Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem dziś kolejne 3 razy demko z rożnymi zakończeniami + obejrzałem zakończenie na yt z monetą. Powiem tyle - :obama: Biore na premierę. Te demko to jest wycinek z fulla czy w ogóle tych lokacji nie będzie? Probowałem zabic tego potwora w piwnicy z gnata i nie szło, siekiery nie znalazłem moze nią się da. Mam nadzieje, że bron to nie tylko odstraszacz, ale idzie tym zabijac przeciwników. No i się powtórzę - CO ZA KLIMAT! I ten tytuł ma byc na 15h, cos pieknego Capcom, coś pieknego!

Odnośnik do komentarza

Z horrorami faktycznie licho, ale wiemy świetnie jak to bywało przez ostatnie generacje. Kiedyś królowały zręcznościówki, zrodził się prawdziwy wysyp gier przygodowych i RTS. Za czasów PSX/Sat nie obeszło się bez topowych przedstawicieli w gatunku mordobić i wyścigów. No i jRPG oraz klasyczne horrory miały swoje zaszczytne miejsce w panteonie gier. Później świat poszedł w stronę pif-paf z widoku z oczu i piaskownic.

VR pięknie współpracuje z horrorami. Różnica gry w RE VII w sposób klasyczny i na VR jest tak ogromna, że aż ciekawe jak to będą oceniać. W każdym razie klimat jest niesamowity i oby żółto-niebiescy odbili sobie to co co przy okazji SF V sprezentowali.

Odnośnik do komentarza

Jest klimacik, nawet jak obejrzalem demko na yt i potem sam zagralem to sie sra,łem pomimo tego ze juz to przecież widziałem XD nie mam vr ale będzie grane tylko w nocy chociaż zeby sie  jak najlepiej w to wciągnąć, oby bylo tyle zakończeń conajmniej jak w jedynce 

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem trzecie podejście i lipa.

Po starcie nie mogę otworzyć przejścia (tam gdzie klucz do drzwi wyjściowych) w łazience nic nie zrobię z kiblem bo brak tego pokrętła i do piwnicy też brak klucza.

Trzeci raz złe zakończenie.

Idź na strych po klucz od piwnicy. Tam będziesz miał pokrętło.
Odnośnik do komentarza

Siekiera - jak oglądasz taśmę i jesteś już w kuchni, na podłodze wgłąb między mikrofalą a lodówką szukaj wytrychu, potem użyj go na zamkniętej szufladzie za tobą. Po skończeniu taśmy wróć się do tej szuflady. Na szafce w łazience, na której była amunicja można użyć siekiery żeby dostać dodatkowe pociski, jeszcze jedna paczka jest schodząc po schodach w piwnicy.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Schyl się i ciągnij za wajche, jeżeli nie masz ikonki interakcji to bug, wywal demo i zainstaluj jeszcze raz.

 

 

 

 

Kolejny ciekawy news (ja zamówiłem w muve więc czeka pakiet shotgun hehe):

 

Kolejne wieści na temat Resident Evil 7. Tym razem prosto od polskiego wydawcy Cenega. Wygląda na to, że będziemy mogli otrzymać różne bonusy zależnie gdzie przedpremierowo zamówimy grę.

 

Poniżej przedstawiamy listę dodatków przedpremierowych dostępnych na dowolną platformę w wybranych sklepach online. Wydawca zastrzega, że oferta jest ważna tylko do wyczerpania zapasów.

 

Zamawiając na euro.com.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Chem Fluid zawierający:

przedmioty do użycia w grze (psychostymulanty, chemikalia i apteczkę)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

Zamawiając na empik.com można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Burner zawierający:

przedmioty do użycia w grze (paliwo stałe, paliwo do palnika)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

Zamawiając na muve.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Shotgun zawierający:

przedmioty do użycia w grze (naboje do strzelby i apteczki)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

Zamawiając na mediaexpert.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Handgun zawierający:

przedmioty do użycia w grze (proch strzelniczy i amunicję pistoletową)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

Zamawiając na konsoleigry.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Recovery zawierający:

przedmioty do użycia w grze (ziele i apteczki)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

 

 

Edit:

 

Nowy TV spot puszczony w przerwie reklamowej serialu The Walking Dead

 

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagrałem pierwszy raz i kuźwa klimat to jest nie do opisania. Chodzenie po domu i obracanie się gdy cokolwiek się usłyszy, a gdy chciałem za drugim razem wyjść z kuchni i korytarzem coś przeszło to się bałem wyjść. xD 

 

Zayebiście mi się podoba ten cały filtr i ograniczone widzenie postaci. 

 

Fajnie, że jest kilka zakończeń w demku. Niestety miałem to złe, ale dzisiaj będę próbował zrobić inne. Zwłaszcza, że nie byłem w ogóle na dole. No coś czuję, że pełniak wyląduje w czytniku chociaż boję się jak skurwesyn w to grać. No ale w Alien: Isolation też się bałem a skończyłem. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...