Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, eloszki napisał:

Posiadam wersje ps4 cyfrowo. Widzę update za 30 zł - i tu pytanie ten update w takiej kwocie jest tylko przez jakiś ograniczony czas czy jest to cena już ostateczna dla update z ps4 na ps5 bez żadnego limitu czasowego?

Cena ostateczna.

 

@Boomcio
Już na trailerze był, IMO za duże ułatwienie, korzystać nie będę. I nie wiem, czy nie dotyczy tylko opadania.

Odnośnik do komentarza

Przeniesienie sejwa poszło szybko, sprawnie i bezboleśnie. Nie ma czego się bac:cool: odpaliłem dosłownie na chwilę i ten tryb z tymi pasami i szerokim polem widzenia kozaczek:obama: fajnie jakby więcej gier miało taka opcje. 

 

Dodali jakiś tryb new game+? Nie zauważyłem ale odpaliłem dosłownie na parę sekund.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Prawie 20 godzin, a ja sobie biegam po pierwszym obszarze, celem jest zrobienie wszędzie 5 gwiazdek, została mi jeszcze Wind Farm, spróbuję wymaksować bez tyrolki XD Swoją drogą skrót przez MULE camp z lewej strony jest lepszy, niż chodzenie po prawym przegu rzeki, od razu można o Ludens Fana zahaczyć.

 

I tak chodzę i chodzę:

20210929_192751.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie jestes jedynym kurierem w tym swiecie wiec tak, to inni kurierzy, albo playerzy. Zalezy czy nowa miejscowka czy podlaczona do sieci.  W kazdy badz razie czasem polozone drabinki nie maja w ogole sensu, bo sa stawia e randomowo. Tylko te zabawki rozlozone przez innych graczy maja jakis sens.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
On 9/29/2021 at 6:31 PM, Rozi said:

Prawie 20 godzin, a ja sobie biegam po pierwszym obszarze, celem jest zrobienie wszędzie 5 gwiazdek, została mi jeszcze Wind Farm…

 

I tak chodzę i chodzę:

20210929_192751.jpg

Wind Farm, to dolina, gdzie praktycznie zawsze pojawiają sie wynurzeni. Robienie zadań pobocznych, bez tyrolki, z buta, to frustrujace doświadczenie. Ja postanowiłem farmic poboczne zadania, z tej miejscówki za pomocą tyrolki. Na poniższym filmiku pokazuje,  gdzie rozstawić zip-line, aby w błyskawicznym tempie przetransportować sie z doliny na druga stronę. 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, walek napisał:

Wind Farm, to dolina, gdzie praktycznie zawsze pojawiają sie wynurzeni. Robienie zadań pobocznych, bez tyrolki, z buta, to frustrujace doświadczenie. Ja postanowiłem farmic poboczne zadania, z tej miejscówki za pomocą tyrolki. Na poniższym filmiku pokazuje,  gdzie rozstawić zip-line, aby w błyskawicznym tempie przetransportować sie z doliny na druga stronę. 

 

Jak się idzie skrajną lewą stroną, to się nie pojawiają w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...