Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez biere dej łan. Pytanie do tych co kupuja lub kupowali w Empiku. Poki co jest tam wystawiona CHORA cena tj 269 zl. Czy jest szansa, ze w okolicach lub w dniu premiery cena spadnie? Dlaczego tam kupuje? Posiadam karte prezentowa wlasnie do tego sklepu wartosci dwoch stowek. Czeka mnie chyba sążnista dopłata :sorry:

Odnośnik do komentarza

Gdybym mieszkał w okolicy też bym tam pobiegł. Jakaś relacje na forumku z foteczkami zapodaj chociaz. Ale będzie grane 24.01.

https://youtube.com/watch?v=tgvRt_H_u_0

 

Niestety z tego co wyczytalem na stronie imprezy, na jeden dzien przypada tylko 28 par, ktore zwiedzaja mansion przez 45 minut. Event zaczyna sie o 11:30 i ma to dzialac na zasadzie kto pierwszy, ten dostaje bilet. Biletu nie mozna nawet zabookowac na stronie imprezy. Mysle ze kolejka chetnych moglaby sie ciagnac az przez pol Londynu, wiec chyba trzeba bedzie o 6 rano juz tam byc by dostac bilet. :D (pipi)ow.o byloby wracac z powrotem do Birmingham bez niczego ale i tak sprobuje.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Coś czuje, że to będzie megahit. Dawno nie odczuwałem takiego hype przed nowym Residentem. Do tego spowodowanym wysoką jakością dema. Wiedziałem to już po pierwszej zapowiedzi na E3 i od razu dostępnym wczesnym demkiem. Szykuje się prawdziwy powrót króla.

Chyba jedyna gra w tym roku na ktora czekam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Coś czuje, że to będzie megahit. Dawno nie odczuwałem takiego hype przed nowym Residentem. Do tego spowodowanym wysoką jakością dema. Wiedziałem to już po pierwszej zapowiedzi na E3 i od razu dostępnym wczesnym demkiem. Szykuje się prawdziwy powrót króla.

Po takim re6 to na pewno będzie megahit ale jeśli chodzi o sprzedaż to chyba gorzej wypadnie, nie ma karabinów i żołnierzy xD

Liczę że w tym roku capcom pokaże jeszcze re2 remake  :obama:

 

Na co brać? One czy PS4? Są znane różnice oprócz VR, które nikogo?

https://www.youtube.com/watch?v=0hS25jl7fz8

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na co brać? One czy PS4? Są znane różnice oprócz VR, które nikogo?

 

Różnica tylko w grafice i nic poza tym, w sumie na Xone jakościowa gorsza od PS4, a tak jak mówiłeś VR to jest właśnie motor napędowy tego REVII. Cenowo i tak będzie to samo, to zależy na czym lubisz grać czy na xone  czy na ps4 ;)

Odnośnik do komentarza

Na co brać? One czy PS4? Są znane różnice oprócz VR, które nikogo?

Widzę, że nie tylko ja miałem ten problem :)

Swoją decyzję podjąłem po przejściu jednego wieczoru dema na obu konsolach. Wiem, że będę grać wieczorami, dlatego każdy dodatkowy hałas będzie przeszkadzać w odbiorze klimatu i wybór padł na wersję X1.

Graficznie i dźwiękowo różnicy nie zauważyłem. Jedyną różnicę, którą odczułem to głośność pracy konsoli. X1 jak zwykle działa bezszelestnie, a PS4 wkręcał się na obroty.

Jedynie jeszcze chwilę zastanawiałem się nad VR, ale stwierdziłem, że jak go kupię, to RE7 na PS4 stanieje i kupię drugi raz tylko dla VR. :)

Odnośnik do komentarza

 

Na co brać? One czy PS4? Są znane różnice oprócz VR, które nikogo?

Widzę, że nie tylko ja miałem ten problem :)

Swoją decyzję podjąłem po przejściu jednego wieczoru dema na obu konsolach. Wiem, że będę grać wieczorami, dlatego każdy dodatkowy hałas będzie przeszkadzać w odbiorze klimatu i wybór padł na wersję X1.

Graficznie i dźwiękowo różnicy nie zauważyłem. Jedyną różnicę, którą odczułem to głośność pracy konsoli. X1 jak zwykle działa bezszelestnie, a PS4 wkręcał się na obroty.

Jedynie jeszcze chwilę zastanawiałem się nad VR, ale stwierdziłem, że jak go kupię, to RE7 na PS4 stanieje i kupię drugi raz tylko dla VR. :)

Ta gra jest stworzona pod granie w słuchawkach (no i w nocy), więc dziwię się że akurat bierzecie pod uwagę głośność konsol.

Odnośnik do komentarza

Siódemka ma być jakimś resetem serii czy wiadomo czy jakoś powiązana z poprzednimi tytułami serii? jakieś książki trzeba przeczytać do tego srol?

To żaden restart w kwestii timeline. Historia będzie powiązana z poprzednimi bohaterami. Ostatnio wyciekło trochę spojlerów więc można się zainteresować na własne ryzyko.

 

Gierka już zamówiona w Ultimie. Czekam do 24.

Odnośnik do komentarza

Kurde ma to wszytsko momenty trzymajace mnie w napieciu. Pewnie bede robil pod siebie. Mam nadzieje, ze poprowadza historie do konca i nie bedzie czegos jak tutaj na filmiku powyzej, ze wychodzac na swiatlo dzienne po drabinie, zakarzony i bezbronny nagle ktos sciaga nas z drabiny, daje w pysk i widzimy juz tylko czarny ekran z napisami.

W ogole ten klimat bezbronnosci i potrzeby ucieczki w waskich korytarzach, gdzie nasze mozliwosci sa ograniczone praktycznie do zera robi mi dobrze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...