Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest nie do przejścia. Zawału można dostać. I jeszcze w to w goglach grać? Masochiści.

 

Fani horroru zawsze o tym marzyli.

Odpalam demo klasycznie na TV, i nic... kolejny fajny FPP, z fajnym klimatem który mi pasuje. Od zawsze lubiłem te slashery. Dom gdzieś na wsi, w srodku pokręcona rodzinka itd. Teksańska masakra, Wzgórza mają oczy, Wrong Turn.

 

Ale włączam te samo demo na VR, i tu się już zaczyna. Nie wiem jak to będzie w pełnej wersji, ale już nawet w demku immersja jest +100. No strach się bać, zupełnie nowe pojęcie horroru. Nie wiem czy dam radę ukończyć grę w VR, ale super że jest taka opcja.

 

Ten kawałek uważam za genialny

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że samym zwykłym trybem gry Capcom był w stanie dokonać czegoś wielkiego i odwrócić opinię o tej grze dla wielu osób o całe 180 stopni. Mam nadzieję, że pełniak będzie trzymał poziom i się dobrze sprzeda.

 

Sprzeda się na pewno bo gra promuje też samego VR a Capcom na potrzeby RE7 zgotował chyba najbardziej agresywną kampanię marketingową w historii marki.

Odnośnik do komentarza

A jakie mają być? Człowiek robi w gacie nawet nie wie kiedy. Jest tak dobrze. Lubię grać w horrory, ale też ciężko je znoszę, bo wymiekam bardzo szybko. W vr to już kompletny odlot jest i strach x 100.

 

Horrory to idealny gatunek gier pod vr.

 

Z vr jest tak, że przy horrorach i symulatorach jak Star Wars vr człowiek nie chce wracać do telewizora.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Ograłem demko na blaszce (bless you capcom) i rzeczywiście, robi to wrażenie a już myślałem, że nie wrócę do tej serii (revelations jakoś wrażenia na mnie nie zrobiło). Chyba największy plus to klimat i udźwiękowanie, robienie w porty jest głównie ze względu na te wszechobecne dźwięku - jakieś szumy, stęki, śmichy czy stuki. Oby to się skleiło w dobrą całość a nie dziurawy statek jak Isolation.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ograłem demko na blaszce (bless you capcom) i rzeczywiście, robi to wrażenie a już myślałem, że nie wrócę do tej serii (revelations jakoś wrażenia na mnie nie zrobiło). Chyba największy plus to klimat i udźwiękowanie, robienie w porty jest głównie ze względu na te wszechobecne dźwięku - jakieś szumy, stęki, śmichy czy stuki. Oby to się skleiło w dobrą całość a nie dziurawy statek jak Isolation.

 

Isolation 2ga najlepsza gra generacji, wariacie :) RE VII będzie na 4tym miejscu, czuję w kościach

Odnośnik do komentarza

Kolejne wieści na temat Resident Evil 7. Tym razem prosto od polskiego wydawcy Cenega. Wygląda na to, że będziemy mogli otrzymać różne bonusy zależnie gdzie przedpremierowo zamówimy grę.

 

Poniżej przedstawiamy listę dodatków przedpremierowych dostępnych na dowolną platformę w wybranych sklepach online. Wydawca zastrzega, że oferta jest ważna tylko do wyczerpania zapasów.

 

Zamawiając na euro.com.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Chem Fluid zawierający:

przedmioty do użycia w grze (psychostymulanty, chemikalia i apteczkę)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

Zamawiając na empik.com można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Burner zawierający:

przedmioty do użycia w grze (paliwo stałe, paliwo do palnika)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

Zamawiając na muve.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Shotgun zawierający:

przedmioty do użycia w grze (naboje do strzelby i apteczki)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

Zamawiając na mediaexpert.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Handgun zawierający:

przedmioty do użycia w grze (proch strzelniczy i amunicję pistoletową)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

Zamawiając na konsoleigry.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Recovery zawierający:

przedmioty do użycia w grze (ziele i apteczki)

tajemniczą Szczęśliwą monetę

 

 

Pozwolę sobie dopisać do listy Saturna. Wprawdzie nie dodają tam żadnego DLC, ale za to oferują, w cenie edycji standardowej, wydanie z ładnym steelbookiem (259 PLN/konsole i 149/PC, co swoją drogą jest w tej chwili chyba najtańszą opcją premierowego nabycia wersji na blachę spośród popularniejszych sklepów z giereczkami\elektroniką) 

 

Pomyślałem, że fanom steelbooków może przydać się to info. :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...