Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale walking simulator z tego co kojarze to bardziej Amnesia, Soma, Layers of Fear ? DS nie jest raczej walking simulatorem, zbyt wielka skala. Może journey simulator ? XD

Teraz, 20inchDT napisał:

@cotek Smutno się patrzy na takie fanbojstwo

Ale dlaczego fanbojstwo? Wytłumaczysz mi ? Jaranie się nowym IP w dzisiejszych czasach = fanbojstwo ? No to nie wiedziałem :c

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@20inchDT

Wybacz, ale nie patrze tylko na gameplay jeśli chodzi o mówienie, że to nowa jakość. Bo przecież wiesz, że w ten gameplay są wplecione rzeczy, których nie widujesz w innych grach, nie powiesz że nie. Zresztą widać, że przyżekłeś przed sobą jechać z tą grą po grób, nie mamy o czym rozmawiać.

Ah i wy(pipi)ongo mam co sobie chińczyk pokazuje na trailerach.

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

A tak już na serio to po przejrzeniu recenzji najbardziej smuci mnie to, że nawet w tych recenzjach 8-9/10 autorzy narzekają na powtarzalność, nudę i słabych bossów. Stylistyka, aktorzy są oczywiście chwaleni, no ale to jednak gierka co nie. Cutscenki niby ok, ale scenariusz zmierza nigdzie.

 

Hmm, gdzie ja już coś podobnego widziałem. Tak się litowali wszyscy nad tym, że konami złe bo przez nich kojima zrobił slabego MGSV, a tu może jednak faktycznie złej baletnicy i rąbek u spódnicy.

Odnośnik do komentarza

no wyglada to tak meh. jest, bo jest.

 

poki co, przynajmniej, wyglada na to, ze kojima sam sie zamotal w swoim geniuszo-pyerdoleniu i tym razem przedawkowal

 

ja mialem brac na premiere, ale sie zastanawiam. i nie chodzi mi tutaj wcale o oceny, ale o tresci docierajace z recenzji.

 

najbardziej mnie rozczarowuje jak do tej pory motyw z byciem zlapanym przez tych ludzi z blota, co powoduje walke z wielorybem z blota, ktora polega na rzucaniu w niego szczynami w ampulkach.

Edytowane przez Andżej
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Pupcio napisał:

Spokojnie to NOWY GATUNEK więc nie dziwota że recenzenci wystawiają tak różne oceny! Kojima do boju!

Nie inaczej. 

 

Skończenie Death Stranding zajęło mi 3222 minuty. Przez większość z nich byłem oczarowany, a przez część skonsternowany. W każdej jednak byłem przekonany, że Kojima zaprojektował doświadczenie, które wykracza poza kategorię dotychczas znanej rozrywki.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=13624

:banderas:

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawa jest prosta, dopóki trzymał się względnie zamkniętych lokacji, dopóty w jego gry dało się grać więcej niż jeden raz(czyli gdzieś do Ground Zeroes).

Akurat mam tak, że jeżeli klimat i fabuła dadzą radę, to będę wstanie tej grze dużo wybaczyć, ale nie sądzę, żebym po przejściu chciał do niej wracać. Martwi mnie też długość tej gry i poboczne misje, 50-75h? Wyczuwam wydłużanie na siłę.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Rozi napisał:

Gierka na 8+, czyli bardzo dobra, taka jaka miała być. Ocenę podnosi dodatkowo eksplozja dup niektórych użytkowników.

Przy normalnym ocenianiu to tak, ale jako, że gry są oceniane w skali 7-10 to ta ósemka sugeruje bardziej średniaka, ale i tak masa osób będzie się przy niej wyśmienicie bawić.

 

Mi to tam w sumie obojętne, bo na gierkę miałem wywalone, ale chętnie kiedyś zagram jak wpadnie np do Plusa (a nie ogrywam takich tytułów za często), bo z tych materiałów co oglądałem to eksploracja wygląda bardzo fajnie no i jakoś tam samej fabuły człowiek jest ciekaw.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, YETI napisał:

Nie inaczej. 

 

Skończenie Death Stranding zajęło mi 3222 minuty. Przez większość z nich byłem oczarowany, a przez część skonsternowany. W każdej jednak byłem przekonany, że Kojima zaprojektował doświadczenie, które wykracza poza kategorię dotychczas znanej rozrywki.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=13624

:banderas:

 

 

I odnalazłem w tej grze mnóstwo tej samej radości i tego samego wzruszenia, które czułem, kończąc trzecią część Metal Gear Solid. Jeśli kupujecie światy Hideo Kojimy – jeśli akceptujecie wady tych światów – to Death Stranding będzie dla Was doświadczeniem, które na długo wybije Was ze strefy komfortu.

 

I taki opis mi wystarczy :banderas: 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to ze ja na prawde do samego konca myslalem ze z tym chodzeniem to jest mem i ze bedzie jakis solidny gameplay :reggie: A tu sie okazuje ze to chodzenie po pustkowiach to oprocz cutscenek wszystko co gra ma do zaoferowania. No teraz czekam tylko na komentarze ze "taka mila odmiana od wartkiej akcji", "ja tak lubie jak gra sie toczy wolno i wprowadza gracza w ten wspanialy swiat i piekne widoki". Ja (pipi)ie, chinczyk odplynal juz calkowicie, nastepna gra bedzie czarnobiala i przez 4 pierwsze godziny bedziemy siedziec przy stole i palic papierosa w ciszy. 

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...