Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest campowo jak było w poprzednich Residentach to bardzo dobrze. Residenty potrafiły trzymać w napięciu, ale nigdy nie przytłaczały. Wcześniejsze części, zwłaszcza czwórka, przerażały także swoją obrzydliwością i tak samo jest w siódemce. Dokładnie chodzi mi o te gnijące mięso i inne atrakcje. Gra wygląda na powrót do korzeni i na odświeżenie formuły dzięki widokowi FPP.

Odnośnik do komentarza

Hmm, są osoby które już skończyły RE7, wygląda na to, że bez większego zwiedzania da się ukończyć grę w 9-11 godzin. No i prawdopodobne różnice w poziomach trudności, oczywiście to nic oficjalnego jeszcze:




Casual:
-Frequent Checkpoints.
-High Regenerating Health (regenerates about a third to a half of your health back, plus regenerates a lot faster).
-Much slower enemies with less frequent attacks and dumber AI
-Less damage from enemy attacks
-Can save at Cassette Recorders whenever you want.

Normal:
-Moderate Checkpoints.
-Moderate Regenerating Health (regenerates a fifth to a fourth of your health back, but a bigger pause in regeneration and much slower than on Casual).
-Normal Speed enemies with Normal attacks (moves over twice as fast than Casual I hear) with more intelligent tracking AI.
-Normal damage from enemy attacks.
-Can save at Cassette Recorders whenever you want.

Madhouse:
-No Checkpoints.
-No Regenerating Health.
-Faster Enemies with Special Attacks (may be able to do more deadly moves) with much smarter AI that are far harder to lose.
-Higher damage from enemy attacks.
-Cassette Recorders can only be saved at if you find a cassette tape, a new item exclusive to Madhouse which takes up inventory space and there's finite of. Basically Typewriters and Ink Ribbons from past games.

-Unconfirmed, but may be some special traps, enemies, and elements you need to survive as well not in other difficulties.



 

Odnośnik do komentarza

Gościu na Twitchu już gra w pełną wersję REVII, skąd oni te qwa kopie biorą parę dni przed premierą, nie polecam, bo spoilery tam lecą, niby arabski język XD. Beka jak przy FFXV było.

 

W Emiratach srają na embargo. 

Odnośnik do komentarza

Kolekcjonerskie wydanie bez plyty z gra XDDDDDD

Crapcom przebija juz sam siebie po super mega patch dlc wydaniu SF ktore mialo byc za darmo i do kupienia za monetki w grze, a wyszlo ze monetki ciezko farmic by wszystko kupic a i co niektore dlc tylko jednak za prawdziwa kase.

 

Co do samego residenta to podobno mozna skonczyc za pierwszym razem na normalu robiac wszystkie sekrety w 10h.

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś z Capcomu dodatkowo mówił, że gra ma być trudna i jedna z najtrudniejszych części RE?

 

Dla mnie to nie spoiler czasowy ile zajmuje przejście gry, ale nie wiem jacy tu niektórzy są przewrażliwieni:

 

 

Przez te 10h dodatkowo zebrał prawie wszystkie znajdki i użył tylko 1 raz apteczki. Coś mi się wydaje że znowu kolejny dev przekolorował to co mówił na początku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi się obcy nie dłużył, dawkowałem sobie.

 

Pojawiają się opinie graczy na forach, dorwali wcześniej kopie (oczywiście arabia i te okolice, tam sklepy mają w nosie embargo). Opinie są różne, jeden gość pisze, że pierwsze 2 godziny świetne i niemal silent hillem zalatuje, ale potem już coraz gorzej i w końcówce odwalają się akcje w stylu RE6. No zobaczy się, ja tam zamówiłem w ciemno, na recenzje nie czekam. Evil within i obcy to jedne z moich ulubionych gier generacji a na MC nawet chyba do 80% nie dobiły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...