Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

I po przejściu gry przyznaję Ci racje to jest prawilne załatwiania hord. Najlepiej na bieżąco bo na koniec jak się ma dopakowanego Deacona to one nie stanowią jakiegoś szczególnego wyzwania.  Akurat podczas fabuły jak miałem wypadającą hordę to po prostu uciekałem. Za jakiś czas wrócę do tej gry i inaczej podejdę do tego :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zacząłem, i jakby to powiedzial ktos z podlaśa "dla mnie sie podoba" :nosacz:

 

Mechanika jezdzenia motorkiem bardzo fajna, trzeba delikatnie kontrolować gajgą by nie wjechać w drzewo.

 

No i jakie zdzi.fko mialem jak chciałem sobie przejechać obok jakis gamoni przy drodze, a snajper strzelił mi w bak i motór mi sie rozsypał, a ja poleciałem do rowu :obama:

 

Ma ta gra momenty 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, oFi napisał:

Zacząłem, i jakby to powiedzial ktos z podlaśa "dla mnie sie podoba" :nosacz:

 

Mechanika jezdzenia motorkiem bardzo fajna, trzeba delikatnie kontrolować gajgą by nie wjechać w drzewo.

 

No i jakie zdzi.fko mialem jak chciałem sobie przejechać obok jakis gamoni przy drodze, a snajper strzelił mi w bak i motór mi sie rozsypał, a ja poleciałem do rowu :obama:

 

Ma ta gra momenty 

To jak teraz jazda motorem Ci się podoba to potem będzie tylko lepiej.

 

Na razie na żadne dalekie wypady nie starczy Ci benzyny ale pro tip: poza kanistrami rozsianymi w świecie gry podjeżdżaj też na stacje. Ja to ogarnąłem dopiero jak już byłem daleko w grze :D Na stacjach dalej jest benzyna w dystrybutorach :D 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Rowniez dopiero zaczalem i musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem, jak na studio, ktore ostatnie tytuly AAA wydawalo za czasow PSXa (seria Syphon Filter). Pogralem kilka h i jest bardzo dobrze. Fabula, gameplay, graficzka, misje,  jezdzenie motorem. Wszystko podpasowalo, pomimo, ze nie przepadam za klimatami zombie itp, ale lubie survival i zbieractwo. Lepsze, niz jakas przereklamowana, sredniacka trylogia Resistance, InFamous, czy Horizon Zero Down. Ogrywam po TLoU2 i zero wstydu. W tej pierwszej brakowalo mi zagladania do pozostawionych aut, a tu prosze, jednak mozna zrobic zagladanie do bagaznikow jak sie chce. Druga czesc to moze byc czarny kon z gier na PS5 :obama:  Jedynie czego zaluje to, ze wybralem poziom Trudny I. Za latwo jest i za duzo przedmiotow. Balem sie troche Przetrwania, ale moglem dac chociaz Trudny II :dog:

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem miesiąc temu.

Świetna gra ,grafika, świat,te podziały na obozy.
Nigdy nie widziałem tak dobrego systemu zmiany pogody.
Strzelanie też bardzo dobre ale to nie jest poziom max Payne 3.
Szkoda,że nie ma jakiegoś DLC coś ala Frozen wilds w horizon.

Jak ktoś lubi takie klimaty jak walking dead to gra napewno mu się spodoba.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2020 o 21:45, aph napisał:

Musisz dac sie rozkrecic story i rozgrywce.

no dałem 3 szansy więcej nie dam :D Konsola dawno u nowego właściciela a ps5 kupie pewnie w 2022 albo później (zależy od tego kiedy wyjdzie coś ciekawego) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...