Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

podoba mi się nawet fabuła w tej grze. Jest bardzo osobista, wątki miłosne i takie bardzo "przyziemne" tematy. Widać, że ludzie po prostu chcą żyć normalnie a nie ratować świat czy coś.

 

Setting tej gry to jedna z jej mocniejszych atutów.

No i level design tej gry to topka topek. Każda droga, każda wiocha bardzo się od siebie różnią. Nie ma tutaj kopiuj wklej jak w ubiraczkach czy innych sandboxach. Robi to wrażenie i przez taki zabiegi i tytaniczną pracę devów ta gra się nie nudzi.

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Chyba zależy dużo od szczęścia, ja przeszedłem całość i z tego co pamiętam to tylko kilka razy mi się zdarzyło, że nie mogłem zabić po cichu kolesi np w obozach jak się o coś opierali o drzewo czy skały, poza tym klasa i jakiś drobny bug ze snajperem na drzewie :) ale grałem też sporo po premierze więc pewnie część była już naprawiona.

A faktycznie to mogło zaważyć na recenzjach bo gra jest na prawdę świetna i początkowe recenzje ją skrzywdziły.

Odnośnik do komentarza

Wrociłem po tygodniowym urlopie, wlaczam days gone i zarwałem nocke. Ta gra ma jakąś magie w sobie.

 

siedzialem chyba z godzine w osadzie i przemalowywalem motor, pozniej pare mniejszym misji typu spal gniazdo/zniszcz osade wieczystych. Niby ubirak aktywnosci, ale tutaj daje to satysfakcje za kazym razem :fsg:  

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przez całą grę wszystkie poboczne zadania mnie nie męczyły i robiłem je z przyjemnością. Pomijając znaki zapytania, bo to akurat było słabe. Znużenie dopadło mnie dopiero po zakończeniu fabuły, czekając na sekretne zakończenie i robiąc zadania dla

Spoiler

Kouriego z Damiond Lake

, podbijając lvl w obozie. Wtedy jeździłem w tą i z powrotem, tam po raz pierwszy użyłem szybkiej podróży bo już miałem dosyć.

Edytowane przez Artur_K
Odnośnik do komentarza

Bo w przeciwieństwie od bezdusznych, klepanych od sztancy, korpo-UBIraków, w Days Gone czuć włożone serce i to, ze jest to "passion project" ekipy z Bend (podobnie zresztą jak w Horizon czy teraz Ghost of Tsushima - stąd, mimo powierzchownych podobieństw, te gry dzieli przepaść z ich UBIsoftowymi "inspiracjami").
No a w Days Gone dodatkową robotę dla mnie robi ten klimat zombie-post-apo, którego zawsze byłem fanem.
Oprócz Horizon 2 sequel Days Gone to będzie największa zachęta do kupna PS5.

Fun fact - to mój post numer 200 w tym temacie - czuję się jak @ASX w Sea of Thieves - propaganda zombiaków :kaz:

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tak sobie pomyslalem, ze zanim dokopie sie do DG, deweloper moze wydac patch podciagajacy standardy gry pod konsole nowej generacji, kiedy te juz wyjda(PS5). Tymczasen mam w co grac, wiec warto sie wstrzymac i ograc w lepszej oprawie. W koncu Days Gone to ex od Sony. Ulepszenia sa wiecej niz gwaratowane. Co nie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.09.2020 o 16:22, MEVEK napisał:

Tak sobie pomyslalem, ze zanim dokopie sie do DG, deweloper moze wydac patch podciagajacy standardy gry pod konsole nowej generacji, kiedy te juz wyjda(PS5). Tymczasen mam w co grac, wiec warto sie wstrzymac i ograc w lepszej oprawie. W koncu Days Gone to ex od Sony. Ulepszenia sa wiecej niz gwaratowane. Co nie?

 

myslę, że na obecnej generacji będziesz miał już banana na twarzy bo gra wygląda, a gameplay to już w ogole bajka. Najlepszy sandbox od sony. Powinno zostać odebrane prawo wykonywania zawodu kazdemu recenzentowi co dał tej grze 7 :shotgun: 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Na twoim profilu jedyny sandbox od sony oprócz Days gone to spidermen. Możesz mi wyjaśnić skąd pewność że gays done jest lepsze od reszty sandboxów sony użytkowniku ofi?  :)

 

Jestem koneserem.

 

Spoiler

A na profilu u mnie ograne hzd, ds, spider i jeszcze sie jakies trafią. 

 

Takze papcio widze ze wchodzisz do tematu nie znając gry co automatycznie Cie dyskwalifikuje do merytorycznej rozmowy ze mną w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...