Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dwa razy? Lewą stronę touchpada naciśnij.

 

Też wasz wkurzają śmieciarze? Czyli gracze, którzy budują struktury w losowych miejscach? Kurwa, potem muszę sprzątać sobie z mapy to gówno.

 

Miałem wczoraj poleciec z fabułą mocniej i iść co Mountain Knot City, a skończyło się na ataku na obóz terrorystów, polecam, w chuj ceramiki jest z tego do budowy autostrad. A o nią trudniej niż o metale. Polecam również robienie rankedowych drilli na strzelnicy, wygrywa się surowce dodatkowe.

Odnośnik do komentarza

Wejście do Mountain Knot City przy "Because We Have To" jest nadal jednym z lepszych momentów w grach. Tak kocham tę grę, że nawet jak

Spoiler

musiałem się wrócić po Mamę

to nie było żadnego wkurwu, że daleko. Ba, nawet robienie długich kursów mnie nie denerwuje, tak lubię tutaj chodzić :obama: 

 

Zonka złapałem przy zleceniu dla Englerta z Farmy, myślałem, że można na tyrolce jechać z towarem w ręce, a tutaj no way Jose XD Ale autostrada z Lake Knot do South Knot zrobiona w całości, to pozostaje tylko w miarę szybko przejść przez obóz i rzekę, a potem z górki :cool:

Odnośnik do komentarza

Przegrałem ze świadomym argumentem w postaci braku czasu i kupiłem sobie wczoraj używeczkę, no i spatchowałem to za 30 zł. Ależ mióóód :banderas:

 

Wcześniej pykałem na fat ps4 i starym tiviku, więc odpalenie DS na PS5 + nowiutki 55' totalnie wypieszcza moje oczęta.

 

Z początku miałem plan, żeby zrobić nową zawartość (z tego co wyczytałem, to są dwa zlecenia + jedna misja?) i wymaksować pod platynkę, ale po Waszych reakcjach zastanawiam się, czy nie zrobić podejścia numer dwa, choć zakładam, że przy tym założeniu fabułę skończę najwcześniej w 2023.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2021 o 09:25, Rozi napisał:

Skończyłem po raz drugi, teraz jeszcze lepiej zrozumiałem fabułę i zauważyłem więcej smaczków. W tej wersji gra jest jeszcze lepsza :banderas: 80 godzin na liczniku, ale zostanę jeszcze w UCA, trzeba wymaksować więzi.

 

GOTG, zaraz po RDR2.

 

Jestem tego samego zdania jeśli chodzi o GOTG. Ja za pierwszym razem zrobiłem to co kiedyś z W3. Czyli tylko główna fabuła. Teraz już wszystko. Ta gra niekiedy ma takie scenerie, że aż ciarki przechodzą. 

Odnośnik do komentarza

Fabuła ma swoje lepsze i gorsze, krindżowe momenty, ale pamiętam, że była na tyle intrygująca i angażująca (oraz DZIWNA), że trzymała moje zainteresowanie do końca.

Choć i tak potrafiłem godzinami robić fetch questy czy rozbudowując "infrastrukturę" i nie posunąć fabuły do przodu, bo gameplay zassał nie chcąc puścić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja kupiłem głównie z nastawieniem że chce poznać fabułę bo lubię mgsa i pojebane rzeczy więc wydawało się idealne dla mnie A przy gameplayu jakoś wytrwać. Okazało się że jest na odwrót, średnia fabuła z nudnymi i głupimi postaciami i fantastyczny gameplay który wciągnął mnie jak bagno (Nie ma to jak dostarczenie paczki A później dupnąć monsterka w bazie) jedynie cutscenki z madsem mi dobrze robiły, mega klimacik był jak się pojawiał

Odnośnik do komentarza

Nie no szanujmy się - jak na giereczkowo AAA to po złożeniu tego, co Hideo nam pokazał, wyszło wyśmienicie, a przede wszystkim nieszablonowo. Ehh jak ta grała i gra na branży. Nasyćmy większe budżety większą ilością takiej oryginalności pls. 

 

Chcę drugą część, choć przy tej nadal bawię się bosko. 

 

Chcę serię MGS w HD na ps5 :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No fabuła ma pewne pyebane momenty. Gdybym miał się skupić na minusach:

 

-Mama to strasznie słaba postać ze słabym wątkiem. Ta jej decyzja o odcięciu się od dzieciora i to co się dzieje z nią po dostarczeniu jej do węzła górskiego to próba na siłe poruszenia uczuć osoby grającej co nie specjalnie się udało.

-Przed premierą spodziewałem się, że te "łzy" bohaterów mają jakieś głębsze podłoże niż "chiralium" 

-Nie kumam w ogóle tej lalki ŁD u madsa. Też spodziewałem się tu jakiejś większej głębi

-Higgs i jego motywacje wydają się bardzo banalne. Dodatkowo jego moc pozwoliłaby zniszczyć wszystkie miasta i schrony bez tej całej zabawy.

-Plaże dalej wydają się wielką zagadką i chciałbym odwiedzić ich więcej u różnych postaci abyśmy mogli to lepiej zrozumieć. Ponoć każdy ma swoją unikalną.

 

Pewnie jakieś by się jeszcze znalazł. Plusów jest jednak o wiele więcej stąd gra i jej oryginalność wciąga jak bagno:) Multum zabawek pozwala kombinować co daje dużo funu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...