Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ragus napisał:

Jeff Gerstmann też wyjaśnia, polecam od 8:00 minuty

 

 

 

 

 

Co wyjaśnia? Obecnie widzę, że dziwna maniera obrzydzania gierek jest wciąż żywa xd 

 

-nie moge sie doczekać premiery 

-ALE TA GRA TO PRZEHAJPOWANY POTWOREK

-No ale podoba mi sie to co przeczytałem

-MASZ FILMIK I PACZ, SŁYSZYSZ? GOŚCIU W Y J A Ś N I Ł 

okej, nie kupię, dzięki

 

serio? XD 

 

Edytowane przez Kron997
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Wredny napisał:


Mieć Shinkawe na pokładzie i zatwierdzić takiego generycznego i źle wykadrowanego szrota... :reggie:

sony-death-stranding,45872219505_7.jpg

no ta okladka wyglada jak by byla z jakies gry pokroju paramedic simulator za 9zl w biedronce. a ta wyzej od shinkawy od razu zajechala zlota era mgsa:wub:

tak, jak podejzewalem , sesu sutorandingu podzielilo opinie recenzentow. po wypowiedziach na tym forum, wyglada na to ze i graczy tez podzieli. zastanawiam sie nad zakupem, z wiesci docierajacych z recenzji, kreuje sobie przed oczami obraz gry, w ktora nie bedzie mi sie chcialo grac zwyczajnie. a im jestem starszy, tym bardziej mi sie nie chce, tym bardziej jestem niecierpliwy, bo widzialo sie wkoncu juz w grach wiele, wiele tego bylo i pewne patenty i czynnosci nudza same z siebie. zaczynam wolec zageszczenie tresci, zeby zintensyfikowac doznania, a backtracking i powtarzalnosc, zaczynaja mne za to coraz bardziej draznic. ale tez fanem chinczyka jestem juz od bez mala 20 lat i zawsze lubilem jego specyficzny gig. i tutaj bicie sie z myslami. pewnie poczekam na opinie graczykow z niezawodnego forumka, tak bedzie najlepiej. co prawda nie zawsze ufam, bo wielbiono tutaj obs ranego i nudnego jak wszystkich swietych RDR2, a jechano po days gone, ktore okazalo sie byc dla mnie solidnym tytulem. zobaczymy

a pytanie z innej beczki, czy yeti to prawdziwy user, czy jakis forumowy algorytm ? bo jak czytam te posty, to wydaje mi sie, ze to nie  ma mozgu. serio pytam, to nie jest zaden pocisk.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Kron997 napisał:

 

 

Co wyjaśnia? Obecnie widzę, że dziwna maniera obrzydzania gierek jest wciąż żywa xd 

 

-nie moge sie doczekać premiery 

-ALE TA GRA TO PRZEHAJPOWANY POTWOREK

-No ale podoba mi sie to co przeczytałem

-MASZ FILMIK I PACZ, SŁYSZYSZ? GOŚCIU W Y J A Ś N I Ł 

okej, nie kupię, dzięki

 

serio? XD 

 


hideo kojima złamał mi serce grą video Metal Gear Solid 5 i do ostatnich dni, moich lub jego, będę obrzydzał wszelkie nowe dzieła tego hochsztaplera

 

także usiądź z tyłu i ciesz się przejażdką

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Andżej napisał:

no ta okladka wyglada jak by byla z jakies gry pokroju paramedic simulator za 9zl w biedronce. a ta wyzej od shinkawy od razu zajechala zlota era mgsa:wub:

tak, jak podejzewalem , sesu sutorandingu podzielilo opinie recenzentow. po wypowiedziach na tym forum, wyglada na to ze i graczy tez podzieli. zastanawiam sie nad zakupem, z wiesci docierajacych z recenzji, kreuje sobie przed oczami obraz gry, w ktora nie bedzie mi sie chcialo grac zwyczajnie. a im jestem starszy, tym bardziej mi sie nie chce, tym bardziej jestem niecierpliwy, bo widzialo sie wkoncu juz w grach wiele, wiele tego bylo i pewne patenty i czynnosci nudza same z siebie. zaczynam wolec zageszczenie tresci, zeby zintensyfikowac doznania, a backtracking i powtarzalnosc, zaczynaja mne za to coraz bardziej draznic. ale tez fanem chinczyka jestem juz od bez mala 20 lat i zawsze lubilem jego specyficzny gig. i tutaj bicie sie z myslami. pewnie poczekam na opinie graczykow z niezawodnego forumka, tak bedzie najlepiej. co prawda nie zawsze ufam, bo wielbiono tutaj obs ranego i nudnego jak wszystkich swietych RDR2, a jechano po days gone, ktore okazalo sie byc dla mnie solidnym tytulem. zobaczymy

a pytanie z innej beczki, czy yeti to prawdziwy user, czy jakis forumowy algorytm ? bo jak czytam te posty, to wydaje mi sie, ze to nie  ma mozgu. serio pytam, to nie jest zaden pocisk.

 

Zawsze można kupić pudełko, zagrać a gdy giera zacznie od siebie odpychać to pogonić w cholere na Alledrogo ze stratą +/- 30zł. Tyle co bilet do kina. 

 

@ragus co do mgsa v to sie zgadzam w pełni

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Na wyborczej jest recka gry, jakiej świat jeszcze nie widział, myślę że niezdecydowanym pomoże w decyzji zakupu:

 

http://wyborcza.pl/7,156282,25368653,death-stranding-gra-jakiej-swiat-jeszcze-nie-widzial-recenzja.html?disableRedirects=true

Wybiórcza jeszcze w wersji premium..mosz pewne, że to komukolwiek pomaga;)

Edytowane przez izon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Obejrzalem recke pana chinczyka i mechanika podrozowania bedzie tutaj clue wszystkiego. Na poczatku pewnie nawet bedziemy gubic paczki, umierac od wloczni poczty polskiej etc. Ale z czasem dostajemy nowe zabawki i gra staje sie bardziej przystępna. Trochę to brzmi jak mgsv. 

 

No i zatrudnienie znanych mord nie zniszczylo przypadkiem budżetu tej gierki?

Do tego czytałem ze całością animacji oraz level designu zajęła sie gorilla games. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ragus napisał:


hideo kojima złamał mi serce grą video Metal Gear Solid 5 i do ostatnich dni, moich lub jego, będę obrzydzał wszelkie nowe dzieła tego hochsztaplera

 

także usiądź z tyłu i ciesz się przejażdką

 

Aż mi się dwa serduszka z tego wszystkiego wyklikały :cool::lapka:

 

Niby jednak liczę na to, że gierka to będzie miodna, bo dlaczego by nie, ale z drugiej strony mam cichą nadzieję, że Hideło robiąc znowu drugiego open world'a sobie ten głupi ryj rozwali i wróci do gier korytarzy jak pan bóg przykazał :usmiech:

 

 

Odnośnik do komentarza

Ech, chciałem być sceptyczny i bezlitosny w stosunku do DS, ale chyba zaczyna mnie brać hajptrejn powoli. To jest tpksyczna relacja - chińczyk za młodu skradł mi serce, pokazał najlepszą wersję siebie Metalami i sprawił, że byłem gotów za niego wyjaśniać pięściami niewiernych. Potem forma spadała, Hideło obiecał złote góry piątką, a okazało się, że jednak dostarczył co najwyżej cyrkoniowy kopiec kreta, czym złamał mi psychę i kruche serduszko na długie tygodnie. Ale teraz, mimo głosów rozsądku zewsząd wokół, w głowie pojawia się głos "on taki naprawdę nie jest, teraz będzie inaczej, daj mu jeszcze jedną szansę, on się zmienił". No i kuchwa dam mu tę szansę. Miałem kupić na premierę tak czy srak, ale łapię się na tym, że zaczynam tej premiery wyczekiwać i przebierać nogami na myśl o włączeniu nowej gry chinola.

 

Yebaniutki. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj z rana leciałem do Froga po bułki i kiedy sobie szedłem mijał mnie gościu na rowerze mega obładowany jakimiś plecakami, jukami, torbami. No, pierwsze skojarzenie i lekki uśmiech.

Później ogladalem jakis program przyrodniczy i krajobrazy Islandii tam były i znów lekki uśmiech...

Zaczynam czekać świadomie do 8.11...

 

Odnośnik do komentarza

Open worldy są chooyowe. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Zwykle z byle jaką mechaniką, albo ruchami jak w smole. Zadaniami pobocznymi kopiuj wklej i znajdźkami dla frajerów. Cinema expierence przegadane fabularniey to też zło, bo nikt mi nie powie, że taka "gra" nie byłaby lepsza, gdyby posiadała gameplay?  Nie ma jak porządna liniówka, z gęstym klimatem, bądź pół-otwarta. I konkretną mechaniką.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, oFi napisał:

Obejrzalem recke pana chinczyka i mechanika podrozowania bedzie tutaj clue wszystkiego. Na poczatku pewnie nawet bedziemy gubic paczki, umierac od wloczni poczty polskiej etc. Ale z czasem dostajemy nowe zabawki i gra staje sie bardziej przystępna. Trochę to brzmi jak mgsv. 

 

No i zatrudnienie znanych mord nie zniszczylo przypadkiem budżetu tej gierki?

Do tego czytałem ze całością animacji oraz level designu zajęła sie gorilla games. 

 

no nie wiem, czy bedziemy ginac od wloczni czy czegokolwiek. jak wynika z relacji recenzentow,  trudno jest w tej grze dac sie ubic, chyba ze gra w nia tak zwana "twoja dziewczyna". ludzie na przestrzeniu tych 50,60 godzin lapali nie wiecej niz do 10 zgonow na caly playthrough

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...