Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak ktoś nie ma porównania, to mu się nic nie zmieniło i ocenia całość bez uprzedzeń, a ta jest za(pipi)ista - do ogarnięcia serwery oraz balans, a reszta jest super.

Jako posiadacz PS4 biorę TF2 na premierę, a wkurzeni frustraci niech dalej rzucają na forach tekstami typu "crap" - ja mam przeczucie, że będę się dobrze bawił :)

Odnośnik do komentarza

TF2 jest mierny i nie ma startu do jedynki, tak jakby robił to inny dev...płycizna gameplayowa totalnie, titany bez poweru (i regenu shielda lolo) które załatwia się w 5sekund wtf w ogóle? o czym jest ta gra? movement uproszczony, mapki denne, linka OP, lata się po ścianach bezproblemowo, dobra gra dla noskilli i januszy się szykuje...mi to zwisa bo to i tak jest skazane na flop jeśli nie przesuną premiery

 

w każdym razie funu jakoś mało, beta mi starczy już się nagrałem

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

W tym momencie gra jest srednio grywalna. Potrzebuja o wiele wiecej czasu, jesli zrobia inaczej, to znowu po 2 miesiacach serwery beda puste. 

Czyli co? Jedynka taki kosior i mesjasz, a po dwóch miesiącach serwery puste? I wy się dziwicie, że wprowadzili drastyczne zmiany?

Oczywiście odnoszę się jedynie do komentarza powyżej - nie znam sytuacji z autopsji.

 

A odnośnie skilla czy też jego braku, to się cieszę, że uważacie to za produkcję casualową - może taki stary Janusz, jak ja, będzie miał szanse na dobre wyniki :)

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jedynka po prostu miała mało contentu. Raptem kilka broni, map trochę było ale tak naprawdę wszystkie jakimś cudem zlewały się niemal w jedno i też na początku nie było zbyt dużo trybów rozgrywki. To była po prostu super przyjemna młóćka która nie wymagała angażowania zespołowego. Była (i w sumie jest, bo dalej ludzie grają) czymś świeżym w porównaniu do popadającego coraz bardziej w stagnację COD. Jeżeli chodzi o sam gameplay to tak jak piszą koledzy wyżej absolutnie nie było się do czego przyczepić, zaje.biście udało się im połączyć starcia pilotów i mechów w jednym meczu. Po takiej grze ludzie domagali się sequela który zrobi wszystko więcej i lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

W tym momencie gra jest srednio grywalna. Potrzebuja o wiele wiecej czasu, jesli zrobia inaczej, to znowu po 2 miesiacach serwery beda puste.

Czyli co? Jedynka taki kosior i mesjasz, a po dwóch miesiącach serwery puste? I wy się dziwicie, że wprowadzili drastyczne zmiany?

Oczywiście odnoszę się jedynie do komentarza powyżej - nie znam sytuacji z autopsji.

 

A odnośnie skilla czy też jego braku, to się cieszę, że uważacie to za produkcję casualową - może taki stary Janusz, jak ja, będzie miał szanse na dobre wyniki :)

Ja tam cały czas w tytanka gram i jest z kim grać.

Odnośnik do komentarza

Ale jak ktoś nie ma porównania, to mu się nic nie zmieniło i ocenia całość bez uprzedzeń, a ta jest za(pipi)ista - do ogarnięcia serwery oraz balans, a reszta jest super.

Jako posiadacz PS4 biorę TF2 na premierę, a wkurzeni frustraci niech dalej rzucają na forach tekstami typu "crap" - ja mam przeczucie, że będę się dobrze bawił :)

 Czy w dzisiejszych czasach nie można nic konstruktywnie skrytykować? Zaraz frustraci albo hejterzy...(pipi), gówniano się gra i już.

Odnośnik do komentarza

Panowie fachowcy ja w sumie w (pipi)e byłem (pipi) widziałem. Fpsy skill konsole ekhmmmm :) Przerobiłem takie tematy jak ps3liga. pl 2sezony w killzonie 2 i tak szczerze jak ktoś pisze skill konsole to trochę mnie to śmieszy bez urazy. Adi insane niesamowity facet kagan niesamowity snajper w kz2:)

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

 

Ale jak ktoś nie ma porównania, to mu się nic nie zmieniło i ocenia całość bez uprzedzeń, a ta jest za(pipi)ista - do ogarnięcia serwery oraz balans, a reszta jest super.

Jako posiadacz PS4 biorę TF2 na premierę, a wkurzeni frustraci niech dalej rzucają na forach tekstami typu "crap" - ja mam przeczucie, że będę się dobrze bawił :)

 Czy w dzisiejszych czasach nie można nic konstruktywnie skrytykować? Zaraz frustraci albo hejterzy...(pipi), gówniano się gra i już.

 

 

To albo "konstruktywnie", albo fajną i dopracowaną grę nazywamy określeniami, zarezerwowanymi dla "arcydzieł" pokroju Terminator Salvation, czy inny Goat Simulator.

Odnośnik do komentarza

Panowie fachowcy ja w sumie w (pipi)e byłem (pipi) widziałem. Fpsy skill konsole ekhmmmm :) Przerobiłem takie tematy jak ps3liga. pl 2sezony w killzonie 2 i tak szczerze jak ktoś pisze skill konsole to trochę mnie to śmieszy bez urazy. Adi insane niesamowity facet kagan niesamowity snajper w kz2:)

Duży byk , T-Lewis , panowie Zimin paru mistrzów było:). 

 

Co do Halo : Dziękuje za udobitnienie gra cudna.

 

Tutaj zgrabna opinia z którą się zgadzam 

Yo
Odnośnik do komentarza

Dla mnie w tym kształcie TF2 to krapiszcze, pod kazym dosłownie względem gorsze od jedynki. W tym roku zainwestuję jak co roku w CoD-a i jeśli się zawiodę to minimalnie, na pewno nie tak giganycznie jak na TF2, nochyba ze stanie sie cud i wszystko co szwankuje w becie/alfie dwójki - poprawią.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś twierdzi, że to crap to faktycznie niech się puknie w czoło. Pograłem sporo przez cały weekend, przestawiłem/przyzwyczaiłem się do większości zmian i ogólnie rzecz biorąc fajnie się bawiłem. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal jestem zawiedziony niektórymi decyzjami Respawn.

 

dokładnie, sam po dzisiejszym dniu jestem zdecydowanie bardziej pozytywnie nastawiony. Po prostu dobrze się gra. Aczkolwiek wrażenia takiego jak jedynka nie robi. Potrzeba paru zmian żeby było naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Jak ktoś twierdzi, że to crap to faktycznie niech się puknie w czoło. Pograłem sporo przez cały weekend, przestawiłem/przyzwyczaiłem się do większości zmian i ogólnie rzecz biorąc fajnie się bawiłem. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal jestem zawiedziony niektórymi decyzjami Respawn.

kupujesz day one?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra jest jakby mniej widowiskowa od jedynki. Jakby mniej się działo, a jak pierwszy raz wszedłem do tytana to od razu mi czegoś brakowało. Jakoś tak nie czułem tej mocy mecha co w pierwszej części. Na plus hak, ale mam wrażenie, że pierwsza część całą resztę robi lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

Jak ktoś twierdzi, że to crap to faktycznie niech się puknie w czoło. Pograłem sporo przez cały weekend, przestawiłem/przyzwyczaiłem się do większości zmian i ogólnie rzecz biorąc fajnie się bawiłem. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal jestem zawiedziony niektórymi decyzjami Respawn.

kupujesz day one?

 

 

Zobaczymy po becie BF1, jakiegoś FPSa na jesień potrzebuję, a CoD nawet nie wchodzi w grę. Hype może i opadł, ale nadal chciałbym pobawić się Tytanami i strącać wyskakujących z nich ludzi :)

 

http://i.imgur.com/fNgObDR.mp4

 

 

Dla mnie gra jest jakby mniej widowiskowa od jedynki. Jakby mniej się działo, a jak pierwszy raz wszedłem do tytana to od razu mi czegoś brakowało. Jakoś tak nie czułem tej mocy mecha co w pierwszej części. Na plus hak, ale mam wrażenie, że pierwsza część całą resztę robi lepiej.

 

O to to. Brakuje przykładowo komentarzy dowódców danej frakcji albo tych okienek z ich mordami, nawet na starcie nic nie mówią. Ale tego może po prostu nie ma w tym buildzie. Boty też swoje robiły, wypełniając mapę i pomagając w zmniejszaniu cooldowna/dawaniu osłony, gdy trzeba było się wtopić w tłum.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Gra się w miarę przyjemnie. Wiadomo że jedynka robiła w swoim czasie większe wrażenie. Nawet grafika wydaje mi się że jakaś lepsza była. Tutaj strasznie rozmazane wszystko jest. Ale to może efekt grania w multi halo 5. No ale tragedii nie ma. Z linką można fajne akcje robić. Przyciągać typów i ich masakrować albo wybijać się w powietrze i strzelać z góry. Zobaczymy jak wypadnie pełna wesja tj. pozostałe tryby, mapy, tytany etc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...