Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam buga w misji "co sie robi by przezyc"

 

Spoiler

Trzy razy wczytywalem sejwa, bralem opusc misje i ponownie zaczynalem i ten sam bug non stop. W jaskini na koncu boss biegacz wogole mnie nie atakuje. Sobie stoi za kazdym razem a ja go rozpier.dalam. Jak podejde mu pod nos to mnie lapie no ale to tyle jesli chodzi o jego aktywnosc. No i okej, pptem zalacza sie scenka. Obrian gada ze horda sie zbliza no i tyle. Zadnej hordy nie ma. 

 

To fajnie, to chyba obowiazkowa misja wiec slabo by bylo jakby mi sie to zje,balo na amen. Zajalem sie innymi misjami , zobaczymy

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Mam buga w misji "co sie robi by przezyc"

 

  Ukryj zawartość

Trzy razy wczytywalem sejwa, bralem opusc misje i ponownie zaczynalem i ten sam bug non stop. W jaskini na koncu boss biegacz wogole mnie nie atakuje. Sobie stoi za kazdym razem a ja go rozpier.dalam. Jak podejde mu pod nos to mnie lapie no ale to tyle jesli chodzi o jego aktywnosc. No i okej, pptem zalacza sie scenka. Obrian gada ze horda sie zbliza no i tyle. Zadnej hordy nie ma. 

 

To fajnie, to chyba obowiazkowa misja wiec slabo by bylo jakby mi sie to zje,balo na amen. Zajalem sie innymi misjami , zobaczymy

 

U mnie pomogło ponowne uruchomienie gry, miałem tego samego buga, misja uruchomiła mi się od samego początku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwa pytania do osób, które już przeszły grę:

 



1/ Na starych filmach z 2019 widzialem ze przy postrzeleniu z wiekszego kalibru broni odpadaja czesci ciala, u mnie takiego czegos nie bylo. Cos sie zmienilo? Spatchowali to?

 

2/ W misji ratowania Many'ego ktoś próbował tak rozwiązać problem z porywaczami?

days-gone-brutal-encounters-two-column-0

 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Wredny napisał:

Oj kuźwa, mam całą masę takich shotów - ta gra jest przepiękna, a do tego ten foto mode :banderas:
a8c1ccb0c08770cd.jpg

eaa2e005cf37b99a.jpg

e808fb23270d1d3f.jpg

Mógłbym tak godzinami...

WINCYJ WIYNCYJ ! jutro plusa wrzuce, bo juz nie mam.

 

Cytat

Gdyby nie TLoU jutro, to bym sobie chyba wrócił do pośmigania motorkiem

Cytat

 

Ja tylko czekam, az moja pojdzie do roboty za chwile i cioram w Deeka new game plus + a co do tlou2, to mialem okazje dzisiaj kupic gre przed premiera i po 3 godzinach lezy

 

Edytowane przez Andżej
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...