Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jedynka mnie nie porwała to beta dwójki nie boli jakoś specjalnie. Wygląda jak DLC do jedynki. Postać strasznie lepi się do ścian, bardziej niż poprzednio, czasami przeszkadza to w płynnym ruchu bo się nie kontroluje wszystkiego. Narzekacie na ilość razy przywołanych tytanów..hmm, ja nie odczułem jakiegoś braku. Walić do tych fal ludzików co spadają w kapsułach i tytan zaraz jest. No i ale same tytany faktycznie bez jaj kompletnie. Najbardziej w becie podoba mi się hełm pilota stylizowany na hełm Boby Fetta ze SW, no ale hełmem się nie gra tak więc... Hejt hejtem ale to przecież beta.

Odnośnik do komentarza

 

Hejt hejtem ale to przecież beta.

 

A nawet "Pre-Alpha multiplayer test"...

 

 

No idąc tym tokiem to ten kod powinien być pozbawiony tekstur, działać tak w 15 fpsach i wyłączać się co 2 minuty.

Jak oni sobie nazywają teraz te DEMA nie ma dla mnie większego znaczenia.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

 

 

Hejt hejtem ale to przecież beta.

A nawet "Pre-Alpha multiplayer test"...

No idąc tym tokiem to ten kod powinien być pozbawiony tekstur, działać tak w 15 fpsach i wyłączać się co 2 minuty.

Jak oni sobie nazywają teraz te DEMA nie ma dla mnie większego znaczenia.

Biorąc pod uwagę ciągłe lagi i wywalanie z serwerów to nazewnictwo się zgadza.
Odnośnik do komentarza

W pierwszym meczyku 2 razy wezwalem Tytana. Ale jakieś to takie słabe. W jedynce jak był "Titanfall" to czuć było (pipi)nięcie a tutaj tak nijako. Mam wrażenie że grałem rail shootera a nie w Titanfall. Wkurza jeszcze pierdyliard rzeczy które się pojawia w hudzie. Na ujjj to komu.

Odnośnik do komentarza

Po tej lawinie narzekania graczy na ta produkcje mozliwe, ze EA wyda oswiadczenie i premiera gry zostanie przesunieta o pare miesiecy. Tak bylo w przypadku Battlefield Hardline. 

 

W tym momencie gra jest srednio grywalna. Potrzebuja o wiele wiecej czasu, jesli zrobia inaczej, to znowu po 2 miesiacach serwery beda puste. 

Odnośnik do komentarza

Kurde - "średnio grywalna", "lagi", "wywalanie z serwerów"... Albo mam w stosunku do tej gry inne oczekiwania, albo gramy w zupełnie różne produkcje.

Jak już pisałem - grałem w jedynkę przelotnie u kumpla i mimo, że zazdrościłem Xbotom tego tytułu, to po samodzielnym zagraniu miałem mieszane uczucia - jakieś boty i ogólny chaos bił z ekranu - oczywiście to ocena pobieżna, więc pewnie tak źle nie jest.

 

Tutaj natomiast dostałem mniej więcej to, czego się spodziewałem - świetnie zaprojektowane mapy (ostatnio grałem w BF4 i tam to dopiero jest chooynia w tym temacie), świetny feeling strzelania (lekko CoDowy, ale tego należało się spodziewać) i bardzo dynamiczną rozgrywkę - do tego te double-jumpy, power slide'y i jako miłośnik multi z Crysis czy Destiny jestem kupiony.

Fakt, tytany jakieś słabe, już nawet nie chodzi o pancerz, ale ich podstawowa broń zabiera pilotom strasznie mało energii - tu bym chciał patcha.

Reszta mi się podoba - jest szybko, płynnie, ładnie i rajcownie - z niecierpliwością czekam na pełniaka, bo tam będzie jeszcze singiel, który ma potencjał, ale i tak głównie biorę do multi, bo od czasu Crysis 2 i Destiny nie bawiłem się online tak dobrze w żadnym FPS.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

- te dwie mapy w becie są tragiczne, jedna zbyt otwarta i pusta, ta druga jest źle zaprojektowana i prawie w ogóle nie korzysta się z biegania po ścianach

 

- piloci z drużyny przeciwnej święcą są na czerwono ze 100 metrów, wtf?

 

- gunplay jest zdałniony, za duży aim assist a przy strzelaniu z full auto lufa drga jak poyebana

 

- tytany pojawiają się zbyt rzadko i są o wiele słabsze głównie przez to że nie mają odnawialnej odsłony.

 

- predefiniowane tytany przez co jestem zmuszony grać jakimiś loadoutami które mi nie pasują. Chciałeś pociskać Stryderem z granatnikiem na pełnej szybkości albo z railgunem, tak jak w jedynce? zapomnij, teraz twórcy zmuszają cię do korzystania z tytanów wymyślonych przez nich. To samo z pilotami

 

- powrzucane podstawowe umiejętności pilota z jedynki jako perk, na przykład wiszenie na ścianach

 

- attrition wrzucone do kosza i zamienione na jakąś chorą abominację wziętą prosto z padacznego battlefield hardline, no gurwa mać

 

- przeładowany hud, jednocześnie usunięte zostały podstawowe informacje dotyczące tytana, nie wiadomo czy w danym momencie robot jest w trybie follow czy guard

 

- o wiele mniej AI na mapie niż wcześniej, a w takim Hardpoint nie ma ich w ogóle

 

- nie ma burn cardów

 

- zmniejszony time to kill pilotów, jak już ktoś zacznie do ciebie strzelać to 90% szans że padniesz, nie ma możliwości kontry

 

- wyrzucono mechanikę hackowania spectrów

 

po 3 godzinach gry jedyne dwa plusy które znalazłem to

 

+ linka i jej fizyka, fajnie zrobione

 

+ ciekawy patent z bateriami w tytanach

 

ogólnie to co zrobili z grą

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jeszcze rodeo i wyłącza tytana w sekunde XD potem drugie rodeo ->granat i nie ma tytana XDDDD mi sie średnio podoba. Jedynka miała świetne mapy i balans, a narazie w becie z tego co widze człowiek>>>>>>>>>>>>> tytan. 

Odnośnik do komentarza

Nie :) , rozumiem że jedynka była szybsza mapki bardziej wykorzystywały bieganie po scianach a nie chaki a fani jedynki oczekiwali czegoś innego. Jako nowicjusz w tej serii:   jestem fanem Killzone SF ciężar postaci mi pasuje , gra mi lagowała wczoraj między 11 a 21 chyba coś dłubali przy serwerach teraz grało się idealnie ,   tytany rzeczywiście są za słabe pewnie je podkręcą po dzisiejszym update pojawiają się szybciej ,  nic nie poradzę od 2 lat nie bawiłem się tak dobrze przy FPS  preorder jest. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem pewną zależność, Ci co nie grali w jedynkę lubią drugą część i odwrotnie. No coż, możecie żałować fani playstation, że ominęła was pierwsza część upadku mechów, bo titanfall 2 to przy niej niezły paździerz. Umiera się od 2 strzałów, tytany nie mają żadnego powera i są za łatwe do pokonania, gra wygląda, jakby była z ps3 i nawet menu gry mi się mniej podoba. Jeżeli nie zmieni się sporo rzeczy do premiery to tytuł będzie do zaorania, a szkoda.

 

Swoją drogą miałem rozkminę skąd nagle taki spadek formy studia, które stworzyło tak świetnego Titanfalla 1. Poczytałem trochę w necie i się okazało, że ziomki pracują także nad drugim projektem, dokładniej mówiąc nad nową grą z 3 perspektywy osadzoną w uniwersum star wars i myślę, że to właśnie nad tym dłubie obecnie ta "lepsza" część studia.

Odnośnik do komentarza

 Umiera się od 2 strzałów

To akurat dla mnie zaleta, bo nie ma chyba w multi bardziej denerwującej rzeczy niż konieczność wywalenia całego magazynka w typa.

No i w sumie cieszę się, że nie grałem w jedynkę, bo dzięki temu nie jestem na tyle spaczony, by hejtować świetnie zapowiadający się tytuł (coś jak ostatnio oFi, który przez pryzmat pierwszej części nazwał Mafię II "fabularnym dnem").

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez przesady nie trzeba było aż całego magazynka, to nie był BF:BC1. Lepiej gadać niemądre rzeczy nie grając w poprzedniczki. Co do Mafii z trójką będzie jeszcze gorzej (obym się mylił).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

 

Umiera się od 2 strzałów

To akurat dla mnie zaleta, bo nie ma chyba w multi bardziej denerwującej rzeczy niż konieczność wywalenia całego magazynka w typa.

No i w sumie cieszę się, że nie grałem w jedynkę, bo dzięki temu nie jestem na tyle spaczony, by hejtować świetnie zapowiadający się tytuł (coś jak ostatnio oFi, który przez pryzmat pierwszej części nazwał Mafię II "fabularnym dnem").

No nie ma to jak granie w multi bez skilla tylko w takie kto pierwszy zobaczy ten ma fraga. Bez sensu od tego jest cod.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...