Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jest w stanie mi tak z własnego doświadczenia odpowiedzieć na jedno pytanie w przypadku tej gry? Bo mam zamiar zaopatrzyć się w swój egzemplarz po skończeniu Fallen Order, ale czy ma to sens w przypadku kiedy ktoś ma czas na granie 1-2 godzinki dziennie maksymalnie? Jestem w stanie kończyć chociaż po jednym zleceniu?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, TuPaz napisał:

Czy ktoś jest w stanie mi tak z własnego doświadczenia odpowiedzieć na jedno pytanie w przypadku tej gry? Bo mam zamiar zaopatrzyć się w swój egzemplarz po skończeniu Fallen Order, ale czy ma to sens w przypadku kiedy ktoś ma czas na granie 1-2 godzinki dziennie maksymalnie? Jestem w stanie kończyć chociaż po jednym zleceniu?

Bez problemu skończysz wiele zleceń w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, TuPaz napisał:

Czy ktoś jest w stanie mi tak z własnego doświadczenia odpowiedzieć na jedno pytanie w przypadku tej gry? Bo mam zamiar zaopatrzyć się w swój egzemplarz po skończeniu Fallen Order, ale czy ma to sens w przypadku kiedy ktoś ma czas na granie 1-2 godzinki dziennie maksymalnie? Jestem w stanie kończyć chociaż po jednym zleceniu?

Bez 2 zdan w takim tempie grania zakochasz sie w tej produkcji po uszy.  Godziny leca, jak szalone. Nie bedziesz chcial sie odklejic od pada po tych 2 godzinach. Przypomnisz sobie moje slowa :reggie:

Edytowane przez MEVEK
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem przed chwilą EP3, a także jak się okazuje EP4 :reggie:
Nie mam pojęcia, co ten chińczyk ćpie, ale przypuszczam, że mnie by zabiło :obama:
Fajnie poznać historię Fragile, która do tej pory raczej mnie irytowała (choć i tutaj nie mogła zapomnieć o częstowaniu robaczkiem), a

Spoiler

Higgs na razie jest bardzo złowieszczym sk#rwielem.

W sumie to wieksze wrażenie chyba wywarła na mnie ta scenka na zakończenie EP3, niż to co się działo w EP4 - jasne, setting oryginalny, zmiana ciężaru gatunkowego gry, ale jak już rozpatrywać to w kategorii boss fight, to wiem po MGS3, że Hideo stać na więcej. No i nie pomagało, że w sumie znałem ten fragment z trailerów na grubo przed premierą...
Ale nie powiem - martwe wieloryby na polu bitwy z WWI...

Takie rzeczy tylko u Kojimy :kojima:

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś skończył?:D Mam nurtujące mnie pytanie - mega spojler z zakończenia:

Spoiler

Fragile "rozprawiła się" z Higgsem, a potem zdradziła Samowi, że dała mu wybór czy chce umrzeć, czy zostać na plaży i koniec końców nie wiadomo jak się to skończyło, albo totalnie mi to uleciało.

 

Ja żałuję, że jednak oglądałem wszystkie trailery, jak jestem mega nagrzany to sobie totalnie odpuszczam jak kanabis, tutaj jednak majty pełne włącznie z analizami:facepalm: 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, meave napisał:

Czy ktoś skończył?:D Mam nurtujące mnie pytanie - mega spojler z zakończenia:

  Ukryj zawartość

Fragile "rozprawiła się" z Higgsem, a potem zdradziła Samowi, że dała mu wybór czy chce umrzeć, czy zostać na plaży i koniec końców nie wiadomo jak się to skończyło, albo totalnie mi to uleciało.

 

Spoiler

Został na plaży, Fragile sama powiedziała, że nie mogła pociągnąć za spust.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bansai napisał:

Pora wreszcie zadać to niezręczne, a zarazem najważniejsze pytanie, ile macie lajkesów, K U R I E R Z Y

 

93k, z czego 2/3 od graczy, głównie dlatego, że tacham setki kilogramów metali i ceramiki, dbając o rozwój infrastruktury drogowej w UCA. Mam nadzieję, że korzystacie z moich autostrad ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Skończyłem przed chwilą EP3, a także jak się okazuje EP4 :reggie:
Nie mam pojęcia, co ten chińczyk ćpie, ale przypuszczam, że mnie by zabiło :obama:
Fajnie poznać historię Fragile, która do tej pory raczej mnie irytowała (choć i tutaj nie mogła zapomnieć o częstowaniu robaczkiem), a

  Ukryj zawartość

Higgs na razie jest bardzo złowieszczym sk#rwielem.

W sumie to wieksze wrażenie chyba wywarła na mnie ta scenka na zakończenie EP3, niż to co się działo w EP4 - jasne, setting oryginalny, zmiana ciężaru gatunkowego gry, ale jak już rozpatrywać to w kategorii boss fight, to wiem po MGS3, że Hideo stać na więcej. No i nie pomagało, że w sumie znałem ten fragment z trailerów na grubo przed premierą...
Ale nie powiem - martwe wieloryby na polu bitwy z WWI...

Takie rzeczy tylko u Kojimy :kojima:

 

Spoiler z 4 epizodu.

Spoiler

 

Te scenki z Madsem i jego pomagierami (ich design!) to wrzuciły lekki dreszczyk na plecki. Jakościowy i klimatyczny top.

Ale ogólnie to jedna myśl w głowie: co tu się do chu'ja odje'bało?!

Po przeszło 40 godzinach było dane trochę postrzelać i poszaleć, więc można już wrócić do prozy dnia i noszenia paczek.

 

 

 

Godzinę temu, Bansai napisał:

Pora wreszcie zadać to niezręczne, a zarazem najważniejsze pytanie, ile macie lajkesów, K U R I E R Z Y

Piąty epizod. Jakoś do 90k dobijam. Prawie 60 x Legend of Legends.

Wkręcony jestem, ale muszę przyspieszyć, bo pewnie coraz trudniej będzie omijać spoilery w sieci.

Odnośnik do komentarza

xd

Ja w sumie niewiele buduję i raczej preferuję zlecenia czy też porzucone paczki, czasem gdzieś zostawię drabinę i linę (bo staram się zawsze mieć przy sobie po jednej sztuce), autostrady też tylko przy okazji buduję jak mam po drodze i materiały na zbyciu. Czasem widzę jakiś most, gdzie ktoś zgarnia kilkadziesiąt tysięcy lajków i dorzucę coś od siebie, więc da się na budowaniu ładnie obłowić, ale to nie ten element gry, który mnie kręci najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Kiedy człowiek chce przyspieszyć z fabułą, to trafia do drugiej lokacji, która jest jeszcze piękniejsza od poprzedniej, no i kurde wypadałoby może preppersom przynieść coś? A może obrobić obóz MULEs (swoją drogą straszne leszcze z nich, wyciągam pojedynczo i kasuję jak dzieci, a z Bola Gunem to już w ogóle) i zawieźć ciężarówką zapasy pod autostradę? :obama: 

Znalazłem 

gorące źródła, aż poczułem ulgę, jak Sam wszedł i wykąpał się w nich. Odłożyłem pada i sobie tak siedziałem razem z nim XD

 

Jestem w trzecim akcie dopiero, a zapowiada się przeciąganie (pozytywne oczywiście) grania jak w RDR. Nie no, trzeba podjechać z fabułą, a potem dopiero dostarczyć wszystko co się da.

 

Dostać kilka tysięcy lajków na raz? Bezcenne.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Nie no, trzeba podjechać z fabułą, a potem dopiero dostarczyć wszystko co się da.

Powtarzam to sobie codziennie przed sesją, a i tak kończy się na noszeniu paczek ze zleceń premium. Muszę kucać, by nadproże drzwi albo zadaszenie schronu temporalnego mi ich z plecaka nie strąciło. 

Odnośnik do komentarza

I feel you, brother.

 

Dwa pytanka:

Co dają nam tak właściwie Strand Contracts z innymi graczami?

I drugie dla tych, co ukończyli fabułę:

Rozumiem, że po jej skończeniu mogę sobie dowolnie robić resztę zadań, podróżować po świecie i odbudowywać go? Nic nie przepada, nic się przed nami nie zamyka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...