Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie to nie jego ostatnia gra na PlayStation.

 

Dla porównania gry open world - Horizon zero dawn robili 7 lat, Days Gone 5+ lat, no ciekawe Panie Kojima coś tam wymyślił. Ale słowa dotrzymał - gra przed igrzyskami olimpijskimi jak mówił na początku.

 

Tak w ogóle to DS ma mieć elementy multiplayer i innowacyjne elementy których nie było jeszcze w żadnych grach do tej pory. Te czarne struny będą łączyły graczy i gdy ktoś nie odblokuje jakiegoś elementu nie będzie można przejść dalej - taką teorie wysnułem z tego co mówił Kojima w jakimś wywiadzie. Ale patrząc na czas tworzenia 3 lata to tam raczej aż tak zaawansowanych technik nie będzie :D

 

This is Waiting!

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw do jakich wojen nas przeniesie ta maź. WWI mamy potwierdzone, dżungla wygląda jak możliwy Wietnam, jeżeli nic się nie zmieni to też WWII. Do tego dochodzą plotki o wojnie secesyjnej. Podejrzewam, że te przenosiny to będzie coś w rodzaju zbierania "życia" jak było w Prey na starej generacji.

Odnośnik do komentarza

Śmieszne trochę to pytanie o wojny, bo takie pytanie byłoby normlane gdy to była nastepna ubi-gra, a tutaj może się okazac że raz nas wywali na wojnę, raz na plaże na której bedziemy musieli znależć wrak statku, innym razem moze bedziemy wrzuceni do pałacu  w ktróym bedziemy musieli tanczyc walca. Chyba ze gdzies napisali ze gra bedzie nas przenosiła w czasy róznych wojen ;]

Sam fakt ze przyjmujemy za pewnik ze takie przeniesienie bedzie sie zdarzac zaleznie od nas jest odwazne, w zasadzie każde przypuszczenia jak pokauzja analizy są odważne.

 

Następne pytanie

- czy będa rozne pojazdy i  tunning

- czy będą trasy z jazda na czasi  checkpointami

 

Nie chcę w zaden sposob wywyzszac Kojime, ale to poważnie zapowiada się na gre której pokazano tylko kawałek, a  rpzeciez wiemy ze Hideo długo pracuje nad trailerami, to nie zbitek tras z cash team racing.

Odnośnik do komentarza

U mnie Vivaldi z odblokowanym uOrigin. Już wcześniej o tym pisałem, myślałem, że to taki klimatyczny ficzer, wiecie - wchodzisz do tematu i już w uszach wiadomo, że gierka będzie sztosiwo. Skoro to odnośniki z reddita to trudno, niech sobie będą - najwyżej będę wyciszać w pizdjet kartę i siema.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Bzduras napisał:

Skoro to odnośniki z reddita to trudno, niech sobie będą - najwyżej będę wyciszać w pizdjet kartę i siema.

Ale to nie o to chodzi, w taki odnośnik (nawet osadzony) trzeba i tak kliknąć aby czytać coś więcej niż pierwszy post. Skoro są to uciążliwe linki, to jak najbardziej powinno się je wklejać bez osadzania.

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.06.2019 o 19:08, Fanek napisał:

Tak w ogóle to DS ma mieć elementy multiplayer i innowacyjne elementy których nie było jeszcze w żadnych grach do tej pory. Te czarne struny będą łączyły graczy i gdy ktoś nie odblokuje jakiegoś elementu nie będzie można przejść dalej - taką teorie wysnułem z tego co mówił Kojima w jakimś wywiadzie. Ale patrząc na czas tworzenia 3 lata to tam raczej aż tak zaawansowanych technik nie będzie :D

 

This is Waiting!

 

Pan Kojima potwierdził mniej więcej to co napisałem?

ale i tak te 3 lata zbyt piękne by było goty. Czekam mocno anyway

 

This is Waiting!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...