Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem sprawdzić w ramach triala i mam pytanie: czy ten inercyjny ruch postaci do przodu pomimo tego, że lewy analog pada jest w pozycji zero to jest normalne? A może analog już mi driftuje, choć zapewniam, że tylko w DS się to dzieje.

 

P.S. Swoją drogą co ten Kodżimbo ćpie to ja nawet nie:obama: Tak jak NASA ma dostęp do najnowszych technologii tak on ma chyba jakieś konszachty z największymi koncernami farmaceutycznymi, które dostarczają mu stuffu najnowszej generacji:obama:

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.07.2022 o 10:40, LiŚciu napisał:

Może ma obciążenie i stoi na górce, już nie pamietam czy wtedy pchało postać do przodu czy zawsze stawała.

 

O to.

 

@Czezare zauważam, że czasem Sam stawia kilka małych kroczków jak są ku temu odpowiednie warunki. Może to jest jedynie wizualizacja driftu, no ale też mnie coś podobnego spotkało.

Odnośnik do komentarza

Problem z dryftem analoga rozwiązany. Wystarczyło w opcjach kontrolera ustawić poziom martwej strefy na 3 i problem zniknął jak ręką odjął. Podobnie w Ghost Of Tsushima. Tam z kolei w opcjach kontrolera wystarczyło przestawić w sekcji "Zmniejszenie dryfowania drążka" na Włączono. Problem solved. Może się komuś przyda.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2022 o 22:24, Rotevil napisał:

Ja was naprawdę szanuję, że dajecie radę w to grać, mnie już skręca z nudów po 30 minutach, fabuła i cała ta otoczka bardzo mnie zaciekawiła, ale jak się zabieram do grania no to po prostu to jest ciągła walka z tym żeby na siłę przechodzić tą grę, myślałem, że nudniejszej gry niż RDR 2 nie znajdę, a jednak. To już wolę na youtubie znaleźć wszystkie fabularne filmy z tej gry niż się tak męczyć.:pechowiec:

 

W dniu 5.07.2022 o 22:40, _Red_ napisał:

@Pupcio hono tu :dog:

 

W dniu 5.07.2022 o 22:41, Pupcio napisał:

Powtarzam od zawsze. Są gracze i graczykowie:sonkassie:

 

W dniu 7.07.2022 o 12:23, Rotevil napisał:

Pograłem dłużej i o dziwo teraz mnie wciągnęła ta gra, początek był tragiczny, bo nie mogłem się przestawić na tak powolne tempo gry. Wczoraj zarwałem nockę, bo cały czas wmawiałem sobie, że jeszcze jedna paczka i tyle a grałem potem do 3 w nocy :dynia:

 

Proszę ile może zdziałać jeden ojciwski liść na otrzeźwienie od Pupcia :notbad:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...