Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PanKamil napisał:

Miałem odpalić aby tylko zobaczyć jak działa dualsense, jakieś nowe bajerki i poczekać aż będzie więcej czasu aby ograć ale już się wciągnąłem i 6h na liczniku. Zabawa z dostarczaniem paczek smakuje jak za pierwszym razem i zakup alana wakea stoi pod znakiem zapytania:obama:

Też odpaliłem, żeby sprawdzić i swoista "plastyka" tej gry znów mnie przyciągnęła przed ekran. Do tego te cinematiki się ogląda jak genialny film, więc teraz jak wiem już o co mniej więcej zrodziło się w głowie chorego chińczyka, przyjemność jest podwójna. Z bananem na ryju BB będę nosił sobie powoli paczki, odbudowywał USA, podziwiał jeszcze piękniejsze widoki (tryb panoramy!) i odkrywał nowy content. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, ta edycja dodała tyle ułatwień do transportu, że granie jest jeszcze bardziej przyjemne i mniej żmudne. Na przykład taki Transport Trike, z przyczepką, można sobie załadować nań najcięższe rzeczy, zabezpieczyć strandem (też nowość) i jazda. A przecież nie dotarłem jeszcze do wszystkiego. Ponad 30 godzin i sobie rozbudowuję całą autostradę w centralnym regionie, dostawy z Lake Knot City do preppersów i centrum dystrybucyjnego są teraz jak bulkazmaslem.mp4.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem na godzinkę i sobie przypomniałem od razu czemu uważam to za top 3 poprzedniej generacji. Niesamowity klimat. Gram w trybie panoramicznym i jest kozacko. Grafa kozacka. Przypomniałem sobie też, że wiele razy robiłem w tej grze WTF, ale to jest takie pozytywne WTF. Miałem grać na zmianę z Deathloopem, ale wolę bardziej w to, więc wsiąkam ponownie w ten świat i historię. MEGA.

Odnośnik do komentarza

Zaciągnąłem z ciekawości tego upgradea. I jprdl. Robię 2 przejście od nowa. To jest jednak niesamowity szpil :banderas:Udźwiękowienie to jest w ogóle dzieło. Podbita graficzka i wsparcie DualSense to to co było tu potrzebne :D 2 lata po ograniu pierwszy raz, smakuje wybornie nadal. Będę sobie ciułał powoli dla relaksu. Odpaliłem z pasami, zrobiłem wow, nieźle fajnie filmowo, ale jednak wolę bez na trybie jakości. Spadków nie zauważam.
I pytanie od razu, czy misja w 2 rozdziale mówiąca o infiltracji zniszczonej fabryki do której dostaje się karabin na prunt to jest coś nowego ? Nie przypominam sobie tego w oryginale :hmm:

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

No fabryka zrobiła robotę zwłaszcza ze dwa razy tam się idzie. Tez się zastanawiałem czy była wcześniej i tam nie poszedłem czy to cześć DC. Wczoraj doszedłem do węzła jeziornego i aktualnie robię prepersow - jest znowu wspaniałe. W ogóle cała akcja: 

Spoiler

ze stadionem/centrum handlowym i odebraniem narzędzi znowu zrobiła mega robotę 


Genailna jest ta gra w swojej prostocie i jednoczesnym skomplikowaniu. Dual Sens jak wydaje dźwięk wody przy przechodzeniu przez rzeki to coś wspaniałego. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...