Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro po pracy pójdę kupić i sam ocenie. Widziałem kawałek gameplayu u the sarge i to co zobaczyłem mnie przekonało. Mi to strasznie przypomina the last of us, jest klimat, są zombi i jest sieka. Druga sprawa że wiem jakie studio to robiło i nie nastawiałem się na hit a i tak świetnie to wygląda. Prawda jest taka że jak ktoś lubi takie klimaty to i tak to kupi. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bansai napisał:

 

Chyba w Sons of Anarchy byl podobny tekst, biorac pod uwage za kogo wychodzi za maz w sumie nie widze tutaj nic az tak strasznego, mozna sie usmiechnac pod wasem.

Ale to uprzedmiotowienie kobiet. Nie widzisz tego?

Odnośnik do komentarza

Metacritic nie jest żadnym wyznacznikiem jakości gry, a ten prosty i oczywisty fakt jest znany od pokoleń. Zwłaszcza teraz, gdy Ci najwięksi "dziennikarze growi" mają tyle wspólnego z grami co ja z haftowaniem wyczynowym chusteczek higienicznych (czyli raczej niewiele).

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bigby napisał:

Raczej poczekam kilka miesięcy, bo i tak mam od groma zaległości, ale taki Mad Max ma 69 na Meta, a sztosik jak chvj. :reggie:

 

 

Max na serio tak nisko? Gra kozak strasznie mi się podobała. Z resztą ja na oceny już nie patrzę. Odpalam youtuba, wybieram jakiegoś spoko gościa który robi serię i jeśli to co widzę mi pasuje po prostu kupuje. Tak samo jest z days gon, zobaczyłem dwa odcinki i to co zobaczyłem przekonało mnie do zakupu. Zabawne że teraz po obejrzeniu mam większego "hajpa".

Odnośnik do komentarza

Myślę, że gdyby nie bugi w grze, falujący framerate, dziwnie żyjący świat w postaci ludzi poruszających się tylko na motorach oraz małego urozmaicenia aktywności to gra maila by średnią 90+
Sam świat wydaje się fajnie zaprojektowany i klimat dzięki samotnikowi na motorze daje radę.

W sumie to sru z recenzjami, trzeba się samemu przekonać... często oceny niesłusznie krzywdzą gry.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, teddy napisał:

Kurde, z jednej strony slabe oceny, a z drugiej autystyczny screech recenzentow. Ciezki wybor ale chyba jednak wleci, szal pi.zdy na reseterze jak ten tytul sie dobrze sprzeda bedzie wart zainwestowania paru zlotych zeby sie do tego przyczynic

A czemu szal na reseterze? Co za drama znowu? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bansai napisał:

 

Chyba w Sons of Anarchy byl podobny tekst, biorac pod uwage za kogo wychodzi za maz w sumie nie widze tutaj nic az tak strasznego, mozna sie usmiechnac pod wasem.

 

Na 100% w SoA był podobny tekst. Co więcej, tego rodzaju teksty to normalka w tej subkulturze. W Polsce również - sam na takim weselu byłem.

W sumie Sony Bend mogło się spodziewać, że będzie o to ból tyłka. Mam nadzieję, że ich następna gra będzie o rodowitym Teksańczyku spluwającym na widok każdego obcego. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...