Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że gameplayowo to ludzie czepiają się głównie ilości czasu potrzebnego do ubicia Titana/pilota, a główne narzekanie jest na wykastrowanie multiplayera z epickich momentów kampanii zintegrowanej - cholera wie, może teraz dostajemy tylko czysty gameplay, bo chcieli zobaczyć, jak sprawuje się kod sieciowy, a w pełniaku będzie bardziej na bogato?

Nie żeby mi na tym jakoś specjalnie zależało, choć oczywiście nie pogardziłbym.

 

Pomijając już gadki typu "kiedyś to było lepiej", mam pytanie odnośnie samej alphy - czy kiedy jestem w tytanie to mam jakąś opcję zrzucenia przeciwnika, któremu zachciało się bawić w rodeo, czy muszę wyjść, żeby mu ebnąć? :)

Odnośnik do komentarza

No oby, aczkolwiek nie wiem czy sa w stanie cos takiego zrobic w tak krotkim czasie, zreszta akurat AI wrzuciliby pewnie caly - dla mnie nawet mapy w 1 dynce przez zlozonosc wydaja sie o wiele wieksze.

Musisz wyjsc, ewentualnie w jedynce byla chmura elektryczna jako jeden se specjali Tytana (ani razu jej nie uzylem) - nie wiem czy fala rakiet tez nie mozna bylo go stracic.

Odnośnik do komentarza

no w jedynce była elektroniczna chmurka, w dwójce tego nie ma. drugi gracz też może go zestrzelić.

 

ja juz bete usunąłem xd

Jest też elektryczna chmura, lamentujecie strasznie ta gra byla prosta nie wymagającą zadnego skilla napierdalanką i dokładnie jest tym samym w tej części. Bawię sie tak samo dobrze jak i przy jedynce wbity 13 level, brakuje mi tylko mojego narzędzia destrukcji w postaci pistoletu z namierzaniem. Dobra gra do ea access.

Odnośnik do komentarza

 

jak można aż tak zniszczyć tą serię

TĘ serię, TĘ... No i ciężko nazwać serią coś, co ma tylko jedną część póki co :)

Oglądam sobie na YT "walkthrough" (o ile można to tak nazwać) pierwszego Titanfalla od RadBrada i trochę rozumiem, na co narzekają niektórzy - to pomieszanie kampanii z multiplayerem było czymś unikalnym i fajnie nadawało głębi naszym poczynaniom online - faktycznie, za(pipi)ista sprawa.

 

Z drugiej strony TF2 ma mieć pełnoprawnego singla, więc pewnie dlatego multi jest bardziej... multiplayerowe. No i te wszystkie odprawy przed meczem w jedynce trwały strasznie długo - nie wiem, czy oczekiwanie na kolejną rozpierduchę nie wybijałoby mnie z rytmu pomiędzy meczami.

 

 

xDDD szczę i kisnę jak cię czytam typie, jaka kampania, jakie wstawki? TITANFALL=ATTRITION i nikogo nie obchodzi jakaś kampania, ale skąd to masz wiedzieć jak w TeeFa grałeś na YT? Następny spec z (pipi) się objawił i wykłada...

Odnośnik do komentarza

 

 

jak można aż tak zniszczyć tą serię

TĘ serię, TĘ... No i ciężko nazwać serią coś, co ma tylko jedną część póki co :)

Oglądam sobie na YT "walkthrough" (o ile można to tak nazwać) pierwszego Titanfalla od RadBrada i trochę rozumiem, na co narzekają niektórzy - to pomieszanie kampanii z multiplayerem było czymś unikalnym i fajnie nadawało głębi naszym poczynaniom online - faktycznie, za(pipi)ista sprawa.

 

Z drugiej strony TF2 ma mieć pełnoprawnego singla, więc pewnie dlatego multi jest bardziej... multiplayerowe. No i te wszystkie odprawy przed meczem w jedynce trwały strasznie długo - nie wiem, czy oczekiwanie na kolejną rozpierduchę nie wybijałoby mnie z rytmu pomiędzy meczami.

 

 

xDDD szczę i kisnę jak cię czytam typie, jaka kampania, jakie wstawki? TITANFALL=ATTRITION i nikogo nie obchodzi jakaś kampania, ale skąd to masz wiedzieć jak w TeeFa grałeś na YT? Następny spec z (pipi) się objawił i wykłada...

 

 

Co ty człowieku pier.dolisz?

 

Taka kampania i takie wstawki, że podstawową nowością ma być pełnoprawny singiel. I może kogoś to obchodzi. Ale skoro Ciebie nie to wnioskujesz, że nikogo.

 

Następny spec się z(pipi) się objawił i wykłada...

Odnośnik do komentarza

No akurat karolek wie co mówi i podbijam jego zdanie

Karolka obrażają. Ludzie co grali w titanfalla na youtube kłócą się z kolesiem co ma 10 generacje na maxa w titanfallu . Do czego ten świat zmierza ?  Oczywiście kłócą się ci co kupują remastery wszystkiego i graja TYLKO na playstation. To by tłumaczyło wiele. W sumie pod nich jest robiony titanfall 2 to też wiele tłumaczy.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Lol, mam 50 lvl w pierwszym tf i pierdzielenie jaka część pierwsza była dobra to śmiech na sali.

Zgony były równie szybkie jak teraz,lagi jak szparagi bo ta gra była tak fantastyczna że 5 x więcej ludzi grało w cod ghost.

Ja rozumiem,że na xbonie nie było w co grać ale pisanie takich rzeczy jak zbalansowana rozgrywka, super mapy i movement to aż wypala oczy.

Chyba ja w inną grę grałem, może czołowe boty miały jakieś konta VIP i tam rozrywka wyglądala inaczej.

 

Sent from my C6903 using Tapatalk

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Zgodnie z decyzją Respawn, Titanfall 2 na razie nie będzie częścią EA Access na XOne oraz Origin Access na PC. Oznacza to, że gra nie będzie podlegała 10% zniżce w wersji cyfrowej oraz nie będzie objęta przedpremierowym 10-godzinnym trialem.

 

ŹRÓDŁO: http://www.gamereactor.eu/news/452003/Titanfall+2+wont+be+part+of+EA%2FOrigin+Access/

 

Beta znudziła mnie zaledwie po kilku meczach, więc pewnie Respawn nie chce zniechęcać kolejnych graczy...

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z decyzją Respawn, Titanfall 2 na razie nie będzie częścią EA Access na XOne oraz Origin Access na PC. Oznacza to, że gra nie będzie podlegała 10% zniżce w wersji cyfrowej oraz nie będzie objęta przedpremierowym 10-godzinnym trialem.

 

ŹRÓDŁO: http://www.gamereactor.eu/news/452003/Titanfall+2+wont+be+part+of+EA%2FOrigin+Access/

 

Beta znudziła mnie zaledwie po kilku meczach, więc pewnie Respawn nie chce zniechęcać kolejnych graczy...

 

W takim razie ea Access traci rację bytu po co to komu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...