Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, WisnieR napisał:

Po sprostowaniu ASX wychodzi, że aż JEDNA gra dostała darmowy content podczas upgrade'u do wersji Series X. NIESAMOWITE STANDARDY.

Tzn. nie wiem co tam dodali extra przy upgradzie bo nie mogę nic w necie na ten temat znaleźć i szkoda mi czasu na to.

proszę nie wprowadzać w błąd,

jest wiele gier którego dostawały i dostają darmową nową darmową zawartość przed i po upgradzie do wersji na nową generacje.

7 minut temu, łom napisał:

No patrzę na Hivebusters i cena widnieje 19.99$. Gry singleplayer praktycznie nigdy nie dostają darmowego DLC z jakimiś misjami czy zmianami w gameplayu (co najwyżej strój jakiś dostaniesz) więc porównywanie do GAASów które są non stop rozwijane jest trochę śmieszne.

no jest trochę śmieszne, zwłaszcza gdy ktoś pisze że gry Xboxa nie dostają nowej darmowej zawartości

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

dostają darmową nową darmową zawartość przed i po upgradzie

 

Jezu chłopie skończ już i idz do CW, bo piszesz byle pisać. Nikt nie mówi o darmowej zawartości tylko o płatnym upgrade do nowej generacji, a ty wyskakujesz z jakimiś GAAS albo darmowymi DLC od producentów gier, które były zawsze i na każdej platformie ale nie mają nic wspólnego z tą dyskują, byle by dalej szerzyć swoją propagande na forum. Jesteś jak akwizytor który buta w drzwi wkłada jak mu się mówi, że nie dziękuje nie jestem zainteresowany.

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, cotek napisał:

O to, to. Ciężko będzie przebrnąć drugi raz, chociaż może nowe możliwości dostarczania, walki i nowi bossowie(?) jakoś w tym pomogą.

Pytanie jak to wplecą. Mam sejwa starego po przejściu gry. Będę mógł wrócić i robić misyjki? To post game czy co?

Do tego - chyba wszystko postawione tyrolki itp się popsuły po je deszczyk rozwalił :(

Kurde wolałbym zwykłe DLC ala to do GoT i nową planszę/lokację. 

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy tych nowych misji fabularnych czy w jakiś znaczący sposób wzbogacą historię czy tylko zostały zrobione na szybko żeby nie było, że biorą 3 i pół bomby za strzelnicę i karabin. Nie wiem czy kiedyś wrócę do tej gry, uwielbiam ją ale to chyba było doświadczenie które smakuje tak dobrze tylko raz. Poczekam na opinie frajerów entuzjastów którzy kupią i się wypowiedzią na temat nowej zawartości :rayos:

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra cena jak na nextgenową wersję GOTY, tylko pytanie ile tej fabularnej zawartości będzie, bo jakieś pomniejsze usprawnienie, to mnie średnio interesują.

No i to jest jednak gra, do której ciężko wrócić drugi raz od nowa, ale jak sejwy można przenieść, to powinno działać jak w FF Intergrade.

Odnośnik do komentarza

Ja i tak sobie wracam co jakis czas by porozwalac posterunki. Takze mam nadzieje na nowe doswiadczenie :ohboy:

 

P.S ta nowa bron razaca przeciwnikow wiazka wysokiego napiecia wyglada jak zywcem wyjeta z serii Syphone Filter :wub:   

 

Oby tylko dalo sie ograc DLC bez NG+. Wystarcza nowi prepersi w nowej miejscowce i lecimy..  :Coolface:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, Figuś napisał:

Gra zeszła w 5 milionach kopii do tej pory, co jest chyba dobrym wynikiem jak na tak nietypowy tytuł, ale dla wydawcy już pewnie mocno średni ;)

Myślę, że dla wydawcy wręcz słaby biorąc pod uwage ile jest na rynku konsol PS4 + jeszcze większy rynek PC. Jak na nowe IP jak najbardziej pozytywnie ale biorąc pod uwagę nazwisko Twórcy i marketing jaki był związany z DS to na miejscu Ryana bym płakał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...