Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze niech Bakery zaczną mutować, koniecznie z pękającymi głowami i wyłażącym z nich pasożytem, a na koniec fuzja całej rodzinki w supermutanta wielkości domu. Bo to Capcom.

 

 

(Nie mam pojęcia o czym piszę, nie oglądałem ani jednego filmiku o grze, więc nawet nie wiem co jest już ujawnione)

Odnośnik do komentarza

Embargo na recki do 23 stycznia do 15.00, premiera 24 stycznia. Nie brzmi to za dobrze, ale może chodzi o spoilery, minusować pewnie beda długość gry.

 

Jeszcze odnośnie VR i mdłości, kogoś pewnie to zainteresuje:

 

 

Masachika Kawata’s comments on the matter below:

This is something that we have a lot of collaborative effort with Sony. We feel like we were able to reach a point where both Sony and us were quite happy with the results. We were able to make a lot of different adjustments. For example we made sure the camera doesn’t move on its own when trying out the game in PlayStation VR. Some other things that we did was having a lot of player customization options. Like when it comes to player movement, making sure that you do realize it’s a very subjective experience playing the game in VR.

We made sure we were able to offer as many options for the player to try out and figure out, “this is the optimal setting for me to enjoy the game in the VR world.” We definitely took a lot of extra measures to make sure that the player doesn’t have these motion sickness issues.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

residenty nigdy do długich gier nie należały, co prawda były dodatkowe tryby jak scenariusze a i b dla postaci leona i clerie. marcenaries w trójce, czy inne wyzwania w piątce, lub totalne call of duty w 6tce. O ile gracz grający w podobne tytuły biegnący na pałę w 4h to nie jest wcale tak mało imo, tylko pytanie czy 4h z cinematicami :trollface:

Odnośnik do komentarza

residenty nigdy do długich gier nie należały, 

Taa

 

https://howlongtobeat.com/game.php?id=7720

 

https://howlongtobeat.com/game.php?id=7725

 

 

 

@ Picuś

 

 

 

jak mnie pamiec nie myli to czworka pekala w 12-15h, poprzednie faktycznie byly krotsze, piatke konczylo sie w 7-8h

 

No jak biegłeś na pałe to faktycznie 8.

 

https://howlongtobeat.com/game.php?id=7722

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

to zobacz sobie pozostałe 15 residentów. Jak być złośliwym to bym napisał że resident evil 6 kończy sie na kampanii leona, bo cała reszta to kaszana i masochizm

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, żeby grać w horror za dnia i narzekać, że wystarczą dwa popołudnia. Tylko kto tak gra? Wg. How Long to Beat Silent Hill 2 kończy się w 8h, mi zajęło to dobre kilka tygodni z racji tego, że gra męczyła mnie psychicznie i potrzebowałem przerw.

Odnośnik do komentarza

to zobacz sobie pozostałe 15 residentów. Jak być złośliwym to bym napisał że resident evil 6 kończy sie na kampanii leona, bo cała reszta to kaszana i masochizm

https://howlongtobeat.com/game.php?id=22906

 

https://howlongtobeat.com/game.php?id=7734

 

No nie tylko bo nawet remake starych też mają powyżej 10h.

 

 

https://howlongtobeat.com/game.php?id=7726

 

Veronica też daje radę.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, ze 5 i 6 to juz nie Residenty. Ja bym sie sugerowal takim REHD, ktorego na speed runie konczy sie w 3.5h. Czyli podobnie jak RE7, a wiec jest dobrze dla tej formuly. Wszystko zalezy od klimatu.

 

Jak dla kogo. Residenty były wszystkim od horroru, przez celowniczek, survival action po gry pod coop-a. Dla niektórych młodszych fanów RE 4 i 5 to może być esencja serii, a 1-3 to będą jakieś abominacje nadgryzione duchem czasu.

 

edit: howlongtobeat zawyża, remake to 8 godzin, re0 też, piszę o pierwszym przejściu na ,,ślepo''

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ale na (pipi) porównać remaster i inne rimejki jak protoplasta jest na 7h  XD przyjmijmy że średnio residenty to 10h zabawy z dwoma wyjątkami na plus, tutaj ludzie kończą w 10h siódemkę i jest trofka na speedrun w 4h, nie jest źle. pomijam już kwestie czy 10h gry to dużo czy mało, bo trudno przeliczać czas gry na wydany hajs na pudełko, dla mnie osobście to mało atrakcyjne przełożenie 10h gry za 250zł, ale jeśli gra będzie wybitna to może i trwać 30 minut i kosztować 500zł

Odnośnik do komentarza

 

Problem w tym, ze 5 i 6 to juz nie Residenty. Ja bym sie sugerowal takim REHD, ktorego na speed runie konczy sie w 3.5h. Czyli podobnie jak RE7, a wiec jest dobrze dla tej formuly. Wszystko zalezy od klimatu.

 

Jak dla kogo. Residenty były wszystkim od horroru, przez celowniczek, survival action po gry pod coop-a. Dla niektórych młodszych fanów RE 4 i 5 to może być esencja serii, a 1-3 to będą jakieś abominacje nadgryzione duchem czasu.

 

edit: howlongtobeat zawyża, remake to 8 godzin, re0 też, piszę o pierwszym przejściu na ,,ślepo''

 

To zależy, kto jak gra np. według mnie przejście Residenta 4 to więcej niż 16h. Ponad 20 powinno być.

 

 

 

 

 ale na (pipi) porównać remaster i inne rimejki jak protoplasta jest na 7h  XD 

Taa tylko, że w remake np. jedynki kilka rzeczy jest dodanych.

 

 

Mam porównywać do starych części, kiedy w tamtych czasach gry były o wiele krótsze? Bezsens.

Edytowane przez Kyokushinman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam z długością nie będę miał problemów, jeśli będzie jakość przez całą grę. Z RE 4 przykładowo bym wywalił całą wyspę (prócz regeneratorów), bo odstawała dla mnie od reszty gry. Dlatego też lubię indyki w tej gen bardziej od większości AAA, jest 5-6 godzin ale wypełnione treścią, detalami i ekspozycją, a w open world od takiego ubi jest 30 godzin w których jest 3 godziny dobrej gry i 27 nudy. Ale w końcu i te największe korpo nie wytrzymają ciągle rosnących kosztów, i powrócą do korzeni, bo te rozpasanie gier i walka devsów, kto stworzy większy świat to jest błędne koło.

Odnośnik do komentarza

Wy dalej gadajcie bez sensu ilu godzin zajmuje komus tam przejście gry, a ja poczekam aż gra się pojawi, jak pojawią liczne recenzje, jak gra stanieje i kupie za grosze bawiąć sie przy tym tak  samo dobrze (a może i po łatkach lepiej) niż preorderowcy którzy z niewyjaśnionych mi przyczyn mają erekcję przed wydaniem gry i nie są w stanie sobie z tym poradzić. Bo ileż można słuchać tego bełkotu o tym RE ....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...