Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Polski Gamereactor

 

Choć Death Stranding można by oceniać jak każdą inną grę, można by pisać o nieodkrywczych mechanikach czy powtarzalności, która oczywiście i tu jest obecna, tak zwyczajnie nie ma to najmniejszego sensu, bo przy całej konstrukcji wszystkie te wady nie mają absolutnie żadnego znaczenia. To nie jest zwykła gra, lecz zjawisko kulturowe, którego nie tylko gracz, ale każdy człowiek chociaż raz w życiu powinien doświadczyć. Powiem więcej, żaden felieton, żadna recenzja - w tym i moja - nie odpowie Wam na pytanie, czym jest Death Stranding. Dopóki sami nie zagracie i nie ukończycie tytułu - co jest tu warunkiem koniecznym - nie uzyskacie odpowiedzi. Dla mnie była to kręta i wyboista podróż w głąb samego siebie. Droga, w czasie której na niektóre sprawy zacząłem patrzeć zupełnie inaczej. Mówiąc natomiast bardziej przyziemnie, ale nadal jedynie za siebie, już teraz jest to dla mnie nie tylko gra roku, ale również obecnej generacji. Dziękuję, że mogłem jej doświadczyć.

:obama:

 

 

Świetna, treściwa recenzja. 

https://www.gamereactor.pl/death-stranding-recenzja/

 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Considering it's a divisive game, an 84 is mighty impressive. Would really be 95+ if it wasn't divisive.

Cytat

If you ignore all the 7s and below, it gives you a 95+

 

xD

 

16 minut temu, 20inchDT napisał:

Co za przeintelektualizowany wysryw. Nie raz już czytałem podobne zdania, a potem zderzenie z rzeczywistością było bolesne.

 

Typki z Giantbomb dobrze wyjasnili mowiac ze gra probuje poruszac glebokie tematy ale koniec koncow bardziej przypomina to dumanie jakie sie wysrywa podczas palenia blanta niz faktycznie cos tresciwego.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem właśnie reckę IGN i bardzo ładnie wypunktowane wszystko.

Cytat

The vast majority of its 70 main story missions are structured in the same way as the optional side missions we’ve all run in countless other open-world games.

Potem te same osoby będą narzekały na zadania poboczne w RPGach, ale kiedy u Kojimy taka struktura jest głównym daniem to spoko.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sam pogram to się dowiem jak na mnie to działa - pamiętajmy ze gry Kojimy ocenia się po czasie. MGS2? Początkowo crap który teraz jest doceniany za odwagę i pionierskie wizje społeczeństwa. MGS4? Arcydzieło 9+/10 a po czasie jednak troche taka kupa z włosem. 

A fetch questy są besztane w innych grach bo to najbardziej leniwy sposób na zajęcie gracza. Idź tam i wróć. No to idziesz i tyle. Może Kojimie się udało z procesu podóży zrobić dostateczne wyzwanie żeby być zadowolonym z wykonanego zadania? Wygląda na to że W DS jednak warto zerknąć którędy pójść, jak się przygotować, po drodze uważać na wszystko. To może działać. zobaczymy

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kurfa ta recenzja ppe to pisana wspólnie z Wojtkiem czy co, czytasz ściane tekstu i nic nie rozumiesz, jakiś bełkot.

 

Tu dobre dwie konkretnie napisane, bez zbędnego pierd przeczytałem po szybkiemu i mi wystarczy, więcej nie trzeba nic czytać :)

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-11-01-death-stranding-recenzja-dzielo-dla-koneserow

https://www.gamereactor.pl/death-stranding-recenzja/

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, qraq_pk napisał:

Sam pogram to się dowiem jak na mnie to działa - pamiętajmy ze gry Kojimy ocenia się po czasie. MGS2? Początkowo crap który teraz jest doceniany za odwagę i pionierskie wizje społeczeństwa. MGS4? Arcydzieło 9+/10 a po czasie jednak troche taka kupa z włosem. 

A fetch questy są besztane w innych grach bo to najbardziej leniwy sposób na zajęcie gracza. Idź tam i wróć. No to idziesz i tyle. Może Kojimie się udało z procesu podóży zrobić dostateczne wyzwanie żeby być zadowolonym z wykonanego zadania? Wygląda na to że W DS jednak warto zerknąć którędy pójść, jak się przygotować, po drodze uważać na wszystko. To może działać. zobaczymy

 

MGS2 to dalej crap, nie rozumiem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde dopiero 12 listopada zagram, ehhhhhh...

 

Recenzja Eurogamera fajnie przedstawia wszystkie potrzebne informacje. Od początku było wiadomo, że to sama podróż jest celem i o nią oparty jest cały gameplay. Zobaczymy, czy nie zacznie nużyć po jakimś czasie, ale nie sondze.

 

No dobra, kończę już te pozytywne wrażenia po recenzjach, bo zaraz banda rozda minusiki, a trzaski słychać już od rana.

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że jak lubisz kiepskie gierki to jesteś masochista ale do gier Kojimy to już jesteś koneser. Jak pięknie. 
Poza tym ludziom uroiło się w głowach, a jak widać recenzentom najbardziej, że jak napiszą, że gra jest nudna, powtarzalna i nie za ciekawa to znaczy, że są głupi i zbyt zaściankowi by zrozumieć te dzieło „artysty millennium”.  
 

Potem piszą o podróżach w głąb siebie w gierkę w której rzuca się sikami w wieloryba z zaświatów. 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Rozi napisał:

Kurde dopiero 12 listopada zagram, ehhhhhh...

 

Recenzja Eurogamera fajnie przedstawia wszystkie potrzebne informacje. Od początku było wiadomo, że to sama podróż jest celem i o nią oparty jest cały gameplay. Zobaczymy, czy nie zacznie nużyć po jakimś czasie, ale nie sondze.

 

No dobra, kończę już te pozytywne wrażenia po recenzjach, bo zaraz banda rozda minusiki, a trzaski słychać już od rana.


Recenzje eurogamera to zawsze takie grafomaństwo? No przysięgam jakby ogqozo na sterydach pisał. Okropne.

Odnośnik do komentarza

Eee, całkiem normalna ta recenzja jest, do ogórkoza brakuje dużo.

 

Dasio widzę twarde narkotyki wjechały, gra na 8+ nazwana kiepską, borze. A potem zachwyty Anthemem, no cóż, pewnego poziomu intelektualnego nie przeskoczysz.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...