Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, II KoBik II napisał:

 

 

Wole jednak korytarz, intensywny, napchany detalami i styka. 8-10h gry max. Dla mnie 20h grania to już jest moloch na który muszę znaleźć czas, bo chwila przerwy i zapominam co ja tu kurwa miałem robić. 

 

RDR2 2 zaraz rok yebnie od premiery a ja dalej w trzecim rozdziale. To już fater zdążył to skończyć. :reggie:

Jak tam Days Gone? :)

Z moim obecnym czasem na gry, skończyłem wczoraj, ale chyba pokuszę się o platyne. W moim przypadku raz wpada coś dużego, z otwartym światem, raz korytarzyk i jest git. 

 

DS nie wykluczone, że będzie tytułem o takiej wielkości jak MGSV, mamy w końcu motor, którym można się przemieszczać. Nie powinno również zabraknąć typowych, korytarzowych leveli, co wskazuje fragment z z czasów pierwszej WŚ. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Było?

48 minut temu, II KoBik II napisał:

Yeti nie wspominaj. Rozgrzebany i na razie czeka. Absolutnie nie mam weny na granie latem. A zwłaszcza z combo 35 stopni na chacie i dodatkowy grzejnikoodrzutowiec. Poczekam na jesień :frog:

 

Też tak myslałem, że chodzi o wene na granie latem a jak się okazalo tutaj chodzilo o grę. Polecam nie grać w Days Gone tylko zanurzyć się w Destiny :banderas:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, YETI napisał:

DS nie wykluczone, że będzie tytułem o takiej wielkości jak MGSV, mamy w końcu motor, którym można się przemieszczać. Nie powinno również zabraknąć typowych, korytarzowych leveli, co wskazuje fragment z z czasów pierwszej WŚ. 

 

Raczej nie, pare stron temu była analiza długości produkcji gry, napewno będzie nie za długa.

 

Na twiterze Kojima wrzucił kilka nowych off screen dobrej jakości, zayebiście to wygląda od strony graficznej trzeba przyznać.

Ale strach coś tu teraz wrzucać XD

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Fanek napisał:

 

Raczej nie, pare stron temu była analiza długości produkcji gry, napewno będzie nie za długa

 

Marzy mi się taki powrót do korzeni Kojimowskiego prowadzenia historii jak za starych mgsów. Najlepiej dawkował rozgrywka - historia mgs3 jednak. Jakby przypomniał sobie chińczyk jak się robiło dobrze zbalansowaną grę to mamy 10/10 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
50 minut temu, XM. napisał:

A to jakaś nowość? Od zawsze było mówione że wyjdzie na PC.

 

Joo, tak jak Bzduras mówił, raczej plotki. Plus gra na autorskim silniku 1st party, no i deal miał być na exa na PS4 (co na platformie Sony oznacza full exclusive).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...