Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PanKamil napisał:

Zazwyczaj przychodzi mail na pocztę który daje Ci znać gdzie masz się udać po misję. Ja zdobyłem te wszczepy na ryj I motor póki co.

Cholewka. Ja po transwerze save'a nic nie mialem poza ta misja 78, gdzie udajemu sie do opuszczonej fabryki.

Od tamtej pory sam eksploruje teren i nic.  Mowisz ze dostales maila zaraz na poczatku?

 

reedycja.

Wyglada na to ze seria zlecen zaczyna sie od artystki chiralnej. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Gra życia, a tu tylko 205 stron na forumixie pomimo wyjścia kolejnych update wersji; niedługo wątek girsUpa  będzie miał więcej stron w innym temacie ;)

Gra z wieloma słabymi stronami, zayebistym gameplayem, klimatem i wisienką na torcie - original sound trackiem.

 

Słucham często, nawet teraz sobie leci w tle i zastanawiam się, jak by to było gdyby bliskim friendem Kojimy był np gość z Arctic Monkey i to oni zrobili by muzykę do tej produkcji. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Tak, próbowałem wsadzić płytę bez instalacji i sprawdzić katalog gry na PSN. I mam pełne ceny.

próbowałem zainstalować i wtedy sprawdzać, tez to samo, z samego poziomu gry tez nic nie znalazłem. 
obawiam się ze zakończyli ta „promocje” 
 

dodam tylko ze aktualizowałem cyberpunka i ff7remake z plusa pod wersje na ps5, tam się to udało.

 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, messer88 napisał:

Czyli to można ewentualnie przeskoczyć robiąc nowe konto zgodne z regionem kopii gry?

Chociaż po CUSA to mam na Europę to hoj wie jakie konto wtedy robić https://serialstation.com/titles/CUSA/12605

Chyba jeden pieron, w ostateczności UK.

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/184428-death-stranding/data

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...