak gra.

No ja wlasnie planuje tam dzis ciezaroweczko podjechac. W sensie w gorskie rejony autostrad

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Rozi, Kmiot a odkryliscie juz dziuple kolekcjonera? Dla niego sa fajne zlecenia. Stuleja jedna

Ta, byłem u nerda. Nawet jeśli samodzielnie się go nie odnajdzie (a nie jest łatwo zlokalizować jego norę), to w pewnym momencie pomaga jedno z ze standardowych zleceń, które nas do niego kieruje.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wiolku napisał:

Ale pięknie zamykacie japy wszystkim zatwardziałym przeciwnikom Hideo tymi opiniami :kojima:Ja sobie zostawię DPD na Święta jak będę miał więcej czasu, żeby w pełni poczuć tą podróż.

Ta gra to jest przepych na pełnej kurwicy i definicja wspaniałej gry AAA, wszystko tutaj tarmosi siusiaka, nie tylko małe mechaniki (które Hideo opanował do perfekcji i wie jak połechtać nimi gracza w odpowiednim momencie), wszystko. Nie mówię już o wspaniałej muzyce, bo jak zaczęło lecieć to:

 

A BB zaczęło się śmiać, to sam śmiałem się ze szczęścia XD

Odnośnik do komentarza

Do tych co zakończyli główny wątek

 



- Na 100% Sam jest synem Cliffa

- BB28 nie może być bo nie ma krzyżyka na brzuchu, ma pępowinę w słoiku więc odpowiedź jest jasna. Jest dzieckiem z poronnej. 

- Dlaczego Cliff ma krzyżyk na brzuchu? W dodatku przez blizny prześwieca białe światło

- nie zrozumiałem pyerdolenia Amelii o zagładzie. Typowy Kojima (ale widze że wy rozumiecie)

- Higgsa zrozumiałem dopiero po dziennikach rozmów

 

Odnośnik do komentarza
 

 


Może to celowy zabieg artystyczny żeby gracze zwrócili na to uwage

 

Aaalbooo Amelia „zaszyła” jego rane po postrzałach. Tylko po co miałaby to zrobić skoro Cliff nie żyje i mamy z nim do czynienia na plaży/innym wymiarze. 

 

Podoba mi sie zwrot emocjonalny dot. Cliffa. Mamy go za yebniętego fanatyka militariów żeby potem zobaczyć, że strzelaliśmy do własnego ojca który poświęcił swoje życie byleby nas uratować przed złą Amelką
 

 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kron997 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 


Może to celowy zabieg artystyczny żeby gracze zwrócili na to uwage

 

Aaalbooo Amelia „zaszyła” jego rane po postrzałach. Tylko po co miałaby to zrobić skoro Cliff nie żyje i mamy z nim do czynienia na plaży/innym wymiarze. 

 

Podoba mi sie zwrot emocjonalny dot. Cliffa. Mamy go za yebniętego fanatyka militariów żeby potem zobaczyć, że strzelaliśmy do własnego ojca który poświęcił swoje życie byleby nas uratować przed złą Amelką
 

 

Spoiler

Motyw z Cliffem to jest w ogóle masakra, tylko szkoda, że spodziewałem się czegoś takiego jakoś po 2 i 3 trailerze i po ograniu na wszelkie sposoby P.T od Kojimy :C
Mimo wszystko mistrzostwo :D

 

Odnośnik do komentarza
 

 


Całe szczęście ja podchodziłem do trailerów bezmyślnie. Analizowaniem zepsułem sobie film Interstellar. Po pewnej scenie na łóżku tego pilota z córką wiedziałem „kto to robi” i chuy. Byłem tak tego pewny, że odchciało mi sie dalszego seansu xd 

 

Dlatego jak oglądam trialery to sie nie przyglądam

 

aha i jeszcze coś! Ta scena gdy Sam reanimuje BB :o jezusku najdroższy to było wstrząsające. Ta cała animacja zwiodczałego płodu i panika Sama. OSCAR gejmingowy należy sie jak psu buda. Tego w grach nigdy nie było a Kojima Productions wystrzelili poziom animacyjny w stratosfere. Next gen na current genie. Pirunująco wyśmienite animacje. Czapki kaptury z głów
 

 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Odnośnie koncówki.

A rozkminiliście już kim jesteśmy w Seam? Kim sterujemy? Myślałem, że może Samem-BB, ale to się kupy nie trzyma. Dodatkowo kim jest ten BB w środku Sama? Myślałem, że to on sam, ale to też nie pasuje. Po głębszym namyśle sądzę, że BB wewnątrz Sama (ten co się odpala przy śmierci) to jest BB-28, który po prostu łączy nas z plaża Amelie. Wynika to z tego, że jak na samym początku gry umrzecie, jeszcze przed dostaniem BB-28, to wewnątrz sama jest taka sama creepy lalka, jak te których Cliff używał do śledzenia BB.



 

Tylko, że to się nie spina z tym motywem, że raz ten BB w środku jest szary. Tak jak Sam uwięziony na swojej plaży.

 

Wczoraj walczyłem z BT, coś tam się potknąłem czy coś, a ten złapał mnie w pysk i (pipi)s - voidout. Teraz mam wielki krater na mapie :D

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, estel napisał:

Odnośnie koncówki.

 

  Ukryj zawartość

A rozkminiliście już kim jesteśmy w Seam? Kim sterujemy? Myślałem, że może Samem-BB, ale to się kupy nie trzyma. Dodatkowo kim jest ten BB w środku Sama? Myślałem, że to on sam, ale to też nie pasuje. Po głębszym namyśle sądzę, że BB wewnątrz Sama (ten co się odpala przy śmierci) to jest BB-28, który po prostu łączy nas z plaża Amelie. Wynika to z tego, że jak na samym początku gry umrzecie, jeszcze przed dostaniem BB-28, to wewnątrz sama jest taka sama creepy lalka, jak te których Cliff używał do śledzenia BB.

 


 

Tylko, że to się nie spina z tym motywem, że raz ten BB w środku jest szary. Tak jak Sam uwięziony na swojej plaży.

 

 

 

Wczoraj walczyłem z BT, coś tam się potknąłem czy coś, a ten złapał mnie w pysk i (pipi)s - voidout. Teraz mam wielki krater na mapie :D

Serio? Jak to zrobić? Zdechłem kilka razy i nie ma żadnych :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...