Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kmiot napisał:

 "łał, nowe tereny, ale już późno idę spać". Następnego dnia włączasz, a tutaj już wybudowana autostrada aż do Rzemieślnika

 

Dlatego na nowym obszarze nie ma dostępu do sieci chiralnej.

Wszystkie już istniejące tam ulepszenia otrzymujesz po podłączeniu. 

Ta gra jest naprawdę przemyślana w każdym calu...

Odnośnik do komentarza

Mnie się udało jakiś czas temu, odnaleźć w moim świecie drabinę znajomego z listy, zacząłem ją lajkować przy każdej okazji i teraz co chwila widzę jego budowle, tyrolki, generatory itp. Fajne to jest, bo przy budowaniu lini tyrolek, zaoszczędzam fhuj na przepustowości, wykorzystując tyrole kumpla. Szkoda że gra normalnie nie paruje na serwer ze znajomymi, tylko z randomami. Na ok 10 osób z listy które grają w DS, tylko tego jednego udało mi się znaleźć.

Odnośnik do komentarza

@MAJOCHEY_PL

No tak, to fakt z tą siecią, ale tak jak pisałem - autostrady to odrębna kwestia i nawet jeśli ktoś ja za Ciebie zbuduje, to nie widzisz tej informacji, nie wyróżnia się ona na zielono (tak jak inne konstrukcje graczy, które pojawiają się na terenie dopiero po przyłączeniu do sieci).

Zresztą gdyby nawet autostrada powstała zaraz po uzyskaniu dostępu, to według mnie byłoby za szybko.

 

A może te materiały, które wrzucamy do układarki są jakoś ograniczane i tylko jakaś część z nich trafia do innych graczy.

Np. wrzucamy u siebie 1000 metalu, ale gra rozsyła po kilku połączonych z nami graczach tylko 10% całości. Albo 1%.  Kilkuset graczy i trochę się uzbiera, ale to nasz wkład ma największy priorytet dla naszego świata.

Pewnie kiedyś się dowiemy jak to działa, póki co można porozkminiać.

 

16 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Szkoda że gra normalnie nie paruje na serwer ze znajomymi, tylko z randomami. Na ok 10 osób z listy które grają w DS, tylko tego jednego udało mi się znaleźć.

Kiedyś o tym wspominałem. Siedzimy sobie w tym temacie, gramy, rozmawiamy i jakim uroczym patentem byłoby zebrać wspólne namiary i sprawić, że w grze widzielibyśmy konstrukcje mordeczek z FPE, zamiast randomów. Gdyby w Bridge Linkach było wyszukiwanie po PSN ID... :banderas:

Odnośnik do komentarza

Jak pierwszy raz wylądowałem w 2 lokacji to też już miałem kawałki drogi wybudowane, ale jestem pewien na 100% że każdy z nas je miał ponieważ te kawałki są fabularnie pozostawione. Po pierwsze by gracz zobaczył szczątki, bo oblepiony czarną mazią most wygląda super a dodatkowo te kawałki widziałem też na trailerze.

Więc osobiście uważam że TYLKO gracz buduje autostradę. A jak? Geniusz Kojima tak to zrobił :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, YETI napisał:

Gdy nacisniemy tauchpada, to Sam coś tam krzyknie, czasami zdąży się, że usłyszymy odpowiedź, nawet jest pokazana skąd nadchodzi. Wydaje mi się, że w ten sposób gra wskazuję nam, że w pobliżu jest jakiś inny gracz. 

Nie gracz, głos dochodzi z przedmiotów pozostawionych przez graczy.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Michał_K napisał:

Jeżeli u Ciebie ktoś zrobił  autostradę to nie mam pytań.

Fakt że może raz od 2 tygodni wyłączyłem konsolę, nie wiedziałem że tak to działa. Ale z netem mam połączenie i pojazdy i inne generatory widzę że się pojawiają.

No nic, a taki ładny spisek prawie odkryłem.

U mnie zrobiono polowe autostrady z wezla jeziornego do tego drugiego punktu dużego. Az sam soe zdziwilem.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem główny wątek, ale z grą się jeszcze nie żegnam. Zostalo jeszcze kilka paczek do dostarczenia, a na spotify już czeka playlista że ścieżką dźwiękową:).

 

Dziękuję Hideo za ten diament. Chciałbym, by ta gra była pod pewnym wzgledem wzorem dla innych twórców AAA w nowej generacji. Obyśmy mieli w przyszłości więcej TAKICH produkcji, nie bojacych się zaproponować czegoś nowego, przełamujacego schematy, może nie dla każdego, ale widać po ciepłym przyjęciu głownie doświadczonych graczy, że świat growy takich gier potrzebuje. Dla mnie to obok Nier: Automata Pana Yoko Taro najważniejsza gra generacji, bo inna niż wszystkie i to zarówno mechanicznie jak i fabularnie. Obie gry wedlug mnie wybitne, głębokie, ale nie dla każdego. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

 

 

Godzinę temu, Michał_K napisał:

Ci co gonili i pewnie nie skończyli śmiali się z pizzy ;)

Z pizzy 

Spoiler

pierwszej, drugiej, czy trzeciej? XD

 

Btw.

W początkowym etapie gry, kiedy zdarzyło mi się grać ok 12 godzin non stop sprawiłem ( chyba przypadkowo), że Sam usiadł na ziemi i zasnął. Wtedy pojawił się komunikat w stylu: '' Sam jest już zmęczony i potrzebuje snu, tobie też by się to przydało".

Odnośnik do komentarza

W końcu wyszedłem z 3 chaptera :D

I nawet 4 od razu przeszedłem.

W końcu fabuła i to wspaniale podana.

Mniam.

 

A siedziałem dlatego że autostradki robiłem i chciałem 5 gwiazdek mieć u paru ludzi.

Na początku trochę mi odcinków zrobili, ale teraz jak mam nowy węzeł w 5 chapterze to dwa brakujące odcinki prawie wybudowane.

 

Btw fajne są niektóre misje poboczne. Niby pierdoły ale mi się np. podobało 

Spoiler

Odzyskiwanie rzeczy pororzucanych na rzece. Pomiędzy farma a cosplayerką.

 

Ale czuje że w tym tempie to do świąt tego nie przejdę. :D

Odnośnik do komentarza

Wciąż jestem w górach, chapter 6. 

Spoiler

 

Ta wyprawa w zamieci do Spirytystki to coś wspaniałego. Po raz pierwszy poważnie się przydało wytyczanie trasy i podążanie za znacznikami, a stale kurczący się na naszych oczach pasek staminy kazał oszczędzać ruchy i nie szarżować.

Zbiera się burza chiralna i czuję, że będą jakieś dymy, więc zostawiłem sobie na jutro.

 

Trochę zmusiłem się wyłączyć grę, ale sześć godzin na dzisiaj wystarczy.

Było wykwintnie. :sir:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...