Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

No i wpadla platyna. Taka przyjemna dosyc, jak to w grach Sony, bez wiekszego grindu, za znajdzki wpadlo latwo, na koniec tylko musialem farmic horde ale to bylo przyjemne. Szkoda ze wiekszosc tych hord jest malutka i wystarczy sam karabin. 

Jednak jest to bardzo dobra gierka, fajnie sie gralo i czekam mocno na druga czesc na PS5.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Troche w sumie zaluje ze nie bylem zainteresowany gra na premiere, nawet mimo potencjalnych bugow ktore wtedy sie dawaly odczuc. Jakos stracilem zainteresowanie ze wzgledu na horde i myslalem ze to bedzie jakas typowa sieczka typu L4D albo DI, zwlaszcza jak ogladalem te gameplaye z tartaku jakos mi sie to wydawalo slabe. A tu sie okazalo ze jest inaczej a horda to najllepszy motyw w grze.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, MEVEK napisał:

Czyli to sa wyzwania losowe, czy side questy porozrzucane po mapie?

Nie, są na mapie świata w tych samych miejscach, ale oznaczone bedą dopiero po przejściu gry. Do tego każda horda ma swoje leżę i miejsca żerowania wiec w nocy możesz jedna hordę spotkać w kilku miejscach. Nie wiedząc wcześniej że w jakimś miejscu może być horda to potem wyskakują one z zaskoczenia. 

Odnośnik do komentarza

Na horde nie ma zadnego sensu isc przed odkryciem ostatniej lokacji a wlasciwie to przed zakonczeniem gry. Po pierwsze to w misjach fabularnych walczysz z horda 4 razy i jak zabijesz wczesniej to sie zrespi. Po drugie najlepsze bronie do tego to napalm ktory dostajesz na koncu i karabin ktory wymaga 3 lvl trust w ostatnim obozie.

Odnośnik do komentarza

Ja tam gram na hardzie i już zrobiłem jedną hordę jakimś podstawowym karabinkiem, ale nie powiem, ciężko było. Duże emocje i chyba właśnie o to chodzi. Na razie miód gierka, klimat mi bardzo pasuje, postacie wydaje się jakby bardziej realne niż jacyś przerysowani bohaterowie ratujący świat. Dziwne, że mi nie podeszła za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza

Jak pisałem już kiedyś w hordach było fajne to, że czasem pojawiały się w nieoczekiwanych miejscach. Tak jak zostało napisane one się wieczorem i w nocy przemieszczają od jaskiń, w których śpią po wodopój i miejsca żerowania. I jak czasem robiłem np misję z pytajnika to załatwiałem grupę łupieżców najczęściej po cichu i zdarzało mi się, że ostatni leszcz mnie zauważał i oddawał kilka strzałów i z pobliskiej jaskini wypadała horda przez co musiałem się posiłkować ucieczką bo była za duża na moje aktualne uzbrojenie.
W ogóle wieczorami lubiłem czasem się gdzieś zasadzić na wzgórzu i obserwowałem hordy, albo obserwowałem jak ogołociły obozy łupieżców. To jest dla mnie wisienka na torcie tej gry.
Kilka razy mi się udawało podprowadzić z pomocą kamieni łamacza do obozu łupieżców lub sekciarzy i z ukrycia obserwować jak się wybijali nawzajem :)
Świetna gra, a teraz się zabieram za RDR2 :)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

Gra mi się też baaardzo podobała, ale na premierę to podobno był kibel jakich mało więc może aż tak bardzo niesłusznie nie została zyebana.

Nie był. Miała więcej bugów, to fakt ale z grami tego typu zawsze tak jest. Takie dziennikarzyny jak z GameSpotu czy IGN yebały grę za niepoprawność polityczną Deacona czy to, że nie da się go polubić, że świat nie ma nic oryginalnego itd. Laska z IGN nie skończyła gry a ją zrecenzowała.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...