Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze Kojima zdawał sobie z tego sprawę, czym zawinił pisząc otwarty świat do MGSV i wyciągnął z tego jakieś wnioski. Przecież mógł iść na kompromis i zrobić mega wciągający korytarz, który na pewno chwyciłby nas za serce i gardło.  Pewnie by tak było, ale jednak po raz kolejny wybrał otwarty świat. Trzeba wieżyc w jego szczytne dzialania!

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Jedyne co mnie interesuje w tej grze to jak można źle rozłożyć plecak żeby pastuszkowi szybciej stamina leciała i ogólnie wolniej się poruszał, no jak? Ustawisz równo po 100kg na obie nogi i jazda, a jednak to nie takie proste.

 

Aha i jeszcze jedno co mnie ciekawi, w recenzji mówili że jak zostawisz drabinę to inni gracze ją widzą i mogą zostawić lajka, przy czym zakładam że ci inni gracze to nie boty w offlinie. Czy to znaczy że jak postawisz drabinę to wszyscy gracze na całym świecie ją widzą i możesz dostać milion lajków? Każdy może zostawić swoją własną to tych drabin będzie usrane tyle że przepaści nie będzie spod nich widać. No ciekawe jak to działa.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Pix napisał:

Podobno im dalej tym jest ich coraz mniej. W sensie mocny początek, a potem wielogodzinne bieganie z paczkami. 

Nie ma opcji żebym wziął te grę na premierę jednak..mam deja vu  z premiery MGSa 5. Niezłe recenzje, wręcz w niektórych zachwyty, niesamowite trailery, mega ciśnienie na forumku, a potem...Jeżeli ta gra ma polegać na parogodzinnym łażeniu z drabiną to ja podziękuję no ale zobaczymy..

Odnośnik do komentarza

Coś mi się wydaje że inni gracze to boty no bo jak sensownie wytłumaczyć że każdy będzie zostawiał po sobie szmelc i podchodzisz do pierwszej skarpy a tam tysiąc linek, idziesz do przepaści a tam tysiąc drabin i każda linka i każda drabinka polajkowana. A to znaczy że konsola będzie rozdawała lajki w singlu a to znaczy że to tak trochę jakby te lajki są eee... nic nie warte jakby.

 

 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, pawelas napisał:

Aha i jeszcze jedno co mnie ciekawi, w recenzji mówili że jak zostawisz drabinę to inni gracze ją widzą i mogą zostawić lajka, przy czym zakładam że ci inni gracze to nie boty w offlinie. Czy to znaczy że jak postawisz drabinę to wszyscy gracze na całym świecie ją widzą i możesz dostać milion lajków? Każdy może zostawić swoją własną to tych drabin będzie usrane tyle że przepaści nie będzie spod nich widać. No ciekawe jak to działa.

 

A w solsch myslisz jak to działało? Z danego regionu tylko dostajesz lajki (czyli eu region w naszym przypadku). 

Odnośnik do komentarza

Podczas pokazu gdzie Kojima grał osobiście i obok niego siedziała azjatka była sytuacja że zostawił drabinę aby przejść nad przepaścią i jak wrócił za parę minut w to samo miejsce były już dwie drabiny, a kto inny oprócz niego mógł wtedy grać w tą grę? Wychodzi na to że inni gracze to boty a lajki i pozostałości po ich obecności w postaci linek i drabin są generowane losowo.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, pawelas napisał:

Podczas pokazu gdzie Kojima grał osobiście i obok niego siedziała azjatka była sytuacja że zostawił drabinę aby przejść nad przepaścią i jak wrócił za parę minut w to samo miejsce były już dwie drabiny, a kto inny oprócz niego mógł wtedy grać w tą grę? Wychodzi na to że inni gracze to boty a lajki i pozostałości po ich obecności w postaci linek i drabin są generowane losowo.

Czuje sie troszke oszukany przez chinczyka jesli faktyczznie tak jest

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...