Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrzutnią bolasów jak dobrze trafisz (chyba na wysokości głowy, ale pewności nie mam) to nie trzeba ich dobijać kopem, bo już tracą przytomność. Miałem kilka takich sytuacji.

Pewnie wszyscy to wiedzą, ale napiszę: poznajemy to po ikonce nad związanym cielakiem - dwa kółeczka to tylko unieruchomiony i zaraz się uwolni (wierzga i stęka), a dwie gwiazdki to spacyfikowany (słodko chrapie) i można o nim zapomnieć. No, bolasy są fajne, ale większość ziomków jednak trzeba po związaniu zbutować, na co mamy dłuższą chwilę.

Ja tam noszę przy sobie i bolasy i nieśmiercionośny karabin (poziom 2 umożliwia zaaplikowanie pocisków z krwi, więc w gorącej sytuacji nada się też na wynurzonych).

 

No i fajny patent jest z hematogranatami, które chwile po wybuchu zostawiają po sobie "mgiełkę" i jeśli zaczniemy przez nią strzelać zwykłym śmiercionośnym karabinem (gumowe tez się nadają), to kule będą zadawać obrażenia od krwi, z tą zaletą, że nie czerpią przy tym krwi Sama. W ten sposób poradziłem sobie z (spoiler chapter 5)

Spoiler

bossem "pieskiem" przed laboratorium Mamy. 

który wziął mnie z zaskoczenia w sumie. Granacik, seria z karabinu i zmiana pozycji. Powtórz.

Podobny mechanizm działa w sytuacji, gdy na "ciele" wynurzonego pojawiają się plamy po wybuchu hematogranatu - wtedy strzelanie w nie z czegokolwiek zada mu obrażenia.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Kmiot napisał:

 

No i fajny patent jest z hematogranatami, które chwile po wybuchu zostawiają po sobie "mgiełkę" i jeśli zaczniemy przez nią strzelać zwykłym śmiercionośnym karabinem (gumowe tez się nadają), to kule będą zadawać obrażenia od krwi, z tą zaletą, że nie czerpią przy tym krwi Sama. W ten sposób poradziłem sobie z (spoiler chapter 5)

  Pokaż ukrytą zawartość

bossem "pieskiem" przed laboratorium Mamy. 

który wziął mnie z zaskoczenia w sumie. Granacik, seria z karabinu i zmiana pozycji. Powtórz.

Podobny mechanizm działa w sytuacji, gdy na "ciele" wynurzonego pojawiają się plamy po wybuchu hematogranatu - wtedy strzelanie w nie z czegokolwiek zada mu obrażenia.

Zaj.ebiste! Dzieki. Te Kojimowskie mechaniki zasluguja na GOTY. Gosc wciaz zaskakuje.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że dzienniki i całe te rejestry rozmów nie są na taśmie jak w MGS V. Siedzenie w menu i czytanie jakoś tak mi nie gra. Wolałbym iść spacerkiem a w tle słuchać tych treści. 

 

Zdecydowanie za mało narracji w gameplayu, odzywek Sama, dyskusji Sama z odbierającymi paczki czy komenatarzy po odebraniu paczki gdzieś w terenie którą trzeba zwrócić. To jest aż takiego trudne do zrobienia? 

 

To dla mnie największy minus DS 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, walek napisał:

Dlaczego Herman Hulst (w DT jako Rzemieślnik), znany developer Guerilla Games, często udzielający sie mediach, mówiący płynną angielszczyzną (jest holendrem) z charakterysrycznym akcentem, w wersji angielskiej ma podłożony głos. WTF!? :pinch:


Każde cameo w tej grze ma dubbing podłożony rzez kogoś innego. Była o tym mowa przy występie Geoffa. Nie wiem w sumie czemu, byłaby większa frajda, jakby mówili swoimi głosami.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:


Każde cameo w tej grze ma dubbing podłożony rzez kogoś innego. Była o tym mowa przy występie Geoffa. Nie wiem w sumie czemu, byłaby większa frajda, jakby mówili swoimi głosami.

 

Każdy z nich podarował swoje japiszcze i nic poza tym. Chociaż jak spotkałem Connora to chyba mówił swoim głosem, ale tego nie jestem pewny, może ktoś podobny. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kron997 napisał:

Szkoda, że dzienniki i całe te rejestry rozmów nie są na taśmie jak w MGS V. Siedzenie w menu i czytanie jakoś tak mi nie gra. Wolałbym iść spacerkiem a w tle słuchać tych treści. 

 

Zdecydowanie za mało narracji w gameplayu, odzywek Sama, dyskusji Sama z odbierającymi paczki czy komenatarzy po odebraniu paczki gdzieś w terenie którą trzeba zwrócić. To jest aż takiego trudne do zrobienia? 

 

To dla mnie największy minus DS 

Kwestia gustu, zamkniety w sobie, trzymajacy w glebi duszy traume Sam podoba mi sie strasznie, zdecydowanie bardziej niz jakby mial byc jakims luzakiem czy wesolkiem. Lubie takie postaci. Tak samo jak Jensen z deusa. Chlodny, mowiacy tylko wtedy kiedy ma cos do powiedzenia twardziel. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Kwestia gustu, zamkniety w sobie, trzymajacy w glebi duszy traume Sam podoba mi sie strasznie, zdecydowanie bardziej niz jakby mial byc jakims luzakiem czy wesolkiem. Lubie takie postaci. Tak samo jak Jensen z deusa. Chlodny, mowiacy tylko wtedy kiedy ma cos do powiedzenia twardziel. 

 

Rzeźnik z Blaviken, Biały Wilk też nie był wesołkiem ani filozofem. Był chłodny i pozbawiony emocji z uwagi na mutację. Sama też mogli na takiego wykreować. Wielkie pole do popisu 

Odnośnik do komentarza

Ten "ziomuś" od zamawiania pizzy widzę, że ostro testuje moją cierpliwość. I jeszcze szampana sobie zażyczył, którego trzeba nieść w ręce. Z drugiego końca mapy! Ani tu z tyrolki skorzystać, ani nawet liny czy drabiny. Egzo szybkościowe i w drogę. No nie powiem, wyzwanie trochę było, by donieść z 0%, ale się udało. Teraz czekam na kolejne głupie pomysły od zleceniodawcy. W ogóle wcale nie jest to podejrzane xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Ten "ziomuś" od zamawiania pizzy widzę, że ostro testuje moją cierpliwość. I jeszcze szampana sobie zażyczył, którego trzeba nieść w ręce. Z drugiego końca mapy! Ani tu z tyrolki skorzystać, ani nawet liny czy drabiny. Egzo szybkościowe i w drogę. No nie powiem, wyzwanie trochę było, by donieść z 0%, ale się udało. Teraz czekam na kolejne głupie pomysły od zleceniodawcy. W ogóle wcale nie jest to podejrzane xd

 

 



Przez to, że olałem tego „typa” nie moge dołączyć jego obszaru do sieci chiralnej gdy skończyłem fabułę. Co więcej, nie wiem jak mam zdobyć trofik za podłączenie wszystkich baz. Lepiej to robić.

 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Kron997 napisał:

 

Przez to, że olałem tego „typa” nie moge dołączyć jego obszaru do sieci chiralnej gdy skończyłem fabułę. Co więcej, nie wiem jak mam zdobyć trofik za podłączenie wszystkich baz. Lepiej to robić.

Sprawdź maile. Ja też wymasowałem po skończeniu gry.

 

@Kmiot warto robić. Dobra nagroda jest za to.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...