Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, walek napisał:

No wlasnie. Kupiłem update i ściąga mi 70 giga. Zupełnie jakbym sciągał nowa gre. Trochę mnie to wkurwia. Płace 25 zł i ścigam tyle contentu, aby mieć tylko 60fps i lekko lepsza grafe.  Wtf?!

Właśnie dlatego nie ściągłem ponownie gry jeszcze, bo tak się zrobiłem z Ghostem of Cuszima. Ściągnąłem pod update i jak kupiłem to od nowa grę ściągało i dwie wersje były XD

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.09.2021 o 19:50, walek napisał:

Czytając i oglądając recenzje gry miałem wrażenie, ze ludzie dotknęli tylko kawałka tortu tej gry. Może jestem dziwny, ale mocno wkręciłem sie w budowę autostrady(wybudowałem wszystkie jej odcinki) oraz rozbudowę sieci tyrolek (połączyłem prawie wszystkie główne bazy).

 

Bo tak było (jak zresztą przy okazji większości gier i dzisiejszych serwisów internetowych).

Ja też zrobiłem całą autostradę (moje wewnętrzne OCD nie pozwalało mi tego tak zostawić) i tyrolki też z pasją rozstawiałem.

 

Najlepsze jest to, że przed premierą byłem spokojny o fabułę, ale gameplay wzbudzał moje obawy, a tu się okazało zupełnie na odwrót, bo ta głupiutka fabułka gdzieś w połowie gry praktycznie przestała mnie obchodzić, ale gameplay trzymał mnie do końca, a nawet dłużej (:platinum:).

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Na PS4 zatrzymałem się pod koniec aktu 7 i miałem dłuższą przerwę. Teraz kontynuuje dalej na PS5. Najpierw podłączanie Prosiaka by wysłać do chmury save, potem instalacja wersji PS4 na PS5 i updatey wersji na PS4, a na końcu ściąganie całej wersji na PS5 70GB. :D

 

4k i 60fps robią swoje - tu nie mam nad czym się rozpisywać, ale nawet na Prosiaku gra wyglądała bardzo dobrze. Z nowości skorzystałem na razie z katapulty. Aż tak daleko przesyłek nie wystrzeliwuje, więc imo marne to ułatwienie.

Odnośnik do komentarza

To szybko ciśniesz, skoro już takie gadżety masz.

r

Ja musiałem pojechać na wieś, więc pograłem trochę, zaniosłem rare metals do Distribution Center, no i co mogę powiedzieć, mam niezwykły sentyment do tej gry (przypomina mi się ostatni normalny i spokojny rok w moim życiu), teraz dzięki ulepszonej grafice i 60 klatkach jest jeszcze piękniej. Dzięki tej, nie wiem, czystości, całe otoczenie jest takie kojące, można wręcz pooddychać tym powietrzem, a na zielonej trawce chciałoby się leżeć. Uwielbiam historię tej gry, całe uniwersum, pozytywne gamizmy, cały "kojimizm" - przebijanie czwartej ściany, pokręcone mechaniki, oczka puszczone w stronę gracza, złożoność wszystkiego. Asymetryczny multiplayer, dzięki któremu czujemy się częścią tego świata, pomagamy innym, oni pomagają nam, czujemy się potrzebni. Uwielbiam przepiękną muzykę i soundtrack, odpalany w odpowiednich momentach ("Because We Have To" lecący w trakcie mojego dojścia do Mountain Knot City będę pamiętał do końca życia, niesamowicie mnie ta chwila zachwyciła). Uwielbiam postacie, odkrywanie tajemnicy Combat Veterana, spotkania z Higgsem, preppersów, samego Sama (hehs) troszczącego się o BB. No i ten gameplay - z dostarczania przesyłek zrobiono coś uzależniającego. Już to wiele razy pisano, ale uwielbiam tę grę, bo jest po prostu czymś innym. A jeszcze nawet nie odkryłem nowości dorzuconych w Director's Cut.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

To szybko ciśniesz, skoro już takie gadżety masz.

r

Ja musiałem pojechać na wieś, więc pograłem trochę, zaniosłem rare metals do Distribution Center, no i co mogę powiedzieć, mam niezwykły sentyment do tej gry (przypomina mi się ostatni normalny i spokojny rok w moim życiu), teraz dzięki ulepszonej grafice i 60 klatkach jest jeszcze piękniej. Dzięki tej, nie wiem, czystości, całe otoczenie jest takie kojące, można wręcz pooddychać tym powietrzem, a na zielonej trawce chciałoby się leżeć. Uwielbiam historię tej gry, całe uniwersum, pozytywne gamimzmy, cały "kojimizm" - przebijanie czwartej ściany, pokręcone mechaniki, oczka puszczone w stronę gracza, złożoność wszystkiego. Asymetryczny multiplayer, dzięki któremu czujemy się częścią tego świata, pomagamy innym, oni pomagają nam, czujemy się potrzebni. Uwielbiam przepiękną muzykę i soundtrack, odpalany w odpowiednich momentach ("Because We Have To lecący w trakcie mojego dojścia do Mountain Knot City będę pamiętał do końca życia, niesamowicie mnie ta chwila zachwyciła). Uwielbiam postacie, odkrywanie tajemnicy Combat Veterana, spotkania z Higgsem, preppersów, samego Sama (hehs) troszczącego się o BB. No i ten gameplay - z dostarczania przesyłek zrobiono coś uzależniającego. Już to wiele razy pisano, ale uwielbiam tę grę, bo jest po prostu czymś innym. A jeszcze nawet nie odkryłem nowości dorzuconych w Director's Cut.

Mam podobnie, również sentyment ogromny, ostatni normalny rok przed pandemią, w dodatku grałem w to czekając z utęsknieniem na The last of us 2. Dzięki tej grze odkryłem też magiczną muzykę zespołu Low Roar. Dzisiaj zakupiłem uaktualnienie do Director's Cut i po ukończeniu Keny wchodzę ponownie w ten świat już w poprawionej oprawie i w 60 klatkach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

całe otoczenie jest takie kojące,


Myślę, że po ukończeniu wątku głównego będę dalej wykonywał misje poboczne powoli bez pośpiechu. Np. jedna przesyłka wieczorem dla relaksu. Jest tak jak mówisz. Stałem gdzieś w górach i rozglądałem się po okolicy rozkoszując się klimatem i muzyką.

Odnośnik do komentarza
Cytat

The process simply involves booting up the PS4 version and finding a delivery terminal. From there, you'll find the option to “Export Save Data” from within the System menu. After that, it's as simple as booting up Death Stranding Director's Cut on PS5 and importing your save from the main menu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...