Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tradycyjnie Media Expert (trzeba wspierać Polski kapitał), grę mają już 1-2 dni przed premierą i siedzą na magazynie, nie mogą sprzedać, bo system Ci tego nie przepuści, trzeba czekać do tej premiery, nie masz co się martwić, bo już z samego rana możesz wziąć w dniu premiery.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tradycyjnie Media Expert (trzeba wspierać Polski kapitał), grę mają już 1-2 dni przed premierą i siedzą na magazynie, nie mogą sprzedać, bo system Ci tego nie przepuści, trzeba czekać do tej premiery, nie masz co się martwić, bo już z samego rana możesz wziąć w dniu premiery.

 

Nie wiem jak jest u was, ale zawsze mozna probowac chocby dzien przed premiera. Zrobilem tak w Libro z Life Is Strange i Rise of Tomb Raider, puszczajac oko do sprzedawczyni i sprzedajac opowiastke jaki to jestem biedny bo pracuje do pozna i akurat dzisiaj, spejalnie dla tej gry udalo mi sie wczesniej wyrwac.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jako fana starych RE, 5 a zwłaszcza 6 była kupowata .

Przed VII częścią znów pierd0lili coś o powrocie do korzeni, miałem z tego bekę, wręcz hejtowałem .

Teraz patrzę na tą 7 i nie moge uwierzyć że ta gra znów nie jest każual strzelanka :)

Jaram się niesamowicie tym RE, demo było super .

Jestem tak zajarany że nawet zastanawiam się nad VR dla RE, tylko czy moje serducho to wytrzyma ?

Dzwięk w tej grze buduję niesamowitą atmosferę .

Odnośnik do komentarza

Widocznie na to ich stać i zapewne im się to zwróci z nawiązką skoro tak mocny marketing jest w nią pompowany, a sama gra to zupełnie nowy setting i odcina się od starych części, gdzie trochę im się przejadła formuła w 5 i 6 części graczom.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

16 godzin psychozy z dema :banderas:

 

Zakładam 16, bo zawsze liżę ściany, a w horrorach to w ogóle często staję w miejscu i gapie się z 15 minut na drzwi, bo za nimi coś zaskrzypiało i tak czekam, czy zaskrzypi ponownie. Odwrócić się nie odwrócę, bo pewnie coś stoi mi za plecami i tylko czeka żeby skoczyć do gardła. I tak stoję, jak idiota :D

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie tylko, że pełna gra będzie miała trochę inny klimat niż demo, Capcom ostrzega o tym od dawna :v  Oczywiście nadal to dużo bardziej czysty horror niż ostatnie części, ale nie rezygnują ani z campu, ani z otoczki kina klasy B. Sama rozgrywka też będzie trochę inna.

24 stycznia to dobra data, Yakuza i RE do odbioru, a dwa tygodnie po tym Nioh, portfel już przygotowany do odchudzania - coś czuję, że ten rok będzie zabójczy jeśli chodzi o liczbę gier do kupienia.

Odnośnik do komentarza

Według różnych przecieków:

Podobno różne etapy gry biorą sobie inny klasyczny RE na warsztat: od RE1 do RE IV, więc pewnie pod koniec więcej akcji będzie. Zresztą i tak są boss fighty z rodziną Bakerów i przeciwnicy, których można od razu zabić (Bakerów do odpowiedniego momentu fabularnego nie). W potwierdzonym arsenale jest choćby wyrzutnia granatów (i sporo innych). Co do campu - no nie będzie zawsze poważniej, wystarczy obejrzeć ostatni gameplay i pewną "mechanikę" związaną z głównym bohaterem :v



Oprócz tych wspomnianych wyżej zagadnień, większość (jeśli nie wszystkie) zapowiedzi w zasadzie stawia sprawę od razu: to zmodernizowany, ale ciągle klasyczny RE, tylko w zupełnie nowych szatach i z widokiem FPP, osoby które oczekują Amnesi, albo Outlasta, raczej się rozczarują albo pozytywnie zaskoczą (jeśli narzekały na przejście w tryb FPP i kalkę ww. gier).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...